Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

İlker'den sıcağı sıcağına, taptaze haberler:

1: Çorak Topraklar bu ay içerisinde raflarda olacak. 500 adet limitli baskı olacağı için erken almakta fayda var.

2: Thorgal yeni cildi önümüzdeki ay (muhtemelen sonlarına doğru) raflarda olacak.

3: Julia HC bekleyen arkadaşlar önümüzdeki hafta kitaplarına kavuşacaklar. Yanlız sonraki ciltler için HC devam etmek isteyen arkadaşlar İlker ile irtibata geçerek isimlerini yazdırırsa iyi olur. Gelen talep doğrultusunda hazırlanacakmış ciltler.

4: Brendon'ın sonraki ciltleri de Özer standardı olarak 500 adet baskı ile, format değişikliğine gitmeden cilt 7 ile devam edecek.

5: Nathanseverler önümüzdeki yıl yaşadı. Her ay düzenli olarak aynı formatta kahramanlarını okumanın keyfini yakalayacaklar. Bu haber eskimiş olsa da hatırlatma babında yazıldı.

kalidor

Tek kelimeyle mükemmel bir haber Thorgal, Çorak Topraklar ve Nathan... Daha ne olsun.  Özer Sahaf 500 bassın bizim olsun  :)
Crom! Ölüleri Say...

DAMPYR

Haberler Süper umarım aksatmadan (Özellikle Julia ve Dampry Maxileri) İlker Bey Yayınlarına uzun süre devam eder... 8) 8) 8)

caretta

Bu 'Çorak Topraklar' ne arkadaşlar?Westernse alayım bari!

NIC

Alıntı yapılan: caretta - 15 Eylül, 2012, 10:08:55
Bu 'Çorak Topraklar' ne arkadaşlar?Westernse alayım bari!

Yok Atilla abi western değil

Kıyamet sonrasını anlatan kendi içinde mitler barındıran bir seri (big wet gibi)

Çizimlerine pek alışamadım ama hikaye sağlamdır,okursan hoşuna gider diye düşünüyorum

ginobili

Güzel haberler! Thorgal'ın devamını ve ilk 6 albümün aynı formatta yayınını bekliyoruz..

mandrake66

Alıntı yapılan: designer73 - 14 Eylül, 2012, 23:52:51
İlker'den sıcağı sıcağına, taptaze haberler:

3: Julia HC bekleyen arkadaşlar önümüzdeki hafta kitaplarına kavuşacaklar. Yanlız sonraki ciltler için HC devam etmek isteyen arkadaşlar İlker ile irtibata geçerek isimlerini yazdırırsa iyi olur. Gelen talep doğrultusunda hazırlanacakmış ciltler.

İlker'in konuştuğumuz "ön-ödeme karşılığı baskı sayısını belirleme" önerimi kabul etmesine sevindim.

Hem kendisini garantiye alacak, hem de çizgiromanları!

Tebrikler İlker...

:)

hanac

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: ginobili - 15 Eylül, 2012, 17:27:43
Güzel haberler! Thorgal'ın devamını ve ilk 6 albümün aynı formatta yayınını bekliyoruz..

Maalesef bu konuda iyi haberler yok. Satışlar kötü olduğu için son 2 cilt ile seri tamamlanarak, yayınlanmamış olan 6. sayı Remzinin bastığı formatta yayınlanıp bitirilecekmiş. Gene de ümitsiz olmamak lazım tabi, zaman ne gösterir bilinmez.

s.b

Marvel Evreninden bir seri ve 2 adet Manga serisi ile ilgili yazışmalar devam ediyormuş.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 04 Kasım, 2012, 15:31:53
Marvel Evreninden bir seri ve 2 adet Manga serisi ile ilgili yazışmalar devam ediyormuş.

Klasik uyarımızı yapalım.

Aman hızlı büyümeyin, bu sefer eldeki serilerden oluyoruz.

rumar80

Çizgili düşler emin ve düzgün gidiyor, ama yine de dikkat!!!!!

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: s.b - 04 Kasım, 2012, 15:31:53

Ne Marvelmiş arkadaş, herkes görüşüyor telif alıyor ama ortada hiçbirşey yok. Ben yine herzamanki beklentimi sergiliyeyim. İnşallah Essentiall olur. Ayrıca Türkiye' de Manga hızla yayılmaya devam ediyor...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

omega red

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 05 Kasım, 2012, 10:12:11
Ne Marvelmiş arkadaş, herkes görüşüyor telif alıyor ama ortada hiçbirşey yok. Ben yine herzamanki beklentimi sergiliyeyim. İnşallah Essentiall olur. Ayrıca Türkiye' de Manga hızla yayılmaya devam ediyor...

essential sevmem ama çizgili düşler essential basarsa daha başarılı olur diye düşünüyorum.
manga da umarım seinen türünden olur.