2012 Aralık Ayı Ödüllü Yarışması - Ayılı Adam / Eksi Seksen

Başlatan hanac, 02 Aralık, 2012, 21:46:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Arkadaşlar merhaba,

Bu ay toplu okuma için seçtiğimiz çizgiroman AYILI ADAM - EKSİ SEKSEN

Bu ayki hediyemiz Flaneur Comics Servet Bey'den Cash - I See A Darkness (Karanlığı Gördüm), kendisine teşekkür ediyoruz.

hanac

Anket de eklenmiştir.

Ben "Beğendim" şıkkını işaretledim.

V

Yıllar önce "Akrep'in Gölgesi" dergisinde okumaya başladığım ama derginin yayınının durmasıyla yarım kalmış bir çizgi romandı.
Rodeo'nun çıkarttığı albümü hesaplı alma şansım oldu ve macerayı tamamlanmış haliyle okuyabildim geçte olsa.Bilim kurgu ve de post apokaliptik öykü..
Didman'nın dinamik çizgileri.Daha ne olsun..Ben beğenmiştim..
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Aylar önce almıştım ama okuma fırsatı olmadı, yarın başlayalım. 2011 rodeo yıllığında Ayılı Adam'ın kısa bir macerası vardı.
Crom! Ölüleri Say...

altay1944

Yarım kalmış bir öyküydü benim için ...Ama yalçın Didman resimlemelerini seviyorum.Henüz almadım ama bu günlerde fiyatının 40 tlden 20 ye düştüğünü okudum.Belki bir fırsat olur...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

s.b

Satın almadım abiler. Daha doğrusu, o zamanki fiyatı çok uçuk olduğundan alamamıştım.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

BAHADIR

İlk çıktığı zaman 40 Tl' yi hiç acımadan vermiştim...

Yalçın Didman'nın çizgileri ile farklı bir dünyada yolculuk ediyormuşsunuz hissiyatını ve o karamsar geleceğin profilini çok güzel verdiğine inanıyorum...

Hikaye de bir tek Brandon eksikti...O da olsaydı daha bir sükseli olabilirdi...(Şaka tabi ki :) )

pizagor

Yine hangi kolide olduğunu hatırlayamadığım bir kitap seçilmiş...

Yorum yapamayacağız yine iyi mi!

Çıktığında hemen almış ve bekletmeden okumuştum. O buz gibi atmosfer Didman'ın yumuşak çizgileriyle ne de güzel ısınıyordu. Bulayım şu albümü de okuyayım yeniden...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: pizagor - 03 Aralık, 2012, 11:07:30
Yine hangi kolide olduğunu hatırlayamadığım bir kitap seçilmiş...
Yorum yapamayacağız yine iyi mi!

Başlık hep açık kalacaktır Sayın pizagor.

Daha sonra da yorumlarınızı yazabilirsiniz.  :)

hanac

Pek yorum gelmiyor, çünkü "Satın Almadım" şıkkı açık ara önde gidiyor.

Yarın sahaf arkadaşlardan rica edelimde Ayılı Adam için özel indirim yapsınlar.

Türk çizgiromancılığı açısından çok önemli bir eser olduğunu düşünüyorum.

gamlıbaykuş

Maalesef okumadığım için bir yorum yapamayacağım ama fiyat politikası gerçekten önemli. İlk etapta fiyatı daha uygun olsa alıcısı fazla olurdu. Mesela Grafik Konan adlı eser çok pahalı olduğu için alamadım ve almak da isterdim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

alan ford

Çok beğenenlerdenim. Akrebin Gölgesi serisinde zamanında takip ettiğim tek seriydi. Bilim Kurgu'yu görünce dayanamamıştım. (Ne hikmetse fantazi'yi görmemişim). Tek albüm olarak çıktığından çok geç haberim oldu , iyi de oldu , uygun fiyata aldım böylece. Yine bir solukta okumuştum. Hem çevreci , hem bilim kurgu hem de öçizgi roman. Daha ne olsun :D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

DAMPYR

haysat

Bu gün Kuzgun yayıncılıktan çok uygun bir fiyatla aldım arkadaşlar okuyup yorumlarımı yaparım.

Benimde uzun zamandır almayı istediğim fakat fiyatı yüzünden hep ertelemek zorunda kaldığım bir yayındı.

Altın Madalyon itkisi bir kez daha işe yaradı.

İtkileyenler saolsun......
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !