Secret Wars by Rumar80

Başlatan tommikser, 05 Kasım, 2012, 11:54:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Sevgili rumar80'den yakında Secret Wars okumaları bu bölümde olacak. Heyecanlanın diye kapakları ben ekleyeyim dedim ;) :D

Özellikle 4. kapaktaki yeşil delikanlıya dikkat.

gamlıbaykuş

Aslında Secret Wars' ı bizzat kendim okumak isterdim ama imkansız gibi duruyor. Kahrol ingilizce :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

s.b

Aşka çok yakar dediler usta,aşka tüp mü taktırsak acaba?

İmzana da bittim ha!
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Sağol Sami abi ama benim değil maalesef bu aralar çok sevdiğim bir santçının şarkı sözlerinden.Oğuzhan Uğur'un Soğan Ekmek parçasından.Şarkıdaki diğer hoşuma giden söz;
Öpücükle prens olan kurbağa yok,parayla prens olan öküz çok.Hhahahahah süper değil mi abi?

s.b

Hiç böyle makara şarkı sözü duymamıştım. Espirili adammış doğrusu.

tommikser

Abi izleyebilecek bir yerdeysen link yolluyorum.Bir izle Allah aşkına bayılacaksın.Hem klip hem sözler enfes.

http://www.izlesene.com/video/oguzhan-ugur-sogan-ekmek-orjinal-klip-ilkkez/6641951

connyapku

Daha bir kac ay once okumusdum koleksiyonumdaki en degerli kitaplardan biridir.Turkiyede muhakkak yayinlanmali.Umar abiden tekrar dinlemek guzel olucak.

rumar80

Pekala,
  Hazır Güneş te başlığı açmışken ön hazırlıklara başlayalım...
  Öncelikle Secret Wars'a gelene kadar kahramanlarımızın durumları nedir ondan bahsedelim:
  Bu konuda en çok bilgi sahibi olduğumuz kişi şüphesiz duvar sürüngeni dostumuz. Peter bir yandan Kara Kedi ile tutkulu bir aşk yaşarken bir yandan Üniversite öğrenimini yarıda bırakmıştı. Hayatında Hobgoblin adında yeni bir düşman vardı ve May Yengesi ile arası bozuktu.
  Bruce Banner artık Hulk'un bedenini kontrol edebilmekte idi.
  Tony Stark alkol problemleri nedeniye şirketini kaybetmiş Stark şirketlerini Obediah Stane satın almıştı. Demir Adam zırhının içinde ise Stark'ın en yakın arkadaşı James Rhodes vardır. Ancak Rhodes sık sık baş ağrısı çekmektedir.
  Thor Simonson tarafından yazılmakta ve Asgard ağırlıklı bir macera sürmektedir.

Avengers, Fantastic Four, X-men ilgili yazıları da yavaş yavaş ekleyeceğim. Destekleyen tüm dostlara teşekkürler

hanac

tommikser

Sonuna kadar destek.
Bu arada connyapku arkadaşımızı kınım kınım kınıyorum.Madem ingilizceniz var madem okuyorsunuz da neden yazmıyorsunuz?Eğer mimkünse She-Hulk (Sami abiye ithafen) okumasını sizden bekliyorum.Yapabilir misiniz?Yoksa illa kampanya mı başlatmak lazım? ;D ;D ;D
Alıntı yapılan: hanac - 05 Kasım, 2012, 15:11:15
Hep destek, tam destek.

s.b

Evet abi, desteğe devam. Her zaman tam destek.

pizagor

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 05 Kasım, 2012, 12:38:57
Aslında Secret Wars' ı bizzat kendim okumak isterdim ama imkansız gibi duruyor. Kahrol ingilizce :)

Felaket itkilendim bu kapakları görünce. Sanırım orijinalini alacağım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 05 Kasım, 2012, 15:11:15
Hep destek, tam destek.

Umar abi sen yaz her daim bizde keyifle okuyalım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

connyapku

sevgili Gunes aslinda yapmak istedigim cok sey var su sinavlari bir atlatayim onumuzdeki yaz daha cok vaktim  olucak o zaman forumada daha cok katkim olucagina inaniyorum.Bu arada daha once hic boyle bir yazi deneyimim olmadi onada guzel anlatim becerisi gerek....neyse piseriz zamanla ;)

tommikser

Hiiç yan yattı çamura battı olayı yok.Baksana kafanı boşaltma yolu.Mesala okudun mu bir esenşıl Umar abi gibi güzel bir özet en fazla 15 dk nı alır.Alsana kafa toplama arası.Bizede keyif.Hem deneyim dediğin ne ki yenilir içilir birşey mi?Yazılı sınav da yapıldığı yok.Olsa ilk beni bırakırdı Hanac ve Umar abi ;D