Bilka Örümcek Adam Dönemini Sevenler Kulübü

Başlatan pizagor, 27 Eylül, 2012, 09:41:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Böyle güzel bir klube üye olmak her çizgiroman sever'in hayali olmalı.
Kurucusu sevgili Özgür'ü kutluyorum.
Vay vay şimdiden 26 üye olmuş ve HSD'yi ilk günden sollamış bile ;) ;D
Kontejan dolmadan, aralara boş bir yere bede sıkışayım.  :D

1. üye : pizagor
2. üye : gunessemerci
3. üye : hüzünlü flüt
4. üye : Gandalf
5. üye : konnektör
6. üye : Büyülü Rüzgar
7. üye : s.b
8. üye : designer73
9. üye : darkwood
.
26. üye : hanac
Darkwood Sakinleri..

drfuhrer

arkadaşlar beni de unutmayın..bilkaların yeri bende apayrıdır her zaman

pizagor

Hızla büyüyoruz :)

10. üye : dr.ArAmAs
.
.
.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nemo

Özel Alfa Ajanı

pizagor

26'ya az kaldı sevgili Hasan :)

11. üye : Nemo
.
.
.

mutarad

Zamanında bende bu serinin kitaplarından 100 kadarını biriktirmiştim. Hatırlarımda, özellikle 80'den sonraki sayıların üzerine titrer, bayide yeni sayıyı görünce hemen alırdım. Oysaki pizagor'un yazdıklarından anlıyorum ki, bizi bayağı bir "yemişler". Ne bileyim ben albümün orijinal form ve büyüklüğünde satılmadığını?
Ah şu "bilişim çağı"..
Beni de yazın kulube arkadaşlar... 26'ya giden yolda bir basamak da ben olayım...
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

pizagor

Sadece kara Kedi için bile okunur o albümler!

12. üye : mutarad
.
.
.

connyapku

4 yada 5 yaslarimdayken babam beni kitap secmem icin havaya kaldirdiginda o yuksek raftan ilk sectigim kitap the amazing spiderman 229 nothing can stop the juggernaut adli sayisiydi benim aldigim ilk kitapdi bu kitapinda ilk yayinlandigi sene. daha sonra bilkalrin hepsini biriktirdim ve hallen saklarim.bilkanin orumcek serileriyle buyumus biri olarak benide alin.

yunusmeyra

bir dönem bize ,"comics" türünün yegane temsilcisi olarak farklı bir türü sevdiren çok önem verdiğimiz bir seridir..yalnız kabul edelim ki,kötü baskınında ötesinde "kötü kopyalama" ile yayınlanması nerdeyse bizi "comics" türünden soğutacaktı..ama o seneler ve örümcek hatırına benide ekleyin listeye...yalnız "HSD" nin kalplerdeki yeri ayrıdır..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

15 olduk bile! Daha çok katılacak var, yetişemiyorum :)

12. üye : mutarad
13. üye : connyapku
14. üye : yunusmeyra
.
.
.

BÖADSK HSD'yi yok saymaz ama sevgisi ve bağlılığı daha derindir :)

yalcinerol345

Yaklaşık 4 sene önce, kardeş forumda Marsık'ın Star Wars'ı fasikül olarak yayınlayacağı duyurulduğunda, keşke Örümcek Adam Klasik yayınlansaydı diye yazmıştım.Rumuzu Ümitkr olan üye ,bana saygısızlık ediyorsun diye hakarette bulunmuştu.(sonuçta o yayın iki fasikül ile sona ermişti.)Bugün Ben Cilt Star Wars'ları ilgiyle okuyup biriktiriyorum ve Örümcek Adam Klasik maceralarıyla yayınlanacak.
Bilka zamanında konu ve çizimi mükemmel(daha önce görmediğimiz kadar) iki çizgiroman vardı.Örümcek Adam ve Conan.
Bilka Örümcek Adam'ları bugünküne beş basar(Marmara'nın Örümcek'lerini de okuyup biriktiriyorum.)
Sonuç olarak ben bu derneğe zaten doğal üyeyim.

alan ford

Ben de geldim. Her ne kadar biriktirmesem de, kertenkeleli, ahtapotlu, kum adamlı siyah beyaz maceraların tadı başkadır.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Vega

Alıntı yapılan: alan ford - 27 Eylül, 2012, 19:11:17
  Ben de geldim. Her ne kadar biriktirmesem de, kertenkeleli, ahtapotlu, kum adamlı siyah beyaz maceraların tadı başkadır.

Doktorum, bir dahaki muayenede getireceğim hediye ile Örümcek Adam Süper Seri toplama işine hızla gireceksin. Efsane macera "Tabut" ile tanıştıracağım seni. Son görüşmemizde söylemiştim bu macera Batman filmlerine rakip olacak seviyede diye. Okuyunca gene tartışırız..

Beni de ekleyin :)
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

haysat

Benide ekleyin.

Kara Kedi,Ahtapot,Kum Adam,Yeşil CİN hepsini örümcek sayasinde öğrendik.Bilka serisi tüm olumsuzluğa rağmen Örümcek Adamla tanışıp kaynaşmamıza vesile olmuştu.

Umarım Gerekli Şeyler veya başka bir yayınevi yılan hikayesine dönen ve bir çok insanın merekla beklediği klasik seriyi yayınlasın artık.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

connyapku

TABUT adli macerayi hatirlayamadim hangi maceraydi o ??? merak etim simdi