Thorgal İmza Kampanyası

Başlatan haysat, 01 Kasım, 2012, 23:18:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Thorgal'de son durum kitap fuarinda 1 albüm daha çıkacağı yönünde. Ilk 5 sayı içinse imza kampanyamıza rağmen düşük satışlar sebebiyle Remzi'den çikanlarla yetinmek zorundayız. Hiç yayınlanmayan 6. Albümü ise Özer Sahaf büyük ihtimal orjinal formatta yayınlayacak. Fransada 2binlerin sonlarında başlayanThorgal evreninin diğer albümlerinin de (Valnorlu Kris, Louve) zamanla yayinlanma ihtimali yüksek.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Yayınlanmayan 6. sayı da çıkarsa bir güzel ciltletirim onları da ;)
Kriss ve Louve maceralarının çizimleri enfestir, yayınlanmasını çok isterim.

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 03 Eylül, 2013, 17:05:51
Ilk 5 sayı içinse imza kampanyamıza rağmen düşük satışlar sebebiyle Remzi'den çikanlarla yetinmek zorundayız. Hiç yayınlanmayan 6. Albümü ise Özer Sahaf büyük ihtimal orjinal formatta yayınlayacak.

Evet bu yönde karar alındığı için son toplantıda Remzi'den çıkan ilk 5 sayıyı satın aldım.

6. sayıyı istiyorum o zaman  :)

yunusmeyra

bence bu konuyu yayınevi ve sahibi, ilerde bir prestij meselesi olarak görürse tamamlar diye ümit ediyorum..bu koleksiyonu , yayınevinin aynı formatına sadık kalınmış bir baskıyla okumak müthiş olur..isterse 2 cilt basılsın ve ciltler arası 2 sene olsun ama olsun..
not:bu kısa not ise benim engelleyemediğim iç sesim:"keşke birer albüm olarak ve orjinal boyutlarda basılması mümkün olsaydı.. "
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

sulkesen

bu kadar güzel bir kitabın nasıl satmadığını hala anlayamıyorum. Arkadaşlar bir kere okusalar seveceklerine inanıyorum gerçekten yazık aynı şekilde Durango ve Legende de çok iyi albümlerdi

pizagor

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 03 Eylül, 2013, 21:26:25
not:bu kısa not ise benim engelleyemediğim iç sesim:"keşke birer albüm olarak ve orjinal boyutlarda basılması mümkün olsaydı.. "

Bunlara ek bir de sert kapak olsa!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

ginobili

6ncı albüm için yakın markaja devam! Ayrıca Çizgili Düşler'in Thorgal benzeri güzel bir frankfona da başlamasının zamanı geldi de geçiyor bile...

antiochia

Thorgal'in piyasada olmayan maceralarının yayımlanma ihtimali var mı?