Moz Dede'den öyküler

Başlatan rumar80, 04 Kasım, 2012, 21:01:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Sevgili arkadaşlar,
   Uzun zamandır düzgün çizgi roman okuyamamktaydım. Ancak şu aralar hayatım düzene giriyor. Bu da daha çok çizgi roman okumak anlamına geliyor.  Sırada birçok comics var.
   Sorum şu:
   Avengers gibi yapıp okuduklarımı paylaşmamı ister misiniz? Eski klasik comicsleri okuyup paylaşmaya hazırım. Karar sizin...

s.b

Ya hacı abi birde soruyor musunuz? Tabiki paylaşacaksınız. Sizin gibi bir cevheri başka nerde bulacağız.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

connyapku

Eski klasik comicsleri okuyup paylasirsan memnun olurum umar abi.

hanac

Sayın rumarseksen;

Yüzlerce çizgiromansever sizden Hulk'ları 1. sayıdan itibaren bizimle paylaşmanızı istiyor.

Şimdiden teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.

s.b

Abi eğer repertuarınızda mevcut ise bir ara buna da el atıverirseniz memnun oluruz.

Biraz fazla mı yüzsüzleştik ne?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Abi her türlü yazını hararetle bekliyorum.Bu arada bırak kendi okusun diyen arkadaşı da merak etmedim değil ;D

alan ford

Umar forumda bir an önce İtalyanca öğrenip Alan Ford maceralarının özetini geçmeni bekleyen biri de var  ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 04 Kasım, 2012, 21:19:24
Sayın rumarseksen;

Yüzlerce çizgiromansever sizden Hulk'ları 1. sayıdan itibaren bizimle paylaşmanızı istiyor.

Şimdiden teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.

Hulk da reperturımızda var sayın adminim, ama önce benim en favori çizgi romanım olan ve yıllar sonra İlyas'tan tekrar aldığım Secret Wars ile başlamayı planlıyorum.

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Kasım, 2012, 22:15:27
Hulk da reperturımızda var sayın adminim, ama önce benim en favori çizgi romanım olan ve yıllar sonra İlyas'tan tekrar aldığım Secret Wars ile başlamayı planlıyorum.

Tamam, Secret Wars dan sonra sıra Hulk'a gelecekse itiraz etmiyoruz.

Secret Wars da Hulkseverlerin beğendiği bir mini seridir.

Bkz aşağıdaki efsane resime

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 04 Kasım, 2012, 22:23:12
Tamam, Secret Wars dan sonra sıra Hulk'a gelecekse itiraz etmiyoruz.

Secret Wars da Hulkseverlerin beğendiği bir mini seridir.

Bkz aşağıdaki efsane resime

Hangi resime??? ;D

rumar80

Alıntı yapılan: s.b - 04 Kasım, 2012, 21:30:44
Abi eğer repertuarınızda mevcut ise bir ara buna da el atıverirseniz memnun oluruz.

Biraz fazla mı yüzsüzleştik ne?

Abi aramızda yüzsüzlük diye birşey olmaz. Ancak maalesef arşivimde yok. Ama bir gün belki.....

hennessy

Alıntı yapılan: gunessemerci - 04 Kasım, 2012, 21:35:53
Abi her türlü yazını hararetle bekliyorum.Bu arada bırak kendi okusun diyen arkadaşı da merak etmedim değil ;D

Umar abi sen anlat biz okuyalım.Bu kendisi okusun diye oy versin diyenide kınıyorum......

Not : Hulktan nefret ediyoruz.............
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: hennessy - 04 Kasım, 2012, 22:50:51
Not : Hulktan nefret ediyoruz.............

Konuyu durup dururken Hulk'a getiren Henesi'yi kınım kınım kınıyorum.

kalidor

Abi şahsen senden okumasak o comicsleri nereden bulup okuyacağız. Hiç olmazsa az çok haberimiz oluyor.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Abicim Hulk'ın o içler acısı hali nedir öyle ya :P İyiki senin yazdıklarından takip ediyoruz eskileri, yoksa bu çizgilerle okumaya katlanılmaz. Sen yaz biz okuyalım ;D diye arsızca talep ediyorum :D :D