ÇR Okurken En Duygulandığım Anlar

Başlatan ümitkr, 05 Ekim, 2012, 08:12:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Tex intikam yemini

Batman No Man's Land

Nathan Never eşinin ölmesi

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

Darth Vader'ın C-3PO hatırlaması bu kapak efsanedir............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kedidiro

sonuna kadar tek seferde okumaya ne yüreğimin ne midemin elverdiği gorazde güvenli bölge...tabii ki yalınayak gen'in tamamı ve bizden bir eser suat yalaz karaoğlan- kul bakay'ın mezarı...kul bakay bir çizgi romanda yaratılmış en gerçek insanlardan biridir bence...

darkwood

Kahramanlarımızın eşlerinin öldüğü maceralar gerçekten duygusal olarak beni etkileyen maceralardır.
Teks Lilith,
Conan Belit,
ve Never'in eşlerinin ölmesi beni en çok etkileyen maceralardır.  :(
Darkwood Sakinleri..

ümitkr

Alıntı yapılan: darkwood - 08 Ekim, 2012, 00:04:46
Kahramanlarımızın eşlerinin öldüğü maceralar gerçekten duygusal olarak beni etkileyen maceralardır.
Teks Lilith,
Conan Belit,
ve Never'in eşlerinin ölmesi beni en çok etkileyen maceralardır.  :(

Bu görüşe en uyan öykülerden biri DC Comics Identity Crisis'dir bence. Aşağıdaki resim feciydi benim için ama Sue Dibny'nin hamile olduğunu öğrendiğimde bir kaç gün okumaya ara vermiştim seriyi. Son sayıda da Elondated Man'in yatağa girdiğinde olmayan eşiyle konuşması beni beynimden vurmuştu...

Aynı hikayede Robin'in babası ölüyordu. Beni etkilediğini söylersem yalan olur ama resim muhteşem:

BAHADIR

Eşlerin ölme sahnesinde duygulandığım değil ama güldüğüm bir başka sahne de Blob'un Pym'in eşini yediği sahnedir...Bu evren ve hikayede bir çok karakter sahneden çekiliyordu zaten...Aksiyonu ve eğlencesi bol bir seri idi...

[IMG]http://imageshack.us/a/img163/3264/cultimatum024.jpg[/img]

henryfoster

Dylan Dog ve Johnny Freak'i söylemeden olmaz.

ercoktay

Lone wolf and Cub'ın sonu beni çok etkilemişti. Gözümden yaşlar düşmüş ve kitabı bir kenara bırakıp derin bir nefes alma isteği oluşmuştu. Spoiler olur diye anlatmıyorum. İnşallah Türkçe yayınlandığını da göreceğiz.

ümitkr

:'(

Bilmediklerimi not alarak ilerliyorum  :) Bahadır, bahsettiğin hikaye ne, hangisi?

Bu arada hennesy, öyle bir yere dokandın ki anlatamam... Ben bir adamın anasına danasına bu kadar küfür etmemişimdir çizgi roman okurken... Robert Kirkman ve evet Walking Dead ve evet koşarken kucağındaki bebeğiyle ölen Lori Grimes... Her cildini ellerim titreyerek almıştım "bakalım bu sefer ne yazdı manyak" diye ama şu son olay ve sahneden sonra günlerce kendime gelemedim desem yalan olmaz. Hatta telefon açıp Marmara Çizgi Erdem beye "bastığın çr'nin taaa...."lı cümleler bile kurdumdu dün gibi hatırlıyorum:

ümitkr

Alıntı yapılan: BAHADIR - 08 Ekim, 2012, 11:57:58
Eşlerin ölme sahnesinde duygulandığım değil ama güldüğüm bir başka sahne de Blob'un Pym'in eşini yediği sahnedir...Bu evren ve hikayede bir çok karakter sahneden çekiliyordu zaten...Aksiyonu ve eğlencesi bol bir seri idi...

Ohhhhaaaaaannes :) Devamı varmış o'lm bu sahnenin:

Nemo

Yine Dylan Dog: Ölümün Ötesi. Dylan'ın sevdiği kadının hayatını kurtarmak adına yaptıklarını, gerçekten ölümün ötesinde seven bir aşık yapabilir. Ümit abi, bu macerayı da okumanı tavsiye ederim, eger okumadıysan henüz. Oğlak Dylan Dog efsanevi maceralar albümünde de yayınlandı, Hoz Comics tarafından da yayınlandı.

Özel Alfa Ajanı

BAHADIR

Alıntı yapılan: ümitkr - 08 Ekim, 2012, 12:38:41
Ohhhhaaaaaannes :) Devamı varmış o'lm bu sahnenin:

Güldüğüm derken; Blob'un Jane'i yediği sahne komik değil zaten...Komik olan Pym'in Blob kafasını yediği sahne idi... ;D

İlhan Yılmaz

Ne la bu? ;D Yok, Ben kelle paça seevmiyim :)

rumar80

Alıntı yapılan: ümitkr - 08 Ekim, 2012, 11:08:59
Bu görüşe en uyan öykülerden biri DC Comics Identity Crisis'dir bence. Aşağıdaki resim feciydi benim için ama Sue Dibny'nin hamile olduğunu öğrendiğimde bir kaç gün okumaya ara vermiştim seriyi. Son sayıda da Elondated Man'in yatağa girdiğinde olmayan eşiyle konuşması beni beynimden vurmuştu...

Aynı hikayede Robin'in babası ölüyordu. Beni etkilediğini söylersem yalan olur ama resim muhteşem:

Identity crisis o dönemde bocalayan DC'nin ayağa kalkma maceralarındandır bence. Kahramanların yakınlarına yönelik saldırılar, yıllar öncesine dönülerek JLA'ın kendi içinde yargıç-jüri ve cellat olarak yaptıkları, en sonunda da olayın arkasındaki karakter ile benim favori serilerimdendir.

omega red

Alıntı yapılan: BAHADIR - 08 Ekim, 2012, 11:57:58

hangi seride oldu bu?   
balon türkçe yazıyor bi de. yayınlandı mı burada?