Kuzgun Çizgiromanevi - Kadıköy

Başlatan kalidor, 06 Ekim, 2012, 13:09:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Kuzgun Çizgiromanevi "Comics"  Türkiye'nin en iyi çizgiroman formu olan Altın Madalyon dostlarından çıkmış bir çizgiromanevi geçtiğimiz ay Kadıköy'de açıldı.
Üyelerimizden darkwood nickli Mesut Abi, formumuzun başlangıcından beri Çizgiroman Satım, Alım ve Takas bölümünde tüm çizgiromanseverlerin
rağbet gösterdiği Çizgiromanlar Dev Arşiv konusu altında  satmakta olduğu çizgiromanlarını topladı, düzenledi ve yeni çıkanlarla beraber
Kuzgun Çizgiromanevi'ne koydu. Son Altın Madalyon toplantısına ev sahipliği de yapan Kuzgun Çizgiromanevi çizgiromanın kalbi Kadıköy'de
ferah bir mekanda çizgiroman sevdalılarını bekliyor.
Yeni ve eski tüm çizgiromanları bir arada elden veya online satış sitesinden promosyonlu özel fiyatlar ile satın alabilirsiniz. 2. el çizgiromanları
sepetlerin içinde üstüste toz duman içinde aramak istemeyen çizgiroman koleksiyonerleri, biriktiricileri, sadece yeni yayınlara göz atıp
güzel bir gün geçirmek isteyen tüm çizgiroman dostlarını veya çizgiromana başlangıç yapmak isteyen arkadaşlarımızı amatör bir ruhla yola çıkan
Kuzgun Çizgiromanevi'ni ziyaret etmeye davet ediyoruz. Çizgiromanevinde çay, kahve eşliğinde keyifli çizgiroman muhabbetlerine katılabilir,
bilgi alışverişinde bulunabilir, çocukluğunuzun o sihrli günlerine tekrar geri dönebilirsiniz.

KUZGUN ÇİZGİROMANEVİ,
Tel.: 0216 3379101

YOL TARİFİ,
https://yandex.com.tr/harita/org/kuzgun_cizgi_roman_evi/206394478809/?ll=29.027985%2C40.995189&z=17

facebook sayfası: http://www.facebook.com/kuzgun.cizgiromanevi?ref=tn_tnmn#!/kuzgun.cizgiromanevi

instegram sayfası: https://www.instagram.com/kuzgun.cizgiroman.evi/?hl=tr

e-mail: mstkorkmaz1@hotmail.com

Adres: Rasimpaşa Mah. Rıhtım Cad. Uzunhafız Sok. No:63 A  Kadıköy/İSTANBUL'da.

Açık adres olarak,  Kadıköy iskele caddesinde, belediye otobüs duraklarının karşısında bulunan Ulusuy Turizm yazıhanesinin yanındaki sokaktayız "Uzunhafız sok. 200 metre ileride" Havra'nın karşısındadır.

Crom! Ölüleri Say...

darkwood

KUZGUN YAYINCILIK ÇİZGİROMANEVİ,
Tel.: 0216 3481755 - 5300426

e-mail: mstkorkmaz1@hotmail.com

Adres: Rasimpaşa Mah. Rıhtım Cad. Uzunhafız Sok. No:63 A  Kadıköy/İSTANBUL'da.

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,5688.0.html
Darkwood Sakinleri..

tommikser

HacıGeraltEmmi

YKR yayınevi hangisi Mesut, Yeni Kuruş Yayınevi mi? ;D :D :) Hayırlı olsun tekrar, haftaiçi uğrarım büyük ihtimal.

darkwood

Alıntı yapılan: designer73 - 13 Ekim, 2012, 23:01:26
YKR yayınevi hangisi Mesut, Yeni Kuruş Yayınevi mi? ;D :D :) Hayırlı olsun tekrar, haftaiçi uğrarım büyük ihtimal.

Tamam kardeşim senin zevkine göre düzelttim, haftaiçi inşallah görüşmek üzere.  :) ;) :D

Alıntı yapılan: gunessemerci - 13 Ekim, 2012, 21:54:45
Abi hayırlı olsun inş.

Sağolasın Güneş'im, senide İstanbul'a ilk geldiğinde bekliyoruz inş.   :)
Darkwood Sakinleri..

hennessy

bugün ordaydık Hasan abi ile :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Alıntı yapılan: hennessy - 14 Ekim, 2012, 01:01:44
bugün ordaydık Hasan abi ile :)

Ayrıca Fatih "kalidor" ve Alpay ile birlikte yeni yayınları inceledik, küçük bir toplantı modunda çizgiroman dolu güzel bir gün geçirdik..
Darkwood Sakinleri..

barisvolkan

Kıymetli arkadaşım,
Çizgi romana verdiğiniz tüm öncelikler ve emekleriniz için sizleri kutlar,hayırlı olmasını dilerim.

darkwood

Alıntı yapılan: barisvolkan - 21 Ekim, 2012, 12:53:04
Kıymetli arkadaşım,
Çizgi romana verdiğiniz tüm öncelikler ve emekleriniz için sizleri kutlar,hayırlı olmasını dilerim.

Çok teşekkür ederim Mustafa bey,  sizinde verdiğiniz emekleri biliyorum.  :)
Keyifli ortak noktamız olan çizgiromanlar için hep birlikte inşallah daha güzel bir çok şey yapacağız.
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Kuzgun Çizgiromanevi facebook sayfamız açıldı, dileyen arkadaşlar alttaki linkten ekleyebilir.

http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/profile.php?id=100004665960329
Darkwood Sakinleri..

mutarad

Sn. Darkwood,
Konuyla direkt ilgisi yok ama, hazır görmüşken sorayım..
Dün saat 12:00'ye doğru sizin dükkana uğradım. Ama kepenkleri kapalıydı. Pazar günleri açmıyor musunuz?
Ayrıca, sitenizdeki adres yanlış. No:3 diyor. No:63 olacaktı. Forumdaki adres doğru olmasa, vazgeçip dönecektim. Hoş sonuçta yine de döndüm ya.. :)
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

pizagor

Pazar günleri öğleden sonra açılıyor Kuzgun...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Alıntı yapılan: mutarad - 12 Kasım, 2012, 08:49:35
Sn. Darkwood,
Dün saat 12:00'ye doğru sizin dükkana uğradım. Ama kepenkleri kapalıydı. Pazar günleri açmıyor musunuz?
Ayrıca, sitenizdeki adres yanlış. No:3 diyor. No:63 olacaktı. Forumdaki adres doğru olmasa, vazgeçip dönecektim. Hoş sonuçta yine de döndüm ya.. :)

Öğleden sonra açılıyor pazar günü bende 2 gibi uğradım biraz konuştuk.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Alıntı yapılan: mutarad - 12 Kasım, 2012, 08:49:35
Sn. Darkwood,

Haftaiçi ve Cumartesi 09.00-21.30 arası açığız, Pazar günleri ise genelde 13.00 ten sonra  açık oluyoruz. Gelmeden tel. ile ararsanız daha garanti olur. Artık bir dahaki sefere görüşmek üzere inşallah. Site iletişim bilgilerindeki kapı numarasınıda 63 A olarak düzelttik, ilginiz için teşekkürler.
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Darkwood Sakinleri..