EYLÜL 2012

Başlatan haysat, 02 Eylül, 2012, 15:05:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler
Tex Süper Cilt :38
Askeri Mahkeme / Redville Treni / Kapalı Yol / Kuşatılmış Kasaba

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler                     Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler
Altın Tex Sayı: 137 / Montales'in Dönüşü                   Aylık Tex Sayı: 173 / Lanetli Topraklar

Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler                      Oğlak Yayıncılık / Maceraperest Çizgiler
Altın Tex Sayı: 138 / Trajik Kuşatma                          Aylık Tex Sayı :174 / Hortum

haysat

Hoz Comics / Çizgi Roman Dizisi
Zembla Sayı.1
Zembla'nın Doğuşu / Looklar için Bir Kraliçe / Uğursuz Ruh / Boor'un İsyanı / Komandur Tutsakları / Anthar'ın Gorilleri

Hoz Comics / Çizgi Roman Dizisi                                       Hoz Comics / Çizgi Roman Dizisi
Kit Taylor Sayı: 5                                                            Dylan Dog Sayı: 36
Büyülü Pusula / Kit Herkese Karşı / Fildişi Totem               Zaman Şövalyeleri / Titanic

haysat

Gerekli Şeyler / Çizgi Roman Manga Dizisi
Naruto 6. Cilt Sakuranın Kararı

Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonya'da yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye'de. Bugüne kadar Japonya'da 100 milyondan fazla satan Naruto serisi, 2002 yılında bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Naruto'yu dünyadaki en önemli mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçe'de yayınlanması beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonya'da olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser.

haysat

YKY yayınları / Çizgi Roman Dizisi
RetKit Sayı:59 - Kovboy Çırağı

Hikâyesini ve çizimlerini Achdé'nin yazdığı Türkçe'si ülkemizde ilk defa yayımlanacak olan yeni bir Red Kit macerası... Kovboy Çırağı

Sonrakiler tabancayla olsa da ilk atışını sapanla yaptı... Sarı gömlek giyer, kırmızı fularla beyaz kovboy şapkası takar... Banyo zamanı gelince gölgesinden hızlı tüyer... Tatlı, şanslı genç bir kovboydur. Asi saç tutamından ve ağzında tuttuğu saman çöpünden tanırsınız... Adı mı? Red Kit. Daha doğrusu, Red Kit'in çocukkenki hali. Küçük oğlan, Vahşi Batı'daki ilk maceralarını Kovboy Çırağı albümünde yaşıyor. Albümün ilk bölümlerinde Red Kit'in yeni doğmuş bebek olarak bulunuşundan, ilkokul çağına kadar olan hayatını okuyoruz. Albümün sonrasında ise birer sayfalık Red Kit maceraları yer alıyor. Çocuk Red Kit henüz "evinden uzaktaki yalnız kovboy" olmamış. Şimdilik hayatı tanımaya ve okul, ev işleri, arkadaşlarıyla yaramazlık, her çeşit angarya gibi zorunluluklarına alışmaya çalışıyor. Kızları da unutmamak gerek. Ah kızlar ah! Red Kit'ten öpücük isteyen süslü küçük hanım ile büyüdüğünde Calamity Jane'e benzeyecek olan oğlan çocuğu görünümlü arkadaşı arasında kalan zavallı küçük Red! Neyse ki gerisini dillere destan şansı sayesinde hemen hemen her zaman halletmeyi başarıyor.

haysat

Marmara Çizgi / Çizgi Roman Dizisi
The Amazing Spiderman: Suç ve Cezalandırıcı Cilt: 6

Örümcek'in en eski ve en amansız düsmanlarından biri, en yeni ezeli düsmanı, nihilist Mr. Negative tarafından diriltiliyor! Ölümcül kafası zaten iyice parlatılmıs olan Yaslı Hammer Head bir sehre doğru yol alıyor ve isleri karıstırmaya hazır!

Punisher eski can dostu Örümcek Adam'la yeniden bir araya geldiğinde ortaya çıkacak muazzam boyutlardaki maceraya hazır olun!

Kahve içmek için Starbucks'ta bulustuklarında Örümcek, hatunlarla ilgili son sorunları hakkında içini dökerken Punisher da yeni bir Facebook hesabı açmak için tavsiyeler alıyor. Sonrasında ise beraberce Broadway'deki bir gösteriye gidiyorlar...

Offf, kimi kandırıyoruz biz? Kafanızı asağı eğin ve gözlerinizle kulaklarınızı koruyun, Örümcek Hayranları, çünkü kursunlar uçusmaya baslamak üzere! Punisher ve Örümcek Adam tekrar birlikteler!

haysat

Arkadaşlar Eylül ve Ekim aylarında çıkan yayınları işlerimin yoğunluğundan dolayı güncel yayınlar bölümünü aksatmıştım.
Nihayet Eylül ayında çıkan yayınları yükleyerek bu arşivlik bölümün yayınlarını yüklemiş oluyorum.

Sevgili adminim umarım unuttuğum yoktur. Sizlerde yardımcı olur ve unuttuğum varsa yüklerseniz sevinirim.

tommikser

Senin kedi canını yerim abim benim

DAMPYR

Teşekkür ederiz Ali Bu bölüm bize gerçekten çok yardımcı oluyor.Bu bölümü aksatmamaya bak... 8) ::) ;)

yunusmeyra

Alıntı yapılan: mutarad - 24 Eylül, 2012, 10:11:49
Herşeyi devletten (pardon Haysat'tan) beklememek lazım.
İnternette gezinirken yeni bir yayın gözüme çarptı..
Yıldırım Kemal'in (Orham Dündar -Erhan Dündar) bir macerası Atatürk Araştırma Merkezi tarafından basılmış. 1986'da tay yayınlarından çıkan "İzmir Kan Ağlıyor" isimli macerası ciltli renkli ve büyükboy olarak 7.5TL'den (Aslında 15TL ama %50 site indirimi var) satışa sunulmuş. Kim bilir, belki diğer maceraları da yayınlanır ve yıllardır tamamlanmayı bekleyen bir seri de tamamlanır. İlgilenenler ve meraklananlar için sayfayı eklemeye çalıştım ama başardım mı bilemiyorum valla...::)
Başaramadım.Mesaj geldi. sayfanın adresi aşağıda.. Benim gibi beceriksiz olmayan bir arkadaş, kitabın resmini ve özelliklerini buradan yükleyebilir..

http://e-magaza.atam.gov.tr/switch.php?file=ProductInfo&cat_id=1&product_id=444
orjinali zamnında "aslan" kapaklı olarak şu fasikülle yayınlanmıştı sanırım..

şimdi şöyle yayınlanmış:

yeni kapaktada kolaj ile izmir'in işgal günlerini anlatan yağlıboya tablo görseli üzerine,zamanında "tay "kapaklarında kullanılan "aslan şükür"" imzalı "yıldırım kemal" görseli konmuş..

Orjinal Dili :
Türkçe
Fiziksel Özellikleri :
Ciltli
Ebatları :
22x30 cm.
ISBN :
978-975-16-2486-4
Basım Yeri, Tarihi :
Ankara, 2012
İLESAM :
12.06.Y.0150-359