Arrow

Başlatan dean, 11 Ekim, 2012, 18:40:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

Oliver ve Thea adaya dönerler ve onları orada bir sürpriz beklemektedir. Slade Wilson. . Bu arada flashbackler ile de Oliver ve Maseo'nun Starling'de neler yaptığını izliyoruz. Şahsi kanaatim Wilson'un çok kolay harcandığı yönünde :(
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: Neco - 21 Şubat, 2015, 17:12:50
Oliver ve Thea adaya dönerler ve onları orada bir sürpriz beklemektedir. Slade Wilson. . Bu arada flashbackler ile de Oliver ve Maseo'nun Starling'de neler yaptığını izliyoruz. Şahsi kanaatim Wilson'un çok kolay harcandığı yönünde :(

+1. Ayrıca Arrow'un son bölümlerinde bir düşüş var, aradan sonra bozuldu. Artık silkinip kendine gelmesi lazım dizinin.

Ahmet Oktay

Malcolm Birlik tarafından yakalanır ve Nanda Parbat'a götürülür. Oliver ise Malcolm'ı kurtarmaya çalışmaktadır. Öte yanda Ray Palmer, ATOM kostümünü neredeyse bitirmiştir ancak uzun süredir ATOM'a yoğunlaştığından yorgun ve uykusuzdur ve Felicity artık dinlemesi gerektiğini söyleyerek Ray'i laboratuvardan çıkmaya ikna eder.

Ray ATOM kostümüyle kısa bir süre göründü. Bölümde aksiyon fazla yoktu. Aradan sonraki diğer bölümler gibi bunda da o aradığım tadı tam olarak bulamadım, ama sonunda ki diyalog bize gelecek bölümler için birşeyler vaat edebilir.

doktor1881

Alıntı yapılan: Ahmet Oktay - 26 Şubat, 2015, 20:00:56
Malcolm Birlik tarafından yakalanır ve Nanda Parbat'a götürülür. Oliver ise Malcolm'ı kurtarmaya çalışmaktadır. Öte yanda Ray Palmer, ATOM kostümünü neredeyse bitirmiştir ancak uzun süredir ATOM'a yoğunlaştığından yorgun ve uykusuzdur ve Felicity artık dinlemesi gerektiğini söyleyerek Ray'i laboratuvardan çıkmaya ikna eder.

Ray ATOM kostümüyle kısa bir süre göründü. Bölümde aksiyon fazla yoktu. Aradan sonraki diğer bölümler gibi bunda da o aradığım tadı tam olarak bulamadım, ama sonunda ki diyalog bize gelecek bölümler için birşeyler vaat edebilir.
Anladığım kadarıyla Arrow'da tempo iyice düştü Benim uzun ara verdiğim dizilerden biri

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: doktor1881 - 26 Şubat, 2015, 20:04:09
Anladığım kadarıyla Arrow'da tempo iyice düştü Benim uzun ara verdiğim dizilerden biri

İlk 2 sezonunu 1 haftada falan bitirmiştim, günde 10 bölüm izlediğim bile olmuştu. 3. sezon da araya kadar iyiydi ama aradan sonra o eski tadı alamıyorum ben nedense.

mandrake66

Rica etsem, seyreden arkadaş bir link yollasa...

Ahmet Oktay

doktor1881

Alıntı yapılan: mandrake66 - 27 Şubat, 2015, 00:26:18
Rica etsem, seyreden arkadaş bir link yollasa...
internete yazdığında 8-10 sitede çıkıyor

mandrake66

Teşekkürler..

lampard

Captain Cold, The Atom, Firestorm ve Sara Lance'in yer alacağı yeni bir dizi gelecekmiş seneye.

doktor1881

Alıntı yapılan: lampard - 27 Şubat, 2015, 11:37:37
Captain Cold, The Atom, Firestorm ve Sara Lance'in yer alacağı yeni bir dizi gelecekmiş seneye.
Seyredilecek diziler artıyor demek

Chuck

Arrow'u iyice Batman yapmaya çalışıyorlar ya yeni Ras Al Ghul ol ne demek :(

dean

Alıntı yapılan: Neco - 05 Mart, 2015, 18:23:19
Arrow'u iyice Batman yapmaya çalışıyorlar

Özellikle üçüncü sezon ile birlikte zaten dizi tamamen Batman taklidine dönmeye başladı maalesef. Damian Wayne ile ilgilide bazı dedikodular dönüyor. Zaten League of Assassin ve Ra's al Ghul olayı malum. Tamam Green Arrow'un çizgi romanları koskoca bir diziyi kotaracak kadar derinlikli olmayabilir ama fazla Batman oldu sanki Arrow. Kendi mitolojisini kurma yerine Batman mitolojisinden faydalanıyor.

Ahmet Oktay

16. bölümde Oliver "teklifi" düşünüyor. Bu bölümdeki kötü adamımız ağzı dikilmiş bi herif ve hedefinde polisler var.

Chuck

Ras teklif etmez, emreder. . Bölümü açıklayan söz olabilir bu. Ama emirlerini bu kadar rezil bi biçimde yapacağını düşünmemiştim.