Örümcek Adam 90 bölümlük çizgi film serisi

Başlatan Gandalf, 25 Ağustos, 2012, 14:38:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gandalf

YOU TUBE DA  5 SEZONLUK 90 BÖLÜMDEN OLUŞAN VE TÜRKÇE DUBLAJLI OLARAK AKTARILAN SAYFAYI SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. UMARIM HOŞLANIRSINIZ

SELAMLAR
SERDAR

drfuhrer

Gandalf

Yanlız bu çizgi film bizim bildiğimiz Amazing Spiderman serisi değil , ona yakın paralel bir evren. Bildiğiniz gibi Örümcek Adam aynı hayatı bir çok paralel evrende Marvel sayesinde sürdürüyor. Bu seri de o evrenlerden birindeki maceraları ele alıyor. 8)

drfuhrer

valla beni alıp götürdü..hepsini youtube üstünden indirip arşivleyecem

drfuhrer

sevgili serdar devam edecek mi yoksa sadece 90 bölümden mi oluşuyor?

V

Zamanında Show Tv defalarca yayınlamıştı ve bizde defalarca izlemiştik bu seriyi.
Örümceğin en başarılı animasyon serisi budur,daha iyisi yapılmamıştır kanaatimce.
Geçen yıl Dvd sürümünü izlemeye başlamıştım,araya bir sürü anime girince 3.sezonda kalmıştım.Devamını getireceğim inşallah. :D
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Çocukken Örümcek Adam'ın Buz Adam bir de Ateş Kadın ile olan maceralarını pek severdim. Gerçekte böyle  iki  çizgiroman karakteri yok herhalde. Zaten adamın her tarafı buza tutup üstünde kayıp gitmesi de çok saçmaydı. Tip olarakta Gümüş Kayakçı'nın çakmasıydı sanki.
Crom! Ölüleri Say...

Gandalf

Alıntı yapılan: dr.ArAmAS - 31 Ağustos, 2012, 14:37:53
sevgili serdar devam edecek mi yoksa sadece 90 bölümden mi oluşuyor?

Devamı yok Zafer , 90. bölümde son buluyor.

Gandalf

Hatta son bölümde ; Stan Lee' yi de çizgi karakter olarak maceraların içerisine dahil ederek , bir anlamda ona teşekkür ediyorlar.

omega red

Alıntı yapılan: kalidor - 31 Ağustos, 2012, 15:04:38
Çocukken Örümcek Adam'ın Buz Adam bir de Ateş Kadın ile olan maceralarını pek severdim. Gerçekte böyle  iki  çizgiroman karakteri yok herhalde. Zaten adamın her tarafı buza tutup üstünde kayıp gitmesi de çok saçmaydı. Tip olarakta Gümüş Kayakçı'nın çakmasıydı sanki.

diğer karakterler çizgiroman evreninde de var olan iceman http://en.wikipedia.org/wiki/Iceman_(comics) ve firestar http://en.wikipedia.org/wiki/Firestar
ama firestar çizgi film için yaratılmış ve sonrasında çizgi roman evrenine eklenmiş.

drfuhrer

iceman karakteri vardır..silvee surfer'ın çakması gibi duruyor ama farklıdır..

Vega

Zaten adamın her tarafı buza tutup üstünde kayıp gitmesi de çok saçmaydı. Tip olarakta Gümüş Kayakçı'nın çakmasıydı sanki.

Abi lütfen bu mesajın sonuna "deeermişim" falan ekle noolur. ;)
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

rumar80

Ice Man Marvel'ın en eski karakterlerinden biridir. İlk X-men takımının üyesidir ve hala takımla maceralar yaşamaktadır.
    Firestar ise çizgi romanda ilk olarak X-men sayfalarında görülmüştür. Emma Frost'un öğrenci grubu olan Hellion'ların bir üyesi olsa bile bulunduğu yerden huzursuzdur. 193. sayı ile takımdan ayrılır. Yıllar sonra New Warriors takımının bir üyesi olarak karşımıza çıkar. Burada takım arkadaşı Marvel Boy (Vance Astrovik) ile bir ilişki yaşar. İkili daha sonra sevgili Ümit Kireççi'nin yazdığı Avengers serisinde takıma katılır.