Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: designer73 - 25 Nisan, 2012, 18:13:23
Bonelli renklendirmeyi öğrenmeye başladı 8) Elemanda modern kızılderili havası var.
Konusu ne olaki acaba? Fabio Valdambrini; Caravan'ın çizeriydi yanılmıyorsam, inşallah yeni bir caravanada harcamazlar adamı ;D

Taa zamanında yazmışım yahu, çizerinden dolayı benzeşiyormuş hafızamda ;D

Hayret, forumda dişe dokunur bilgi bulamadım Saguaro hakkında. İlk defa başıma geliyor bu durum. ;D İtalyancası olan arkadaşlardan kısa bir tanıtım fena olmaz ::)

rumar80

Bonelli'nin sitesinde tanıtımın tamamı İtalyanca. İngilizce sayfada ise kahramanın adının Thorn Kitcheyan olduğu. Vietnam savaşından dönen bir Navajo olduğu yazılı. Geçmişi ve bugünü ile "yüzleşmesi" gerekiyormuş.

s.b

Yüzleşsin abi. Yüzleşmesin diyen mi var? Bizlerde bu yüzleşmeye şahit olsak fena olmaz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

altay1944

Gerek zona x gerek Storie da Altrove  ve gerekse saguoaro kesinlikle alıp okuyacağım serilerdir.Bunu gündeme getirdiği için bile yayınevine teşekkür ederim.Gerçekleşir mi ?Onu zaman gösterecek.Ama bu kadar hızlı gitmeyi çokta yerinde bulmuyorum.Açıkcası çok tehlikeli.1001 romanın çıkardığı tüm serileri aldım.Çok hızlı gittiler yarım kaldı.Demirbaşın tüm serilerini aldım..Yarım kaldı veya çok geciktiler.Yeni yayınlara kavuşacağız derken julia'dan,Brendondan,Nathandan olacaksak...İstemem kalsın ilker Bey.Ama yayınlanacaksa açık garanti vereyim .Tüm limitli sayılarda 32 benim olsun.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Sadece Martin'i mi? Hepsini alalım daha iyi. Evet evet. Hepsini alıyoruuuuuuuuzz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Evet Sami Abi. Hepsini alıyoruz.

Hep destek tam destek.

BAHADIR

Birisi şu yayıncıları durdursun... Nereye kadar destek...Hayır destek bahane alamıyoruz içimiz gidiyor...

darkwood

Hepside güzel yayınlar, 3 seriyide kesin olarak satın alırım gibi görünüyor.  ;)
Darkwood Sakinleri..

ozer

İyi akşamlar,
Arkadaşlar  çıkardığımız ve çıkaracağımız ürünlere ilginize çok teşekkür ederim. Önümüzdeki yıl düzenli ve periyotlu olarak yayınlarımızı devam ettireceğiz. Bazı ürünlerde periyot süresi 3-4 ayı bulmakta. Hedefimiz ortalama her ay 3-5 kitap çıkarmak.  (Bu ay 2 Nathan çıkarmaya çalışıyoruz.) Merak ettiğiniz sorular varsa yanıtlayabilirim. Saygılar...
İlker

tommikser

Thorgal sonrasi icin ne dusunuyorsunuz? Altinci sayi cikacak mi?

ozer

Thorgal'da önceliğim 31-33 sayıları; şubat yada mart ayına vermeyi planlıyoruz. 6. sayıyı seriyi tamamlamak adına basacağız. Ama nasıl olacağına tam olarak karar veremedim. Yeni serileride çok hoşuma gidiyor. Yeni serilerini de  basabilirim. (Thorgal çok sevdiğim bir çizgi roman)  Malesef Thorgal sadece ilk 2 sayısında maliyetini çıkardı...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: ozer - 07 Aralık, 2012, 23:12:43
İyi akşamlar,
Arkadaşlar  çıkardığımız ve çıkaracağımız ürünlere ilginize çok teşekkür ederim. Önümüzdeki yıl düzenli ve periyotlu olarak yayınlarımızı devam ettireceğiz. Bazı ürünlerde periyot süresi 3-4 ayı bulmakta. Hedefimiz ortalama her ay 3-5 kitap çıkarmak.  (Bu ay 2 Nathan çıkarmaya çalışıyoruz.) Merak ettiğiniz sorular varsa yanıtlayabilirim. Saygılar...
İlker

Marvel ve manga da yayınlamayı düşünüyordunuz. Netlik kazanan bir durum var mı?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

ozer

Şu an bir gelişme yok marvel'den istediğim bazı çizgi romanlar var. Dağıtım olayını çözmeden riske giremiyorum. başvurduğum manga için 4 aydır yazışmaktayız. Hala net bir gelişme yok.

gamlıbaykuş

Bu arada Tolga' yı sormayı unuttum. Nedir akıbeti? Türk çizgiroman kahramanları şahlanır inşallah...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...