STAR WARS İSTİYORUZ....................

Başlatan hennessy, 05 Ekim, 2012, 21:17:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Bunlar zamanında Tercüman Çocuk'ta yayınlananlar mı?
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

yunusmeyra

82 senesi aralık-ocak aylarıydı. "tatoni'ye dönüş" macerası.."luke"un doğduğu gezegene döndüğü,arkadaşı ve hanımını gördüğü ama arkadaşı "fikser"'den yardım alamadığı.. "şeklinde giriş özetleriyle ,her hafta 4 sayfa civarı bu maceralar bize sunulurdu..aynı sayılarda "yüzbaşı volkan","tengiz" ve daha neler neler olurdu.. R2 D2'nun ismi dergimizde "arto" olmuştu bir de..düzgün renkli ve orjinal sayfalardan ödün verilmemiş tekrar baskıları okumak mükemmel olur..her türden "star wars" fanı içinde kaçırılmaması gereken dergilerdir..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

connyapku

Bunlarsiz  star wars  serisi olmaz tam bir klasik.Okumadim Turkiyede cikinca alip okuyucam.

rumar80

Sevgili connyapku,
  Bu kitapları o kadar ilginç bir zamanda ortaya attın ki...
  Bu aralar bir Türkçe bir İngilizce çizgi roman şeklinde bir okuma sırası belirledim ki elimde ne varsa bir ulaşayım. Türkçe olarak Stria'ya başladım. Arkasından İngilizce olarak neye başlayacağım???
   Star Wars A Long Time Ago Omnibus'larına.

Tesadüf işte...

connyapku

Umar abi cok uzun zamandir istiyorum bu kitaplari okumayi comics shoplarda goruyorum almiyorum Turkiye
de cikinca okumak icin.Guzel tesaduf olmus  :) bunlarsiz star wars serisi dusunemiyorum cizimleri ve maceralari insani alip 70 lere 80 lere goturur ilk star wars filmini izlediginde aldigin tadi verir insana gibime geliyor.

rumar80

Keşke çıksa, ama bu seriden ben umutsuzum.
  Yıllar önce üniversitede öğrenci iken Beyazıt'taki sahaflarda fasikül olarak son 20-30 sayısını okumuştum. Hep seriyi nasıl bulurum diye düşünüyordum. Sonunda 13 gezegen/GON işbirliği ile toparladım ve okumaya başlıyorum. Bu arada ilk altı sayı ilk filmin çizgi romana uyarlamasıdır. 7. sayı ile yeni maceralar başlar..

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

2 sey soyleyecegim

1- bu worth photoshop unu hazirlayan adam cok mal birisiymis. zira tek kadin varsa, ortada oturan kadin olmaliydi

2- george lucas gay oldugu icin erkek karakterlerle SW serisini doldurmus, kadin olarak da ev temizligine gelen tipte bir kadin secip hepimizin gencliginin icine etmistir  ;D

hennessy

Alıntı yapılan: Gambit - 23 Ocak, 2013, 17:24:50
2 sey soyleyecegim

2- george lucas gay oldugu icin erkek karakterlerle SW serisini doldurmus, kadin olarak da ev temizligine gelen tipte bir kadin secip hepimizin gencliginin icine etmistir  ;D

http://www.sabah.com.tr/kultur_sanat/sinema/2013/01/04/george-lucas-nisanlandi
Lucasfilm şirketi sözcüsü, 68 yaşındaki yönetmenin 2007 yılından bu yana birlikte olduğu 43 yaşındaki Mellody Hobson ile nişanlandığını açıkladı.
Hobson'un DreamWorks Animation şirketinin başkanlığını yürüttüğü ve "Good Morning America" programına mali katkıda bulunduğu öğrenildi.
Lucas, 14 yıl evli kaldığı film editörü Marcia Lucas'tan 1983'te boşanmıştı.

Gambit

Alıntı yapılan: hennessy - 23 Ocak, 2013, 17:53:04
http://www.sabah.com.tr/kultur_sanat/sinema/2013/01/04/george-lucas-nisanlandi
Lucasfilm şirketi sözcüsü, 68 yaşındaki yönetmenin 2007 yılından bu yana birlikte olduğu 43 yaşındaki Mellody Hobson ile nişanlandığını açıkladı.
Hobson'un DreamWorks Animation şirketinin başkanlığını yürüttüğü ve "Good Morning America" programına mali katkıda bulunduğu öğrenildi.
Lucas, 14 yıl evli kaldığı film editörü Marcia Lucas'tan 1983'te boşanmıştı.

bu lucas in gizli gay oldugunu degistirmez :D

hennessy

Mrtekin

Jbc nin yeni bir star wars projesi var mi?
They drew first blood...

Ralph

Jedmau