Çizgi Düşler'den taze haberler

Başlatan HacıGeraltEmmi, 14 Eylül, 2012, 23:52:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Hennessy Murat Bey, sinirli patron (çizgidüşler) 56.sayfadaki yazısında Nathan Never Ana Serisi'nden 3 adet 2018'de basılacağını duyurdu.

Ocak ayı içinde bir renkli Zagor, bir renkli Teks ve bir Klasik Teks çıkacak(mı?) gibi görünüyor.

Bu durumda Aylık Teks ve İkinci Klasik Teks Şubat ayına denk geliyor. Aylık Seri'deYama'nın geri döndüğü macera olan 673-75 sayılar da yayın programı dahilinde.

Yalnız Maksi Teks 20 ve 21 sayıları bilemiyorum. Acaba bu iki sayının da telifi alınacak mı?
Malum,21.sayı "Nueces Valley" adlı macera Teks'in çocukluğunu ve ilk gençliğini konu alıyor.

nicholaihel

12. Ankara Kitap Fuarı en iyi indirimleri yapan çizgi roman yayınevi. Fuarlar artık internet ile yarışamıyor. Dönüşte taşımak falan da dert. Ama Çizgi Düşler'den bi'şeyler alma ihtiyacı hissettim.  Comics'lerde %35, fumetti ve frankofonlarda %50 indirim vardı. Ankara'dan okuyan varsa haber etmiş olayım.

köstebek

İlker bey bugün yine bir sırt çantası dolusu bandrol alıp gelmiş.  haydi hayırlısı.

hanac

Alıntı yapılan: köstebek - 17 Mayıs, 2018, 15:00:51
İlker bey bugün yine bir sırt çantası dolusu bandrol alıp gelmiş.  haydi hayırlısı.

Matbaayı 6 aylığına kapatmış diyorlar.

köstebek

Abd'den lucas'lardan george aramış. "haftada bir SW basacak mışsın; bas da görelim bakalım," demiş. Bizimki de oruçlu kafayla "you will see,  Georgie" diyip kapatmış. Çok enteresan gelişmeler oluyor...

AU4

Aynı entresan gelişmeleri Fumettiler için de bekliyoruz.

köstebek

Elimizden geleni yapıyoruz. bu ay 15 günde 4 fumetti çıktı: 2 tex 1 zagor 1 julia. ay sonuna kadar yanlarına 1 veya 2 tane daha sıkıştırılabilir.

AU4

şükretmekle birlikte daha fazlasına da hayır demeyiz.

EyupAlyuz

hennessy

İlker tebrikler SW yi söz verip bastığın için ama arada Injastus kaynadı. Ben SW ve Tex istiyorum.... Nathan Never ne oldu :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

nocardia

SW almaya başladık, Injustice'ı da bekliyoruz.

Mrtekin

Merhaba;

Star Wars serisinden daha önce reklamı yapılmış olan: "Obivan@Anakin" ve "Vader Down" albümlerinin bu sene bitmeden çıkma ihtimali var mı acaba?

SW serileri 2019' da nasıl devam edecek?

Muhtemel yanıtlar için şimdiden teşekkürler.
They drew first blood...

Animvader

Vader Down zaten Star Wars ve Darh Vader serilerinin 2.cildinden sonra geçen, iki seriyi de içeren bir crossover cilt. O iki serinin bir sonraki cildi olarak basılması muhtemel.

çizgidüşler

Alıntı yapılan: Animvader - 26 Kasım, 2018, 14:55:37
Vader Down zaten Star Wars ve Darh Vader serilerinin 2.cildinden sonra geçen, iki seriyi de içeren bir crossover cilt. O iki serinin bir sonraki cildi olarak basılması muhtemel.

Haklısınız, bir sonraki cilt olarak zaten şu an hazırlanıyor.

AU4