Kuzgun Çizgiromanevi - Kadıköy

Başlatan kalidor, 06 Ekim, 2012, 13:09:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Yayınevi (depo ve birkaç bilgisayarı) ile İlker'in mekânını mümkün olduğunca ayırıp özerklik çalışmaları içindeyiz.

İlker Bey pasajla bütünleştiği için yerinden kıpırdatamıyoruz. Yoksa pasaj çoktan zombi âlemine geçti...

Hayalet

Kuzgun'da Ken Parker'ın tüm seriyi bulma şansım var mıdır? Daha doğrusu 32 - 59 arasının tamamını. İlk 31 sayı var elimde.
Eee tabii bir de bu ciltlerin hepsini bi kere de alsam güzel bi indirim de alır mıyım acep?
Çizgi roman bir çocuğun okuma alışkanlığı kazanmasının en iyi yollarından biridir, bir büyüğünse hayata çocuk merakı ve heyecanıyla bakabilmesinin.

darkwood

Ken Parker serisinden, ilgilendiğiniz sayılardan baskısı olmayan 34. sayı hariç, en son yayınlanmış olan 54.sayıya kadar
olan tüm sayıları özel indiriminizle alabilirsiniz.
Darkwood Sakinleri..

Bilal0

Sandman 3-11. ciltler arasındaki herhangi bir cilt var mı dükanınızda?

Hayalet

Dün uzun zaman sonra büyülüden 2 adet daha Ken Parker aldım. 34.cilt hala yok, baskısı da yokmuş. Annemi eve bıraktıktan sonra Kuzgun'dan alacaktım ama Pazartesi günü öğlene kadar kapalı idi, dükkan çalışıyor değil mi herhangi bir sıkıntı yok umarım.
Çizgi roman bir çocuğun okuma alışkanlığı kazanmasının en iyi yollarından biridir, bir büyüğünse hayata çocuk merakı ve heyecanıyla bakabilmesinin.

hanac

Alıntı yapılan: Hayalet - 07 Kasım, 2017, 14:52:45
Dün uzun zaman sonra büyülüden 2 adet daha Ken Parker aldım. 34.cilt hala yok, baskısı da yokmuş. Annemi eve bıraktıktan sonra Kuzgun'dan alacaktım ama Pazartesi günü öğlene kadar kapalı idi, dükkan çalışıyor değil mi herhangi bir sıkıntı yok umarım.

Çalışıyor ama Mesut biraz geç açar.  :)

AU4

West sayı 11, 12, 13'ü temin etmeniz mümkün mü acaba?

darkwood

Alıntı yapılan: AU4 - 11 Mayıs, 2020, 14:24:25
West sayı 11, 12, 13'ü tein etmeniz mümkün mü acaba?

Bu sayılar digital olarak az miktarda basıldığından şu anda baskıları yok maalesef.
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Yeldeğirmeni, son beş - altı senedir Kadıköy'ün yükselen değerlerinden. Öncesinde viraneden hallice olan kısımları şu anda restore edilmiş, güzelleşmiş, mahalle havasında ve talep gören konutlara dönüşmüş durumda.

Kadıköy'ün o kısmındaki değişim sosyal hayatla da kendini gösteriyor. Yakın dönemlerde açılan kafeler, lokantalar, kahveciler, buraları tercih eden hem bizden hem de yabancı gençlerle birlikte tıklım tıklım.

Hayat gayet canlı o taraflarda ve o canlılığı resmeden bir afiş içerisinde, önem atfedilen, Yeldeğirmeni'ni Yeldeğirmeni yapanlar arasında tanıdık bir noktayı görmek çizgiroman adına gerçekten çok sevindirici.

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...