Ercan ve Blog denemeleri

Başlatan ercoktay, 10 Kasım, 2012, 21:00:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

Hemen hemen herkes gibi bende kendi ilgilendiğim konular hakkında bir blog oluşturmaya çalışıyorum. İçinde bolca çizgi roman ve spor olmasını istiyorum. Yazmaya başladım ama çok zor bir işmiş. Zamansızlık iyi birşey değil. Bir türlü aklımdan geçen yazılar için zaman ayıramıyorum.

Ayırdığım bir ara birkaç yazı karaladım. Biri benim İstanbul da çizgi roman alışverişi yaptığım yerler, diğeri internetten alış veriş yaptığım siteler hakkında. Bir de Beklenen çizgi romanlar birinci sırada Lone Wolf'u anlattım.

Belki ilginizi çeker.

http://thedissentone.blogspot.com/2012/10/istanbul-cizgi-roman-satan-yerler.html

http://thedissentone.blogspot.com/2012/10/cizgi-roman-satan-yerler-rehberi.html

http://thedissentone.blogspot.com/2012/10/beklenen-cizgi-romanlar-1.html

hanac

Ercan Bey blogunuzun takipçisi olacağım.

Ama biraz daha görsellerle yazılarınızı zenginleştirin derim.

Tenis yazınızı beğendim, bir tenissever olarak Federer hayranı olduğumu belirtmeliyim.

emre ozdamarlar

Ben de Hasan Abi'ye katiliyorum, görseller önemli, Cizgi roman satan yerler rehberinde mutlaka dukkanlarin fotograflari olmali.

Bu tarz bir blog yazisini facebook'ta da paylasirsaniz, normalde cizgi romanla cok alakasi olmayan arkadaslarinizin ilgisini cekebilirsiniz. Böylece yeni okurlar kazandirmis oluru cizgi roman alemine :)

ercoktay

Güzel tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Aslında her şey zamana bakıyor. İnanın zamanım olsa neler yaparım diye aklımdan geçiriyorum fakat ah o yeteri kadar zaman ayıramama yok mu.

Bundan sonra daha çok görsel kullanmaya çalışacağım. Aslında Lone Wolf and Cub yazısında biraz görsel kullanmıştım.

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 11 Kasım, 2012, 13:08:27
Bu tarz bir blog yazisini facebook'ta da paylasirsaniz, normalde cizgi romanla cok alakasi olmayan arkadaslarinizin ilgisini cekebilirsiniz. Böylece yeni okurlar kazandirmis oluru cizgi roman alemine :)

Ben her ortamda zaten bunları paylaşmaya çalışıyorum. Hatta sık sık da hatırlatma yapıyorum.

Alıntı yapılan: hanac - 10 Kasım, 2012, 22:26:23
Tenis yazınızı beğendim, bir tenissever olarak Federer hayranı olduğumu belirtmeliyim.

Bu arada ben aslında bir Nadal hayranıyım. Ama Majestelerine sevgimiz ve saygımız da büyüktür. Hatata herkese antipatik gelen Djokovic'i bile sever ve takdir ederim. Müthiş bir oyuncudur.

Bu akşam müthiş bir maç var. Kaçmaz artık. Federer Djokovic.

kadri kerem

Blog'u devamlı kılmak gerçekten zor. Hem okurların ilgisini çekecek paylaşımlarda bulunmak, hem de buna ayıracak zamanı yaratmak gerekiyor.

Bir de kendimden biliyorum. Her şeyi bir anda yapmak imkansız. Zamanla oluyor. Ne yaparsanız yapın yine de bir şeyler eksikmiş gibi geliyor insana. Aslında o eksik gelme hissi güzel, çünkü sürekli bir arayış içerisine sokuyor sizi.

Uzun lafın kısası yeni üyeniz olarak tebrik eder ve blog'unuzun sürekli olmasını dilerim.  ;)