2012 Ekim Ayı Ödüllü Yarışma - Nathan Never Dev Albüm 1-2-3

Başlatan hanac, 01 Ekim, 2012, 15:22:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Arkadaşlar merhaba,

Bu ay toplu okuma için seçtiğimiz çizgiroman NATHAN NEVER DEV ALBÜM 1-2-3

Albüm 1: Çifte Gelecek

Albüm 2: Gelecekte Yolculuk

Albüm 3: Yeni Bir Gelecek

Bu ayki hediyelerimiz, HOZ Tom Braks Cilt 1-2-3, sponsorumuz Tarkan Kurt'a teşekkürler.

rumar80

Bu seri üçleme sayılmaz. Devamı da var, ama bir Nathan sever olarak benim favori maceralarımdandır.

kalidor

Yalnız az çok derin mevzular olduğu için tekrar göz atmak gerekecek.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Arkadaşlar "niye okunmayan ve az okunan kitapları seçiyorsunuz" diye yazarken, aslında bu başlığın açılmasının asıl amacının tamda bu olduğunu hatırladım ;D okunma şansı az bulan, bulamayan, bilerek veya bilmeyerek gözden kaçırdığımız eserleri gündeme getirerek ilgiyi artırmak. Dev albüm formatından hiç hazetmesemde, Nathan'ın çizgileri pek bana hitap etmese de belki bu albümlerle fikrim değişir diyerek alıp okuyacağım :-\

hanac

Alıntı yapılan: designer73 - 01 Ekim, 2012, 15:47:57
Dev albüm formatından hiç hazetmesemde, Nathan'ın çizgileri pek bana hitap etmese de belki bu albümlerle fikrim değişir diyerek alıp okuyacağım :-\

Ben de satın alacağım, baksana bu sayede az da olsa satışda yapılıyor.  :)

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 01 Ekim, 2012, 15:37:56
  Bu seri üçleme sayılmaz. Devamı da var, ama bir Nathan sever olarak benim favori maceralarımdandır.

Üçleme cümlesini kaldırdım.

pizagor

Ben de anketi ekledim ve yeni bir okuma gerektirmeden 'çok beğendim'i işaretledim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Ben de çok beğendimi işaretledim.

Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Nathan grubu.... Haydi ama...

V

Hiç Nathan okumamış veya Nathan'ın normal serisini beğenmemiş birileri varsa bu seriye bir şans versin derim.
"İstemem,eksik olsun.."

BAHADIR

Tekrar okumak, gözden kaçırdığımız ayrıntıları yakalamak, keyifli olacak...Tabi vakit bulabilirsem...

Tek sayıyı okumada ve yorumlamada zorlanan bizler bu üçlemeyi nasıl kıvıracağız bakalım...

Hadi bakalım kolay gelsin...

hanac

Alıntı yapılan: BAHADIR - 01 Ekim, 2012, 16:44:59
Tekrar okumak, gözden kaçırdığımız ayrıntıları yakalamak, keyifli olacak...Tabi vakit bulabilirsem...

Tek sayıyı okumada ve yorumlamada zorlanan bizler bu üçlemeyi nasıl kıvıracağız bakalım...

Hadi bakalım kolay gelsin...

Toplam 720 sayfa okunacak.

Tabii önce satın alınacak.

Gerekirse süreyi uzatırız.

pizagor

Süreyi uzatmak sadece daha da sonraya ertelemelere sebep olur, o yüzden katılmıyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Alıntı yapılan: designer73 - 01 Ekim, 2012, 15:47:57
Arkadaşlar "niye okunmayan ve az okunan kitapları seçiyorsunuz" diye yazarken, aslında bu başlığın açılmasının asıl amacının tamda bu olduğunu hatırladım ;D okunma şansı az bulan, bulamayan, bilerek veya bilmeyerek gözden kaçırdığımız eserleri gündeme getirerek ilgiyi artırmak. Dev albüm formatından hiç hazetmesemde, Nathan'ın çizgileri pek bana hitap etmese de belki bu albümlerle fikrim değişir diyerek alıp okuyacağım :-\

Dev albümlerin çizimleri normal seriye göre daha iyi Abbas Abi.
Crom! Ölüleri Say...

Nemo

Alıntı YapRumar abi yazdı:
Uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan Nathan grubu.... Haydi ama...

Abi, yeni özetler gelecek yakında :) Taş Köprünün Altında, Dampyr'i arama yorgunluğuma verin lütfen.
Dev albümlerle ilintili 99.sayıda bir de Selena'nın İntikamı macerası var ki yine, De Angelis çizimleriyle, söz etmeden geçemeyecegim.
Ben, Çifte Gelecek macerasını okuduktan sonra, o gece rüyamda Dünya'yı Teknodroidlerden kurtarmaya çalışıyordum. Durum o kadar vahimdi yani:)
Yeniden okumak çok zevkli olacak şimdi :)
Özel Alfa Ajanı

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 01 Ekim, 2012, 16:53:48
Süreyi uzatmak sadece daha da sonraya ertelemelere sebep olur, o yüzden katılmıyorum...

Özgür'e katılıyorum.