En iyi Mister No çizeri kimdir?

Başlatan Mister NO, 25 Ağustos, 2012, 22:48:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mister NO

Çizgi roman dünyasının sevimli pilotu Mister No bir çok çizer tarafından resimlenmiştir. İçlerinde sadece tek macera çizenler olduğu gibi bazıları da çok sayıda maceraya çizimleri ile can vermiştir.

İşte bu Mister No çizerleri arasında en çok beğendiğiniz ressamlar hangileri?

Bazı çizerlerden örnekler olsa da seçeneklerdeki bütün ressamların çizim örnekleri olmadığını belirtmek isterim.

hanac

Bignotti ve Diso'ya verdim oylarımı.

HacıGeraltEmmi

R. Diso, Mister No'ya gerçek kimliğini kazandırmıştır çizgileri ile. Açıkçası diğer çizerlerden Civitelli ve Bignotti'nin çizimleri de yakışmakla birlikte, Diso'nun çizdiği maceraların keyfi bambaşka.

yunusmeyra

zihinlerdeki ve yüreklerdeki mister no'nun çizeri "diso" derim..
bir de ken parker çizeri olarak hatırladığımız "maraffa" var galiba çizerler arasında..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

NIC

Diso tartışılamayacak bir isim lakin Mister No'yu en güzel çizen adam deyince Civitelli'yi tek geçerim

Bruno Marraffa forumda epey bir tartışıldı o yüzden Allah çizdiyse bozsun diyorum

hennessy

Roberto DİSO ve  Stefano Dİ VİTTO çizimlerini beğeniyorum bende
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Diso'yu tek geçerim ama sevdiğim Mister NO maceralarının çoğunu da Bignotti çizmiştir belirteyim..
"İstemem,eksik olsun.."

Tarkan Kurt

gamlıbaykuş

Garip bir durumdur ki Roberto Diso' yu çok tercih edemiyorum, çizimlerinde bir derinlik ve detay yok. Mister No adına benim favori çizerim, tek geçtiğim insan Bignotti...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

connyapku

s.b

Bilindiği üzere Mister No'nun ilk macerasının çizeri Gallieno Ferri'dir. Zaten bu ilk macera dan başka Mister No çizmemiştir. Eğer Ferri Mister No çizmeye devam etseydi belki bu sıralama değişebilirdi.
Bana göre en iyi Mister No çizerleri Franco Bignotti ve Franco Donatelli'dir. Bunların ardından da Roberto Diso gelir. Di Vitto kardeşler de Diso'yu andıran tarzlarıyla göz dolduruyorlar. Tabi ki bunların haricindeki çizerler iyi değildir demiyorum. Ancak Mister No'yu Mister No yapan Bignotti, Donatelli ve Diso'dur

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

yunusmeyra

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 26 Ağustos, 2012, 02:53:57
zihinlerdeki ve yüreklerdeki mister no'nun çizeri "diso" derim..
bir de ken parker çizeri olarak hatırladığımız "maraffa" var galiba çizerler arasında..
burda "maraffa"yı anma sebebim mister no açısından iyi bir tercih olmaktan çok anket listesinde yer alabilirdi hatırlatması biraz  ;)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

darkwood

Beğendiğim Mister No çizerleri Diso,Civitelli, Bignotti ve Di Vitte.
Darkwood Sakinleri..

Nemo

Özel Alfa Ajanı

rumar80