Hellsing - Gerekli Şeyler (10 Cilt olarak tamamlandı)

Başlatan hennessy, 20 Kasım, 2012, 22:29:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

10. sayınında baskıda olduğu duyuruldu. Böylece Hellsing'te tamamlanan yayınlar arasına girdi.

nikopol

Hellsing'in sadece ilk cildini okumuştum, o da beni çok sarmamıştı. Ancak tamamlanacağını duyduğuma çok sevindim. Birkaç sene öncesine kadar etraf (İtalyanlar haricinde) yarım bırakılmış serilerden geçilmiyordu; hem çeşit açısından, hem yayıncılık açısından bayağı ilerleme kaydettik.

Hellsing'i tamamlayan Gerekli, Attack on Titan'a el atsın.

hanac

Bu yüzden bir tek bu manga serisini topluyordum.

Nasıl olsa bitirirler diye düşünmüştüm.

dean

Alıntı yapılan: nikopol - 11 Nisan, 2014, 22:15:08

Hellsing'i tamamlayan Gerekli, Attack on Titan'a el atsın.

Attack of Titan'ı bende çok istiyorum. Ama Hellsing tamamlandığı için heralde Berserk'e ağırlık verirler.

Harun Ça

Artık satın alabilirim Arkadaş manga setlerine güzel indirim yapıyor Hellsing'i de boş geçmez herhalde malum bütçe kısıtlı.

Sakızlı Ohannes Paşa

ilk 3 cildini okumuş bulunmaktayım. genel olarak güzel bir manga ama nasıl desem bir one piece bir death note tadı alamadım. mesela one piece'de bir bölüm bittikten sonra sonraki bölümü merak ederim. hellsing'i ise sadece okudum. okurken keyif de aldım. ama beni heyecanlandırmadı. uzun bir seri olsa bırakırdım ama 10 cilt olduğu için tamamlayacağım.

Sakızlı Ohannes Paşa

4. cildi oldukça sıkıcıydı. İlk 3 cilde göre çok zayıf kalmış. Bir an önce okuyayım da bitsin diyerek getirdim sonunu. 2/10.

cmkrbn

Harun Ça

Alıntı yapılan: cmkrbn - 10 Ağustos, 2015, 11:29:20
Hellsing de baskısı tükenen sayı var mı?

2. cilt tükenmişti ama tekrar baskısı yapıldı galiba.

Düzeltme; Online sitelere baktımda hala bulunamıyor, 1'den önce 2'nin tükenmeside bi' garip.

darkwood

Darkwood Sakinleri..

cmkrbn

Peki bu hellsing toplam 10 sayı mı? Amazonda falanda en son 10. sayı görünüyor ve 2010 da basılmış. Bitmiş bir seri galiba?

shiroyasha