Kuzgun Çizgiromanevi - Kadıköy

Başlatan kalidor, 06 Ekim, 2012, 13:09:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tunaorhun

Biraz önce çizgizamanından 2. siparişim geldi. İndirimli fiyatlarıyla 2-2.5 yıl aradan sonra Lal ürünleri almama neden olan Kuzgun Çizgiromanevine teşekkür ederim.

darkwood

Alıntı yapılan: Nightrain - 26 Mart, 2013, 11:57:59
Sitenizin arama motoru tam çalışmıyor sanırım. Mister No Klasik Maceralar diye arattığımda "Ürün Bulunamadı" yanıtını alıyorum. Bilginize...

Arama motoruna sadece Mister yazarak sitemiz üzerinde satışta bulunan tüm Mister No kitaplarına ulaşabilirsiniz, sizin arama yaptığınız şekilde de arama sonuçlarının görüntülenebilmesi için site alt yapısı üzerinde çalışılmaktadır bilgilendirmeniz için çok teşekkürler.
Darkwood Sakinleri..

darkwood

Alıntı yapılan: tunaorhun - 29 Mart, 2013, 11:05:25
Biraz önce çizgizamanından 2. siparişim geldi. İndirimli fiyatlarıyla 2-2.5 yıl aradan sonra Lal ürünleri almama neden olan Kuzgun Çizgiromanevine teşekkür ederim.

Bizi tercih ettiğiniz için ve çizgiromanlara olan ilgi alakanız için çok teşekkürler..
Darkwood Sakinleri..

emre ozdamarlar

Yalniz Buyulu Ruzgar'in arkasindaki reklam cok guzel olmus. Cizgi roman isinde profesyonel olarak calisan herkesin, yayincisi olsun, kitapevi olsun bu sekilde tanitim yapmalari, yeni okuyuculari varliklarindan haberdar etmeleri dogru bir hareket.
Tebrikler, elinize saglik.

darkwood

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 22 Ağustos, 2013, 00:15:26
Yalniz Buyulu Ruzgar'in arkasindaki reklam cok guzel olmus. Cizgi roman isinde profesyonel olarak calisan herkesin, yayincisi olsun, kitapevi olsun bu sekilde tanitim yapmalari, yeni okuyuculari varliklarindan haberdar etmeleri dogru bir hareket.
Tebrikler, elinize saglik.

Bu reklam aylık Mister No'nun "131-133" nolu sayılarında ve Büyülü Rüzgar'ın son 5 sayısında (127-131)yayınlandı, ilgi ve alakanız için çok teşekkürler..
Darkwood Sakinleri..

yamac77

İnternet sitenizde taksit imkanı var mı?

darkwood

Yeni çıkan diğer tüm çizgiromanları  kUZGUN çİZGİROMANEVİ'nden promosyonlu özel fiyatları ile temin edebilirsiniz.

Facebook ==> https://www.facebook.com/kuzgun.cizgiromanevi
Darkwood Sakinleri..

Hayalet

Ben Kuzgun'u gördüm ama altınmadalyona yeni üye olduğum için bilmiyordum buradan birinin olduğunu. Üstelik daha komiği yıllarca Yeldeğirmeni Sokak'ta sonra da Yurttaş Sokak'ta oturdum. Annem hala Yeldeğirmeni sokaktadır sık sık gelirim, orada evimiz var. Daha geçenlerde Kuzgun'un önünden geçtik eşimle, bak buradan da alabilirsin Ken Parker'ları filan dedi bana. Bir dahaki gelişimde bi uğrayayım da kendimi tanıtayım. Ay başlarında Ken Parker, Mister No Klasik seri için Kuzgun'a geleyim oradan da hemen yan sokağa anneme geçerim. Yeldeğirmeni müthiş bir semt, 9 yıl yaşadım hala yaşıyor sayılırım annem sayesinde.
Çizgiromanevi için belki biraz zor bulunacak bir yer ama önemli bir öğrenci potansiyeli vardır oralarda aynı zamanda da bekarevi çoktur eski semt olduğu için, bu anlamda çizgiroman okur potansiyeli olacak bir bölgedir, bundan sonra ben de tanıdıklarıma reklamını yapayım :) . Bekarlığımın bir bölümü Yeldeğirmeni sokakta geçti Uzun Hafız Sokak'la komşudur. En kısa zamanda uğrayayım da tanışalım bari. :)
Çizgi roman bir çocuğun okuma alışkanlığı kazanmasının en iyi yollarından biridir, bir büyüğünse hayata çocuk merakı ve heyecanıyla bakabilmesinin.

ozer

Depoyu ve yayınevini Kuzgun'a çok yaklaştırmışız. Sabahları çay ve kahvaltı işlerini doğrudan oraya mı yıksak acaba?

Muslera'nın yaptığını kuzgun da yapar belki... http://www.koskomik.com/komik-videolar/unluler/muslera-ve-arkadasi-kebapcida.html

caretta

Özer Bey depoyu taşıdınız .Hayırlı olsun.Artık şu Teksleri yayınlayın abim.

hennessy

Yeni yer hayırlı olsun yolumuz ilk düştüğünde geliriz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

gamlıbaykuş

Tam adres neresi şimdi. Artık pasaj işi bitti mi? Çizgi Düşlerin yeni yeri hayırlı olsun artık...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Çizgiromanın merkezi Ayrılık Çeşmesi'ne doğru kayıyor mu yoksa :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

aa

Galiba pasaj olayı bitti..herkes taşınıyor..
Esse Gesse Hayranı...

HacıGeraltEmmi

Sadece depo taşındı bildiğim kadarıyla, mağaza pasajda hala.