Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

https://m.facebook.com/cizgidusler/photos/a.435308443272805.1073741843.348156321988018/860319224105056/?type=3&source=48&__tn__=E

Yaklaşık 3 sene önce ilk attığım mesajlardan biriydi. Hep bir başka sonbahara kalmıştı.

Bugün TÜYAP'a geldiğini öğrenince çok sevindim.

Edelweiss Pilotu da bizlerle...

Teşekkürler Çizgi Düşler...

Darısı Long John Silver'ın başına...

They drew first blood...

caretta

Çizgi Düşler topumla tüfeğimle(!!!)peşinizdeyim.Fuardan sonra 3 adet Teks bekliyorum.Klasik,Renkli ve de Özel.

tommikser

Çizgi düşlerden yayın almadığım için bir beklenti ve heyecanım da yok.Okuyanlar için hayırlı olsun.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

caretta

Murat Bey tebriği ben mi aldım Tommikser mi?Tommikser dostumuz iyi bir Teks okuru değil miydi?

tommikser

Abi iyi bir tex okuduydum ama çizgi düşlerle aramızdaki anlaşmazlıktan dolayı yayınlarını almama kararı aldım.

Bu fuarda da yaptığımın doğru olduğunu iyice anladım. Reklamda olduğu gibi olmasa da olur. :D

hennessy

Ben çizgi Düşleri tebrik ediyorum

Sevdiğim  yayınları yayınladıkça  çizgi  düşlere devamı
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Mrtekin

Alıntı yapılan: caretta - 13 Kasım, 2016, 23:17:58
Murat Bey tebriği ben mi aldım Tommikser mi?Tommikser dostumuz iyi bir Teks okuru değil miydi?

Mikser'in "Tex"'i bırakmasının imkanı, mümkünatı yok. ;D
They drew first blood...

altay1944

yıl bitimine ramak kala lukas ve adam wild çıkararak sürpriz yaptı.Bir sürprizde nathan veya AA.ile yapsa ne güzel bir yılbaşı olurdu.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

dean

nicholaihel

Fumetti okumak isteyip bir türlü (serilere de yetişememiş olmaktan) başlayamayan biri olarak (sıfır kilometre sanırım) Lukas ve Adam Wild'ın ilk sayılarını sipariş ederek destek vermeyi düşünüyorum. Sevgili yazarlarımızın da bu yeni yayınlarla ilgili görüşlerini (mevcut yazılanları okudum. Yenilerini :) ) merak ediyorum.

EyupAlyuz

Çizgi düşler 2017 yılı size bol bol başarı sunar dilerim.

2017 yayın periyodunda DAMPYR ve TOLGA için planlarınız neler.

Hayırlı işler, başarılı yayınlar.

EyupAlyuz

dampyr tolga ne olur moral verici bir haber çizgi düşler üstünüze ölü tozu mu serpildi

memospinoz

Alıntı yapılan: EyupAlyuz - 15 Şubat, 2017, 16:07:14
dampyr tolga ne olur moral verici bir haber çizgi düşler üstünüze ölü tozu mu serpildi

Alıntı yapılan: köstebek - 13 Şubat, 2017, 14:41:52
Dampyr 9'u da teslim ettim. Bu aylık bu kadar sanki

Alıntı yapılan: köstebek - 14 Şubat, 2017, 23:19:11
Evet, beyler, aylar süren sessizliği Dampyr 9 ile bozmak lazım.

Alıntı yapılan: Mrtekin - 09 Kasım, 2016, 15:57:15
Bugün arayıp yeni cilt ile ilgili güncelleme aldım.

Satış düşüklüğünden dolayı serinin biraz zamana yayıldığını, anca önümüzdeki aylarda gündeme gelebileceği ifade edildi. Yani yeni cilt maalesef en erken 2017 1. Çeyrek'te...

köstebek

Cumartesi dükkâna uğradım, yazmam gereken yazıları yazmadığım için İlker'den bir araba laf yedim. Adamın bugünlerde çok ağzı bozuldu. Julia, Nathan ve Zagor maxi'yi dağıtıyorlardı. Yarım saatte 10, 15 kişiyi görüp kaçtım. En taze haberler bu...