Teks Willer

Başlatan HacıGeraltEmmi, 21 Ekim, 2012, 23:45:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

[IMG]http://imageshack.us/a/img696/2870/texwiller.jpg[/img]

Bu vesile ile kovboy şapkası çizmenin ne kadar zor bir iş olduğunun farkına vardım. Çocukken kolay gelirdi halbuki :-\

tommikser

Ne şanssız adam arkadaş.Gene mi atını vurmuşlar  ;D ;D ;D

emre ozdamarlar

Guzel olmus hocam, kovboy sapkasi harbi zordur, hele farkli acilardan perspektife falan girdi mydi, ölme essegim ölme :)

hanac

Sol arkadaki kayalıklar canlanacak gibi duruyor.  :)

tommikser

O canlanacak gibi duran kayaların önündeki kaktüsde baya büyüüük olmalı.Çınar ağacı boyutunda falan sanırsam ;D

Tarkan Kurt

Havadaki yırtıcı kuşların çevresindeki taramalar yere kadar olunca derinlik duygusu ve perspektif kaybolmuş. Kaktüs boyu ve canlanan kaya olayı da var tabii  ;D ama genel olarak bakınca oldukça güzel. Bir de Teks Willer'in çok ayırt edici özellikleri olan bir yüzü yok. Bu yüzden benzetmek zordur bence. Ancak bu resimde oldukça benzemiş. Yüzünün sağ tarafına hafifçe felç inmiş gibi olsa da ;D başarılı bir çalışma olmuş.

HacıGeraltEmmi

O kaktüsün dikenleri batmasın gözüne emi. ;D ;D ;D kayanın dibinde değil çookkk önde bi kerem. dibinde olsa gölgede kalırdı :P
perspektifte problem olduğunu şiddetle reddediyorum ;D Teks (aynı zamanda kaktüs ;D) kayalara nazaran daha yüksek rakımlı bir yerde sadece :P
Ama bence gömleğin cepleri birbirine yakın durmuş, sağ cep biraz daha kenara yakın olmalıymış ;D :P ;D

aa

Bence süper olmuş. Tex okumuyorum ama bazı Tex sayılarında öyle kötü çizerler var ki...kesinlikle onlardan çok iyi.....
Esse Gesse Hayranı...

rumar80

Bu sefer Güneş'e katılmamak elde değil:

Nedir bu atların çektiği Tex'ten. Dinamit'ten sonra adama at dayanmadı.
  Oysa Napolyon, Beyaz Yele, Kahraman, vs sahipleriyle gömülecekler neredeyse.  ;)

Konunun özüne dönersek: Eline sağlık arkadaşım.

pizagor

Burun dudak arası biraz geniş mi olmuş ;D ;D ;D

Buna da ben talibim hocam :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

HacıGeraltEmmi

Dijital ortamda veririm çıktılarını kendiniz alrsınız ;D 8) :)

pizagor

Ben Abbas/12 olmayan bir çıktısını alırım, sana imzalatırım öyleyse Abbas!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

connyapku

super olmus.birseyler yaratip yayinlasan bu cizimlerle ben okurum.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: connyapku - 22 Ekim, 2012, 21:40:44
super olmus.birseyler yaratip yayinlasan bu cizimlerle ben okurum.
Teşekkürler, o da olur inşallah.
Sanattan anlayan arkadaşlarımız olduğunu bilmek mutluluktur. Güneş'e sevgilerle ;D

tommikser

Sanat eleştiriyle gelişirmiş abi ne yapalım bizde gelişime katkıda bulunalım diye elimizden geleni yapıyoruz. ;D