Kafalarına Bir Kurşun - YKY

Başlatan haysat, 09 Ekim, 2012, 22:05:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Kafalarına Bir Kurşun / Wilson;Matz

İki azılı kiralık katille iki dürüst polisin karşı karşıya gelme hikâyesinin anlatıldığı kitapta katiller diğer katillerle, polisler de politik cinayetleri örtbas etmeye çalışan üstleriyle mücadele halinde aynı zamanda.

Kafalarına Bir Kurşun, birbirinin devamı olan üç maceradan oluşuyor: Küçük Balıklar, Büyük Balıklar ve Akvaryum'da Kargaşa.

Kitabın filmi 2013 yılında vizyona giriyor. Yönetmenliğini Walter Hillin yaptığı filmin başrollerinde Sylvester Stallone, Jason Momoa, Christian Slater yer almakta.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hennessy

Rocky varsa izlenir kitap alınır :) arşive konur........

http://www.imdb.com/title/tt1308729/

not : yalnız imdb puanı çok düşük :(
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

V

Aferin YKY.Frankafon yayınlamaya devam..
"İstemem,eksik olsun.."

HacıGeraltEmmi

Tarkan Kurt

YKY kaliteli işler yayınlıyor. Bunu da en kısa zamanda alacağım.

darkwood

İşin içinde YKR ve Rambo varsa kitapta filmde kaçmaz..
Darkwood Sakinleri..

gamlıbaykuş

YKY' yi tebrik ediyorum. Çizgiroman adına gerçekten güzel işlere imza atıyorlar...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

seastar1000

bugun sordum kadıkoy YKY na cuma gunu satısa sunulacakmıs

DAMPYR

Güzel bu kaçmaz YKY güzel yayınlara el atıyor.... 8) :D ;)

pizagor

YKY satış yerine sordum, cuma günü çıkacakmış...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pearl jam

darkwood

Dün akşam YKY'nin güzel baskısına dayanamayıp bu kitabı okudum, polisiye film tadında harika bir kitap.
Maceranın içindeki karakterler çok iyi işlenmiş, sürükleyici konusu güzel çizimler ile birleşince ortaya iyi bir iş çıkmış, Filminide merakla beklemeye başladım.  8)
Darkwood Sakinleri..

BAHADIR

Ben de dün akşam kitabın için de ki ilk sayıyı okudum...Hikaye kurgusuna ve çizgilerine bir şey diyeceğim yok tabi ki Matz güzel yazmış Colin amcam da hakkını vererek çizmiş...Yine de Wilson haricinde Bilal gibi biraz daha pastel tarzı ve portresi güçlü bir kişi tarafından çizilseydi, çizgiromanın ağır havasına daha uygun olurdu sanki...

Birde seçilen fonttan dolayı biraz okuma güçlüğü çektim...Noktalama işaretleri ve ünlemler kayboldu sanki...Ayrıca çeviriden sonra redakte edilmemiş gibi bir hali vardı çizgiromanın...kelime fazlalıkları ve anlam tekrarları bir kaç yerde gözüme çarptı...

Son olarak tüm kapaklar içerisinden seçilebilecek albenisi en düşük kapak seçilmiş...Kapak ta ki font da yakışmamış..

Kalite, ciltleme, baskı, fiyat herşeyiyle tabi ki kusursuz...O biiiiiiir YKY... :)

kalidor

Ben de aldım ama henüz okuyamadım. Bu çizgiromanı Haziran 2010'da  ABD'de de Dynamite'de yayınlamış. 

Crom! Ölüleri Say...