Hellsing - Gerekli Şeyler (10 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan hennessy, 20 Kasım, 2012, 22:29:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

hanac

tommikser

Arkadaşlar alıp okusanıza bir paket sigara parası ;D Bersek mükemmel ama animesine de başladım mihakkak okuyun derim.

hanac

hennessy

Bu arada ocak ayında çekilişte bu güzel mangayı hediye edeceğiz...........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Aralık, 2012, 08:19:35
   Gerekli şeylerin üç yeni mangasından biri Hellsing
    Hellsing İngiltere'de konuşlanmış Protestan bir örgüt. Görevi başta vampirler olmak üzere insanlığa zarar verecek tüm yaratıkları yok etmek. Baş katilleri ise Allucard adında "özel" bie vampir. Ancak zaman zaman Vatikan ve onun vurucu timi ile de zorluklar yaşamaktalar.
   İlk sayıyı okudum. Bodoslama aksiyon, ortalık kan gölü. Konu küçük küçük anlatılıyor. Deathnote gibi zeka oyunları ve bol konuşma yok. Yüzde yüz aksiyon. Beğendim mi? Beğendim. Devam da ederim. Yarım saat kafa boşaltacak bir seri.
   Ama unutmayın bir Deathnote değil.
Alıntı yapılan: designer73 - 04 Aralık, 2012, 20:33:40
İlk sayı sarmadı beni, Naruto ve OnePiece' daki eğlence, Death Note'daki akıl oyunları yok, vampir doğramayla nereye kadar gider :-\ İlk sayının günahı olmaz deyip ikinci sayısını da alır, sonra devam veya tamam derim.

Bende arkadaşlarımın görüşlerinin hepsine katılıyorum. 2. sayısınıda okuduktan sonra Hellsing'i daha iyi tanıyabiliriz belki.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Hellsingin Türk Babası İle Röportaj

Merhaba Hellsing Türkiye

Bugün farklı bir konu ile karşınızdayım Bugün Doğukan Çevrim ile bir röportaj yaptım Hellsingin Mtv ve Türkiye'dede onun sayesinde yayınlanıp türkçe dublajı yapıldı hellsingin yapımın'dada görev almış ben mangasını kısacası  hellsingin türkiyedeki babası internetten sipariş verdim sanırsam salı günü gelecek mangayla ilgili hellsingin satış durumu ile ilgili bir sürü cevap aldım ve tabiki ova 10 içinde zaten ne olacağını biliyorum ama  ve uzatmadan röportajı paylaşalım

-Hellsingin mangasının türkiyede satış aktiflği görüldümü ?

-Hayır diğerlerine göre düşük şu an daha yeni yeni satılmaya başlandı 2.Sayı ile belli olacaktır

-Ova 10′da Hellsing  bitiyor ova ve manga serisinin gelcekteki durumları neler olabilir ?

-Yurtdışında altın çağı yaşanıyor 10.bölüm ile birlikte bu sayı artacağa benziyor.Türkiye'de ise daha azla gelişmeye ihtiyacı var 

-Ova 10da ne gibi süprizler olacak Ben biliyorum ama süprizi kaçırmak istemiyorum

-Bölümü daha çıkmadan bitirmek istemiyorum.Sadece duygusallık hat safada olacak byük sürprizler bizi bekliyor anlayacağın.10.bölüm gelmiş geçmiş en iyi bölüm olacak bu bölüm ile birlikte Hellsing olan güvenim arttı.

- Mangayı nerden temin edebiliriz ?

-İstabul'da Kadıköy büyülü rüzgar,Gerekli Şeyler,Kaan Comics,Miray çizgi,Çizgi sahaf,Kuzgun çizgi roman evi,Meraklı çizgi ve dr mağazaları
adana dr mağazaları dünyayı kurtaran sahaf
Ankara dr mağazaları devr-i alem sahaf
İzmir baykuş home,Pınar çizgi
idefix mağazalarından da indirimli olarak temin edilebilir

Naruto ve Bleach gibi animelere yetişmek mümkünmü ?
-Her gün 2-3 bölüm seyredilerek kolayca yetişebilirsiniz.Mangalarına yetişmek daha kolay Bleach'ın sadece 1 one piece ve naruto'nun 8 kitapı yayınlandı 9 yolda

-Sanırım hellsing amerika ve kandada yasak bunun nedeni nedir ?
-Hayır yasaklı değil.Ama pap'yı ve hristiyanlığı kötülediği düşüncesi ile bir ara öyle bir ihtimal vardı
-Figürler ve Cosplay parçalarının Türkiyeye gelme ihtimali nedir ? (gelmesede olur sokakta Alucard kostümüyle dolaşıp arabesk rap yapacak kişilere hazır değil japonya)
-Şu an Jedbang dreamers gibi büyük figür alış veriş sitelerine gelmesi çok uzak bir ihtimal.Ama Bazı anime ve manga dükkanlarında 3-5 parça şeyler var.Fiyatları yurtdışına göre biraz pahalı tabii  :)
Ve şimdi yazımın sonuna gelmiş bulunuyorum Beni dinlediğiniz için teşekkürler takipte kalın  dahaaaa çok yazım olacak

İzin : Sevgili Doğukan izin alınarak yayınlanmıştır.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Hellsing'in 2.sayısıda Gerekli tarafından facebook sayfasında Ocak13 te raflarda olacak şeklinde görücüye çıkmış.
Gerekli Şeyler Manga yayınları ve düzenli yayıncılık konusunda 2013 te hedetlerini büyültüyor.

Darkwood Sakinleri..

Harun Ça

Birkaç cilt daha çıktığında alıp arşive ekleyecem. Anime olarakta Ultimate serisini heyecanla takip ediyoruz.

rumar80

Arka bahçe Facebook'tan açıkladı: Hellsing 2 satışta. İyi okumalar.

Harun Ça

3. cilt çıkmış, çok hızlı çıkıyor ne güzel.

yalcinerol345

Birinci sayıyı bitirdim.Dampyr'in daha kanlısı.Bu diziyi de biriktireceğim.Hayli etkileyici sahneleri vardı.

hanac

İlk 3 sayıyı okudum.

Bol aksiyon, az muhabbet.

Protestan ve Katolik örgütler vampirlere karşı savaşıyorlar.

İyi gidiyor, 4. sayıyı en kısa zamanda bekliyorum.

dean

dean