Stria - Hoz Comics - Romanzi a Fumetti No:5

Başlatan Cantürk, 21 Mayıs, 2012, 13:59:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cantürk

STRİA (İZ)
Gigi Simeoni

Chiara, her gece yarısı , korku ile uykusundan uyanmaktadır. Yıllardır aynı kabusu görmekte ve her gece yarısı çığlık atarak uyanmaktadır.

Bir savaş fotoğarafçısı(muhabiri) olan Fabio , Chiara  ile tanışmak için uçakla İtalya'dan gelir.
İlk karşılaşmada birbirlerini daha önceden tanıdıklarını hissederler. Aralarında güçlü bir bağ vardır. Ama ne zaman tanışmışlardır!?
Bu sorunun cevabı, Chiara'nın kabuslarının kaynağında yatmaktadır.

Hafızalarını canlandırmak için birlikte İtalya'ya gitmeye karar verirler.
Bu sanrılı ve korkutucu yolculuk sonunda, Chiara'nın kabuslarına saklanmış olan, geçmişindeki canvarlarla karşılacaklardır.

pearl jam

Bonelli'nin Romanzi a Fumetti serisinin 5. kitabı olan Stria Hoz Comics tarafından yayımlandı. Bu seriden daha önce Gözler ve Karanlık, Sighma, Mohikan ve Dragonero yayımlanmıştı.

DAMPYR

HacıGeraltEmmi

Bu seride ilgimi çeken bir tek bu kitaptı, kapağından ötürü ;D Fuarda alırım artık. Bonellinin bu serisine soğuk yaklaşmışımdır niyeyse. Şimdiye dek çıkanlardan sadece Dragonero'yu okudum, beğendim fantastik olması sebebiyle. Diğerleri daha kapaklarına baktığımda uzak dur diye bağırıyorlar sanki :-\ en çok methedilen Gözler ve karanlık bile ;D

rumar80

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: designer73 - 15 Kasım, 2012, 15:27:41
Bu seride ilgimi çeken bir tek bu kitaptı, kapağından ötürü ;D Fuarda alırım artık. Bonellinin bu serisine soğuk yaklaşmışımdır niyeyse. Şimdiye dek çıkanlardan sadece Dragonero'yu okudum, beğendim fantastik olması sebebiyle. Diğerleri daha kapaklarına baktığımda uzak dur diye bağırıyorlar sanki :-\ en çok methedilen Gözler ve karanlık bile ;D

Abbas bence bu seri oldukça özenli ve başarılı. Gözler ve Karanlık çok sağlam bir kitap. Mohikan ve Dragonero da oldukça başarılı. :)

HacıGeraltEmmi

Dragonero'yu beğenmiştim Eyyüp hocam, lakin diğerlerini her seferinde almayı düşünmüş olmama rağmen kapaklara bakıp, iç sayfaları biraz karıştırdıktan sonra rafa geri koymuştum. Bakalım belki bu fuarda en azından Gözler ve Karanlık için birkez daha düşünürüm.

pearl jam

Alıntı yapılan: designer73 - 15 Kasım, 2012, 16:45:09
Dragonero'yu beğenmiştim Eyyüp hocam, lakin diğerlerini her seferinde almayı düşünmüş olmama rağmen kapaklara bakıp, iç sayfaları biraz karıştırdıktan sonra rafa geri koymuştum. Bakalım belki bu fuarda en azından Gözler ve Karanlık için birkez daha düşünürüm.

Ben de Sighma hariç diğerlerini okudum. Dragonero ve Gözler ve Karanlık' ı beğenmiş Mohikan'ı vasat bulmuştum. 

Gözler ve Karanlık' ı özellikle tavsiye ederim. Hikayesi güzel, çizimleri çok güzel bir kitap.

rumar80

Gözler ve karanlık dışındakileri maalesef sevememiştim.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 15 Kasım, 2012, 17:24:24
   Gözler ve karanlık dışındakileri maalesef sevememiştim.

Aynen katılıyorum Umar abiye şöyle ayak stü baktım biri okuyup yazdıktan sonra kararımı vereceğim.Zaten bu ay delindi cebimiz :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Hoz Comics'den STRIA "Bonelli Editore'den sarsıcı bir hikaye... "Derindeki Korkunun Çizgiromanı" 

STRIA kitap içeriği, Tanıtım Sayfaları ve Satış ile ilgili Site linki;

http://www.cizgizamani.com/p/8464582/stria-derindeki-korku.html

Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Hemen gidip şu Stria'nın iç çizimlere bakayım.

pearl jam

Alıntı yapılan: designer73 - 15 Kasım, 2012, 22:08:48
Hemen gidip şu Stria'nın iç çizimlere bakayım.

Ben de şimdi baktım ve gayet beğendim çizimleri. Hikaye de güzel başladı. Kararsızdım almaya karar verdim

Mesut abi bu iç sayfa örnekleri yayınlamak süper fikir, kimin aklına geldiyse tebrik ederim :)

darkwood

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 15 Kasım, 2012, 22:29:01
Ben de şimdi baktım ve gayet beğendim çizimleri. Hikaye de güzel başladı. Kararsızdım almaya karar verdim

Mesut abi bu iç sayfa örnekleri yayınlamak süper fikir, kimin aklına geldiyse tebrik ederim :)

Biraz zahmetli oluyor ama sonuç güzel oluyor, bu sayfaların devamı ve daha fazlası için kitaplarınızı ayırtmayı unutmayın.  ;)

Birazdan diğerleride geliyor..
Darkwood Sakinleri..

aa

İç sayfa örnekleri yayınlamak gerçekten çpk iyi oluyor. Lütfen böyle devam edin.
Esse Gesse Hayranı...