Cash - I See A Darkness ( Karanlığı Gördüm ) - Flaneur

Başlatan flaneurcomics, 15 Kasım, 2012, 21:07:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

flaneurcomics

Cash - Flaneur Comics' ten çıktı!

Aşağıdaki linkten kitabın tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=0-rBBqW_3uA

HacıGeraltEmmi

Hayırlı olsun. Umarım satışları çok çoookk iyi olur, bizlerde sıradışı işlerinizi görmeye devam ederiz.

flaneurcomics

CASH - I SEE A DARKNESS "KARANLIĞI GÖRDÜM" nihayet çıktı...
TÜYAP KİTAP FUARINDA BÜYÜLÜ RÜZGAR - MARMARA ÇİZGİ VE GEREKLİ ŞEYLER STANDINDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

alan ford

Ben bugün Rumar'da gördüm kitabı. Gerçekten harika bir baskı olmuş. Özellikle kağıdına bayıldım. Orijinalanin neredeyse yarısı kadar ( Gon'da karşılaştırma şansımız oldu) buna rağmen sayfalarda arkadan yansıma yok. En kısa zamanda almak farzdır. teşekkürler Flaneur.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Şu anda sindiresindire okuyorum. Baskı güzel, çizimler iyi. Teşekkürler Flaneur.

Sadece bir soru: İç kapakta "çizgi roman 003" yazıyor. 1 ve 2 ne zaman çıkacak?

hennessy

Bugün kitabı Flaneur Comics'e gidip alacağım inceledim baskı güzeldi okuyunca yorumlarımızıda ekleriz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

hennessy

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 17 Kasım, 2012, 15:36:21
eee Cash'ı okuyan yokmu ilk izlenimler nasıl.... ??? ::) ;)

Şu an da okuyorum gerçek bir hayat öyküsü bitince daha detaylı yazacağım.

ercoktay

Ben de bugün aldım. Daha okumadım ama baskısı 10 numara olmuş. Çizimler de fena değil.

hennessy

Erken kalkınca kaldığım yerden devam ettim ve kitabı bitirdim.Kapak kalitesi sayfa kalitesi çok beğendim.Çizimler fena değildi.Müzik piyasını zamanında yakından izlediğim için ve müzik ile iç içe yaşadığım için bana uzak olmayan bir hikaye ile karşı kaşıya idiydim.Cash bir kasabada doğar ailesi ile geçimini sağlar ama müzik tutkunudur.Evlenir haplara dalar kurtulması için bir el uzanır ve onu ömrünün en büyük konserine götürür hapishaneye ve yaşlılık.Konu çok etkileyicimi hayır ama kötümü kesinlikle hayır.Belki müzik ile iç içe olduğum için dinlediğim sanatçıların çoğunun hikayesi aynı olduğu için ben öyle yaklaşmış olabilirim.Cash in en etkilendiğim şeyi ise müzik için yaşamış olması.Müzik dinlemekten zevk alan herkesin okumasını tavsiye ederim.Bir sanatçının hayatından güzel kesitler var teşekkürler Flaneur Comic bu tarz bir yayın ile bizi tanıştırdığın için....

hennessy

Amerika'da yaşayan çok sevdiğim arkadaşım Sharon ile şimdi facebook'ta yazışırken Cash çizgi romanı sizde yayınlandımı dedi :) yeah dedi :) ona hediye olarak alıp göndereceğim şaşırdı :)

hanac

Cash'i okudum ve çok beğendim.

Çok güzel bir biyografik çalışma olmuş.

Teşekkürler Flaneur.

pearl jam

Ben de çok beğendim. Bu kitap sanki yaşadığımız çizgi roman bolluğunda biraz arada kaynadı gibi geliyor bana. Oysa ki ilgiyi hak eden kaliteli bir çizgi roman. Johny Cash de ilgi çekici bir karaktermiş, Hennessy nin de dediği gibi müzik için yaşayan bir adam, tüm kusurlarına rağmen bu tutkusu ve samimiyeti nedeniyle sempatimi kazandı. ( kitapta anlatılan kadar bildiğim Cash ten bahsediyorum tabii ki ) Bob Dylan, Elvis gibi efsaneler de kısa sürelerde gözüküp hikayeye renk katıyorlar bu arada.

Aslında kitabı okurken bir yandan da hikayede geçen şarkıları dinlemek gibi bir projem vardı ama olmadı kitap bitti :) artık şarkılarını ayrı olarak dinliycem. Bir de zamanında çok ses getiren ama bugüne kadar izleyemediğim   Walk The Line filmi de izlenecekler sırasına önden giriş yaptı.

Ve son olarak; yanlış mı biliyorum yoksa bu Türkiye'de yayımlanan ilk Alman menşeli çizgi roman mı?

emre ozdamarlar

Bu kitabi yeni okudum, cok guzel bir eser, cizimlere ve hikaye anlatimina bayildim.
Cash'in hayatindaki bazi önemli noktalari iyi toparlamis.

Tek elestirebilecegim yani hapishane konserinden sonra neredeyse hemen sonlanmasi. Yani bu adamin hayatinda illa daha fazla sey olmustur, bunlar biraz atlanmis gibime geliyor ama yazarin/cizerin kendi tercihi sonucta.

Yeri gelmisken Flaneur'e tesekkurlerimi sunayim, bu hikayeyi okumayan varsa da okuyun diye itkileyeyim.