STAR WARS İSTİYORUZ....................

Başlatan hennessy, 05 Ekim, 2012, 21:17:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

They drew first blood...

hanac

kalidor

Star wars Dark Horse'a gectiğimiz günlerde veda etti. Marvel'da tabi suyunu çıkaracak.

Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Meğer Üstat Yoda 900 Yıl Önce Yaratılmış...

Star Wars filmleri ile hayatımıza giren Jedi ustası Yoda'nın, aslında sanıldığı gibi Star Wars filmleri ile hayatımıza girmediği ortaya çıktı!

Bundan tam 900 yıl önce, Ortaçağ'da yazılan bir resimli kitabın içerisindeki figürün, neredeyse Yoda'yla bire bir aynı olduğunun ortaya çıkması tartışma yarattı.

http://www.kayiprihtim.org/portal/2015/04/21/meger-ustat-yoda-900-yil-once-yaratilmis/
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

afu

hennessy

Star Wars Günü Herkese ayrıllı olması vesilesi ile Ugh!

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

dean

İnancomic

1 nisanda yeni star wars lar yayınlanacak diye birşwy çıkmıştı o şaka mıydı yoksa gerçek mi acaba ?

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

rumar80

1 Nisan'daki duyuru konusunda emin değilim ama yeni serilerin yayınlanacağı kesin denilebilir

İnancomic

Hangi yayın evi çizgi düşler mi yayınlayacak acaba

cemilngn

Türkiye'de Star Wars çizgi romanlarının yayınlanma durumu ne oldu? Panini vazgeçti sonra başka bir yayınevi aldı diye bir haber okudum ama kimseden ses çıkmıyor. İngilizcesini de korsan Türkçe çevirisini de okumak istemiyorum. Bu konuda bilgi sahibi olan var mı? Bulabildiğim en güncel haber bu: http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com.tr/2016/04/veee-star-warsun-turk-yayncs-belli-oldu.html

nikopol

Star Wars gene satacaktir, ama yayincilar oyalanarak yanlis yapiyorlar. Filmler ABD ile ayni anda vizyona girerken, cizgi romanlar (yayinlanirsa) en iyi ihtimal 1-2 sene geriden gelecek.