Moz Dede'den öyküler

Başlatan rumar80, 04 Kasım, 2012, 21:01:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Okumayla,Moz Dede'nin anlatması arasında dağlar kadar fark var.Moz Dede anlatsın kesinlikle..
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

O bir kişiyi hala merak ediyorum.Bir adım öne çıksın lütfen ;D

gamlıbaykuş

Evet Secret Wars güzel olur ve bilimum Essential...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 05 Kasım, 2012, 09:09:01
O bir kişiyi hala merak ediyorum.Bir adım öne çıksın lütfen ;D

O değil Onlar, artık 2 kişiler.  :)

rumar80

3 oldular.
   Görüşleri için onlara da teşekkürler

tommikser

Benim anlamadığım Umar abim zaten kendi okuyacak, okurken de keyif alacaktır. Bu keyifi neden kendine saklasın ki ?
Zaten yazmanın güzelliği bu değil mi ? Okuduklarımız, hayallerimizi, umutlarımızı yazıya dökmezsek bizden geriye ne kalır ki ?

Jules Verne hayallerini yazmasaydı şu an çok mükemmel edebi eserlerden mahrum kalmış olacaktık. Bence sadece Umar abim değil.Herhangi bir yabancı dil bilen arkadaşım varsa, o dilin çr'lerini bize aktarmalı. Hem biz bilgilenmiş oluruz. Hem arkamızda güzel birşeyler kalmış olur.
Benim naçizane fikrim.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 05 Kasım, 2012, 10:59:17
   3 oldular.
   Görüşleri için onlara da teşekkürler

İlki bendim şaka olsun diye yazdım :) Hulk u görünce :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kandorlu

Benim oyum olumlu yazarsanız takip ederim kesin bildiğim kadarıyle çıktığı yılın yani 1984 ün en çok satan çizgiromanı secret wars.Merakla bekliyorum

yunusmeyra

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Kasım, 2012, 21:01:52
   Sevgili arkadaşlar,
   Uzun zamandır düzgün çizgi roman okuyamamktaydım. Ancak şu aralar hayatım düzene giriyor. Bu da daha çok çizgi roman okumak anlamına geliyor.  Sırada birçok comics var.
   Sorum şu:
   Avengers gibi yapıp okuduklarımı paylaşmamı ister misiniz? Eski klasik comicsleri okuyup paylaşmaya hazırım. Karar sizin...
en çok avengers serisini bekliyoruz..hiç olmazsa 200'e tamamlayıp bir "özel sayı daha yapılsa ne iyi olur" derim,dedim  :)
tabi ki,secret wars'ı ve en önemlisi sıralı bir hulk okumasını sabırsızlıkla bekleriz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

s.b

Dr. abi siz hiç gelen hastalara arada sırada da olsa Cap., Hulk, Volvi diye hitap ettiğiniz oluyor mu?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

pizagor

Umar okusun bizimle paylaşsın, sonra üzerine bir de biz okuyalım...

Bu arada Moz Dede hikayesi nedir, kimin yakıştırmasıdır, Kızılmaske'deymiş ama belki 20 senedir okumuyorum Kızılmaske'yi, hiç hatırlamıyorum ki!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 05 Kasım, 2012, 18:57:07
Umar okusun bizimle paylaşsın, sonra üzerine bir de biz okuyalım...

Bu arada Moz Dede hikayesi nedir, kimin yakıştırmasıdır, Kızılmaske'deymiş ama belki 20 senedir okumuyorum Kızılmaske'yi, hiç hatırlamıyorum ki!

Moz dede Reks ve diğerlerine Kızılmaske ve atalarının öykülerini anlatan, hafızası kuvvetli masalcı dede idi. Geçmiş hikayeleri yazmam ve senin kapaklardaki gibi detaya girmem nedeni ile kendime bu adı koydum. Hem de eski bir dosta gönderme olsun istedim.