Kuzgun Çizgiromanevi - Kadıköy

Başlatan kalidor, 06 Ekim, 2012, 13:09:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Mesut Abi İstanbul'a çok güzel bir çizgiromanevi kazandırdınız, tebrikler.
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Teşekkürler arkadaşlar, Altınmadalyon ailesine yakışacak güzel bir şeyler yapmaya gayret ediyoruz..
Darkwood Sakinleri..

altay1944

Mesut kardeşim gecikmelide olsa kabul buyur.Yeni açtığın işyerinde dostlara vereceğin üstün hizmet için teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.Allah yüzünü güldürsün helal kazançlar.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

darkwood

Alıntı yapılan: altay1944 - 19 Kasım, 2012, 20:50:02
Mesut kardeşim gecikmelide olsa kabul buyur.Yeni açtığın işyerinde dostlara vereceğin üstün hizmet için teşekkür ediyor bol kazançlar diliyorum.Allah yüzünü güldürsün helal kazançlar.

Bu iyi dilekler için çok teşekkür ederim, bu güzellikleri hep birlikte yaşarız inşallah.  :)
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Bugün Kuzgun'dan
Grand Duc 1,2,3
Gibrat
Helsing
Wasteland 1,2
Red Sonja 3
Ken Parker 37,38,39

Kredi kartıyla 145 TL'ye aldım. Nakit olsa daha hesaplı alırdım  :-\ bu fiyatlarla ne Tüyap ne idefixe ne diğer çizgiromanevleri boy ölçüşebilir. Sonuçta ben dükkan ortağı felan değilim :D ama formumuzdan çıkan ve bu işi amatör bir sevdayla yapan Kuzgun Çizgiromanevi'ni herzaman kayırırım. Dükkan ortamı da güzel, çay, kahve muhabbetin bol olduğu Kuzgun'a bir kez uğrayın müdavimi olacaksınız.
Crom! Ölüleri Say...

okuyan çocuk

sağ tarafta zagor km 123456 vardı aceba satılıkmı satılıksa kesin ilgilenirim ;) ;) ; :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Nightrain

Online satış sitesinde bazı ürünler diğer sitelere göre çok uygun. Tex Süper Cilt'lerin en kısa zamanda eklenmesi dileğiyle... Bol satışlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

darkwood

Alıntı yapılan: Nightrain - 13 Mart, 2013, 15:40:23
Online satış sitesinde bazı ürünler diğer sitelere göre çok uygun. Tex Süper Cilt'lerin en kısa zamanda eklenmesi dileğiyle... Bol satışlar.

Diğer yayınlarda en kısa zamanda eklenecektir, çok teşekkürler..
Darkwood Sakinleri..

tunaorhun

Alıntı yapılan: darkwood - 13 Mart, 2013, 18:21:41
Diğer yayınlarda en kısa zamanda eklenecektir, çok teşekkürler..

En kısa zamanda Greystorm'un da ( özellikle son sayı) eklenmesini bekliyoruz.

darkwood

Merhaba,
Sitemizde satışa sunulan Greystorm'un 4. sayısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.cizgizamani.com/p/8620904/greystorm-4.html

Darkwood Sakinleri..

labirent

Siteyi incelediğimde fiyatlar hem İlyas hem de Altan 'a göre çok daha uygun.  Nisan ayı başında eksiklerimi toplu olarak Kuzgun 'dan alacağım gibi görünüyor.

Nightrain

Alıntı yapılan: labirent - 21 Mart, 2013, 18:03:52
Siteyi incelediğimde fiyatlar hem İlyas hem de Altan 'a göre çok daha uygun.  Nisan ayı başında eksiklerimi toplu olarak Kuzgun 'dan alacağım gibi görünüyor.

Aynen. O yüzden Zagor KM ve Tex Süper Cilt'lerin tamamının bir an önce siteye eklenmesini bekliyorum. :)

darkwood

Arkadaşlar bütün çıkan Zagor - Martin - Mister No Klasik Macera ciltleri siteye eklendi..
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

Sitenizin arama motoru tam çalışmıyor sanırım. Mister No Klasik Maceralar diye arattığımda "Ürün Bulunamadı" yanıtını alıyorum. Bilginize...