Arrow

Başlatan dean, 11 Ekim, 2012, 18:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pukay

dizinin sadece adada geçen ayrı bir versiyonu olsa izlerim lakin, ilk sezonda eğlensem de bitince hemen unuttum.
galiba carvinale'i tekrar izlemekle hata yaptım. hiçbir dizi tat vermiyor.

dean

Gambit

9 Ekim cok geç yahu, ben SIKILMAYA başladım dizisizlikden, başlasınlar da izleyelim.

Harun Ça

[IMG]http://i.imgur.com/UxWtJEJ.jpg[/img]

Barry Allen/Flash karakterini Grant Gustin canlandıracak.

dean

Dc Comics çizgi romanlarında karşımıza çıkan Bronze Tiger, Arrow dizisine konuk oluyor.

dean

Bu Flash olayı bakalım gelecekte nasıl kurgulanacak. Tamam, dizi için sıkıntı yok ama olası bir Justice League filminde yeniden Casting yapılacak mı ? Diziler (Arrow ve Flash) Dc Comics Cinematic Universe içinde sayılacak mı ? Hatta 2016'da ki olası Flash filmi için Grant Gustin ne kadar yeterli olabilir ? Yeni bir oyuncu tarafından canlandırılırsa sinemada farklı dizide farklı oyuncuların canlandırması ne kadar mantıklı olacak ? gibi bir çok soru var. Dc Comics'in acilen birşeyleri rayına oturtması lazım Cinematic Universe için.

Harun Ça

gamlıbaykuş

En iyi vücut hangisinde yarışması mı yapacağız yoksa :)

Şaka bir yana hiç mi yiyip içmezsiniz be kardeşim :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Bunun kızlarla olanı yok mu?

pizagor

Photoshop... Bir de bunlar fotografı vermeden önce çalışıp kasları şişiriyorlar arkadaş. Okan bayülgen'in programına çıkmadan önce adını hatırlamadığım ve asla da hatırlayacağımı sanmadığım bir Türk 'boy-band'in elemanları için diğer bayan katılımcının söylediği aklıma takılmış: 'Bunlar içerde sürekli şınav çekiyorlardı.'

Not: Bu boy-band elemanları programa kolsuz gömleklerle katılmıştı :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

dean

dean

dean

2. sezon başladı. Bu da S02E02'nin fragmanı

Arrow 2x02 Promo 'Identity' (HD)

ercoktay

Bakalım bu gece indirip izleyeceğim. Geçen sezon çok başarılıydı.

darkwood

Devamını beklediğim iyi dizilerden biriydi, bu haber iyi oldu.
Darkwood Sakinleri..