Seni şovenist herif...

Başlatan pizagor, 13 Kasım, 2012, 20:11:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Benim blogdan...

http://pizagorgunlukleri.blogspot.com/2012/11/seni-sovenist-herif-ayyyy.html

Daredevil : 'Öyleyse neden üzerine azıcık nizami birşeyler giymiyorsun? Sevgilimin partideki en göz kamaştıran şey olması istiyorum!'

Daredevil Black Widow'un poposuna şaplağı indirir...

Black Widow : 'Seni şovenist herif... Ayyyy!'

Daredevil : 'Hadi bakiyim güzelim, yürü!'

'Sevgilimin partideki en göz kamaştıran şey olmasını istiyorum!' derken Daredevil'in kırdığı potlara bir bakar mısınız!

Hangisi daha kötü acaba: Kadını şey şeklinde niteleyip aşağılamak mı dersiniz, yoksa cümlenin tamamının taşıdığı benim malım oradakilerin en iyisi olmalı yaklaşımı mı? Bana göre bu cümleye kıyasla o şaplak ve sonrası çok daha yumuşak kalıyor, 'Matt ile Natasha cilveleniyorlar şunun şurasında!' deyip masumlaştırıyorum o teması...

Maçoluğun milleti yok. Galiba tüm erkeklerin içinde gizli bir maço var ve o maço her an su yüzüne çıkmaya hazır bekliyor... Daredevil'den bahsetmiyorum bu arada! Söz konusu maçolar, Daredevil gibi efendi bir karakterden bile bir şovenist çıkarmayı başarabilen, yazarıyla - çizeriyle - editörüyle bu panelin yaratımına katkıda bulunanlar!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Mister NO

Daredevil : 'Öyleyse neden üzerine azıcık nizami birşeyler giymiyorsun? Sevgilimin partideki en göz kamaştıran şey olması istiyorum!'

Daredevil kendisi giyse üzerine nizami bir şeyler her yerde en göz kamaştıran ŞEY olabilir.