Sonunda bu da oldu: Mister No sandviçleri!

Başlatan HacıGeraltEmmi, 17 Eylül, 2012, 12:51:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

s.b

Vaaaaayy! Hem de Türkiye'de ha. Tadına bakmak lazım. Bu adı hangi kardeşimiz buldu acaba. Yoksa bu bir espiri mi?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Hani Basri falan olur da bu hiç uyuşmadı kafamda. Lakin Mister No Kaşaçaları, Mister No Viskileri, Mister No Biraları cuk oturur...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: s.b - 17 Eylül, 2012, 12:56:03
Vaaaaayy! Hem de Türkiye'de ha. Tadına bakmak lazım. Bu adı hangi kardeşimiz buldu acaba. Yoksa bu bir espiri mi?

Şaka filan değil, yakında kek-pasta çeşitleri de çıkacakmış habere göre :D

s.b

Kek ve pasta çeşitlerinin adını da SS koysunlar bari. "Ver ordan bir üzümlü SS kek" demek istiyorum.

Mister NO

Arkadaşlar bu Dardanel Gıda'nın bir pazarlama oyunu diyebiliriz. Yaz başında duyurusu yapılmıştı demek şimdi satış zamanı.

Sahibi Niyazi Önen kısaltması NÖ oluyor. Yine de NO kabul edip sandviçlere bu adı vermiş. İşte efendim bir de çok sevdiği Mister No'dan esinlenmiş falan filan.

Yerseniz ben yemem.... >:(  >:( 

Hele Niyazi Önen ise söz konusu hiç almayayım. Mister No sevgim bile bu şarlatanlığı kabul edemez.

Yaz başında çıkan ilgili ropörtaj aşağıda.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalYazar&ArticleID=1090875&CategoryID=101

kalidor

İsmi Kenan veya Canan olan birisi de Conan sandviçleri, kekleri veya meyveli yoğurtlarını çıkartabilir o zaman. Hemen Conan Properties Inc'e ispinyolarım :)
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Mister No hayranları konserve balık ne kadar yerler bilemem ama ismin benzerliği %100 kopya, hiç bir isim benzerliği filan yok.
Madem ismini koydunuz, ürünün üzerine sevgili pilotumuzun resmini de doğru düzgün koysaydınız belki bu ürün satışı için daha iyi olurdu.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Alıntı yapılan: darkwood - 17 Eylül, 2012, 19:40:24
Mister No hayranları konserve balık ne kadar yerler bilemem ama ismin benzerliği %100 kopya, hiç bir isim benzerliği filan yok.
Madem ismini koydunuz, ürünün üzerine sevgili pilotumuzun resmini de doğru düzgün koysaydınız belki bu ürün satışı için daha iyi olurdu.
onu yapamaz o zaman telif ödemek zorunda kalırlar.buda işlerine gelmez ama çizgi roman kahramanlarının resimlerini kullanmak fena değil ürünlerde satış patlaması olurdu herhalde.... 8) :D ;)

s.b

Mister NO

Konuyu ilgili sayfaya taşıdım arkadaşlar.

rumar80

Alıntı yapılan: Mister NO - 21 Aralık, 2012, 15:52:45
Konuyu ilgili sayfaya taşıdım arkadaşlar.

Konu sizinle ilgili sayın arkadaşım, dilediğinizi yapabilirsiniz.  ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 21 Aralık, 2012, 16:29:26
  Konu sizinle ilgili sayın arkadaşım, dilediğinizi yapabilirsiniz.  ;)
sana katılıyorum... ;D :D ;)

pizagor

Bu aralar radyo reklamlarına denk geliyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...