TRT 1'de Çizgi Roman Yarın Sabah, İzleyin

Başlatan ümitkr, 18 Kasım, 2012, 17:54:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ümitkr

TRT 1'de yayımlanan "Sabah Aktüel" programında yarın sabah saat 7.00-8.30 arasında 15 dakikalık bir bölümle çizgi roman konuşulacak.

Erkan Turan'ın sunumuyla gerçekleşecek olan bölümün konukları Rıdvan Şoray ve Ümit Kireççi.

Mekan ise figür, poster ve çizgi romanlarıyla sihirli ortam sunan Kaan Comics:
http://cizgiromanokurlariplatformu.blogspot.com/2012/11/trt-1de-cizgi-roman-yarn-sabah-izleyin.html

Kaan Comic Shop
Altan Gürdal
Caferağa Mah. Moda Cad. Caferağa Mescidi sok. 2/A
Kadıköy - İstanbul
Tel: 0 216 418 72 66

DAMPYR

o saatte işyerinde olacağım izliyemem herhalde ama internete düşerse mutlaka izliyeceğim... ::) :D ;)

tunaorhun

TRT'nin kanallarını izlemem ama bunu izleyeceğim.

s.b

Az önce bitti. Ben de ancak birkaç dakika izleyebildim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

BAHADIR

Valla sabah sabah tam olarak kaçta başlayacağını bilmediğim için izleyememiştim ama şimdi izliyorum...

Aşağıda ki linke tıkladıktan sonra zamanı .7:56 yaparsanız sıkıntısız izlersiniz...

http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1

s.b

Şimdi tamamını izleyebildim. Çok kısa sürmüş program. Günümüzde yayınlanan çizgiromanlardan biraz daha bahseldilseydi iyi olurdu.

aa

Çok beğendim. Yeni nesle ve kitapların hala yayınlandığını bilmeyen eski nesle tanıtım için bence çok faydalı olmuş.
Esse Gesse Hayranı...

BAHADIR

Biz bile sabahın köründe izleyemediysek...kaç kişiye ulaşmıştır, düşünmek lazım...

s.b

Alıntı yapılan: BAHADIR - 19 Kasım, 2012, 15:49:42
Biz bile sabahın köründe izleyemediysek...kaç kişiye ulaşmıştır, düşünmek lazım...

İşte en mühim meseleyi Ömer bey yakalamış.

darkwood

Çizgiroman'ın yeni ve eski nesile tanıtımı için güzel bir program olmuş, umarım bu tür programları daha iyi saatlerde ve daha sık yayınlarlar.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Fakat şunu es geçmemek lazım. Türkiye'nin 1 numaralı kanalında yer almak o kadar da kolay değildir.

omega red

Alıntı yapılan: s.b - 19 Kasım, 2012, 16:28:07
Fakat şunu es geçmemek lazım. Türkiye'nin 1 numaralı kanalında yer almak o kadar da kolay değildir.

o "1" numaralığını ibrahim şahin başına geçtiğinde kaybetti.

tunaorhun

Alıntı yapılan: s.b - 19 Kasım, 2012, 16:28:07

1 numara falan değil. Kimsenin izlemediği, borazan bir kanal.

DAMPYR

Alıntı yapılan: tunaorhun - 19 Kasım, 2012, 18:19:07
1 numara falan değil. Kimsenin izlemediği, borazan bir kanal.
Ne yazıkki öyle ,ama çizgi romanı tanıtsınlarda böyle programların çoğalması lazım.asıl ana kanallarda böyle proğramların izlenme saatinde yayınlanması lazım... :-\ ??? ;)

ümitkr

Herkese merhaba,

Yaklaşık 45 dakikalık bir sergi düzenlemesinin ardından hemen her çr'ye değinileceği umuduyla sohbete başladık. Canlı yayın acemiliği ve yaklaşık aynı tip soruların sorulmasıyla biraz şaşaladım demezsem yalan olur. Derken tam dizdiğim çizgi romanları sırayla tanıtmaya başlamıştım ki programı bitirdiler. 5 dakika kısalmış bize tanınan süre... Kısmet dedik geçtik  :-\

Bu tarz programların artması ve saatleri konusundaki temennilere katılıyorum. Tek yapabildiğim o saatte havanda su dövdüysek bile bazı darbelerin çok da boşa gitmediğini ummak :O)