ARALIK 2012 Bonelli Yayınları

Başlatan hennessy, 03 Aralık, 2012, 19:54:10

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

HacıGeraltEmmi

Piranalara baltayla saldırmak ::) ilginç bir fikir

rumar80

Bu balıklar tekrar ortaya çıktıklarına göre Zagor'da da bir tıkanma var demektir.  ???

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Aralık, 2012, 07:58:37
   Bu balıklar tekrar ortaya çıktıklarına göre Zagor'da da bir tıkanma var demektir.  ???

Zagor'da tıkanma olmaz.

Joker her çıktığında Batman'de tıkanma mı oluyor.   :)

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 04 Aralık, 2012, 08:22:57
Zagor'da tıkanma olmaz.

Joker her çıktığında Batman'de tıkanma mı oluyor.   :)

Karizmatik adminden beklenen cevap

rumar80

Darkwood'u iki kere piranhalar basıyorsa, Zagor'a rağmen (!) kızılderililer düzenli olarak katlediliyorsa, Zagor da onların intikamını almak zorunda kalıyorsa, ya da durup durup bir kızılderili çıkıntılık yapıyorsa bir tıkanma var demektir.
   Comics aleminin kötülerinin zırt pırt tekrar ortaya çıkmaları beklenen bir şeydir kabul, ama her seferinde bir öncekinden farklı bir planla çıkarlar. Ki yine de comicslerde tıkanma da olmaktadır. Sıfırlamaların temelinde de bu yatmaktadır. Fumettilerde sıfırlama yapılamadığı için maceralar vasatlaşmakta ve aynı kalıplarda dönmektedir. Örümcek adamın ABD'nde yaşadığı sıkıntılar hemen önümüzde
  Burada comics/fumetti/manga/vs kavgası için yazmıyorum. Sadece uzuuun yıllar aynı şablonla giden bir serinin sıkıntıya düşebilmesinin ne kadar doğal olduğunu dile getirmeye çalışıyorum.
   Zagor olsun, Tex olsun onlarla büyüdük, saygımız sonsuz, ama biraz da farklı bir macera okumak istiyor insan. Örneğin şablon aynı bile olsa Boselli'nin Tex'lerini hala keyifle okuyabiliyorum.

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 04 Aralık, 2012, 08:49:36
   Darkwood'u iki kere piranhalar basıyorsa, Zagor'a rağmen (!) kızılderililer düzenli olarak katlediliyorsa, Zagor da onların intikamını almak zorunda kalıyorsa, ya da durup durup bir kızılderili çıkıntılık yapıyorsa bir tıkanma var demektir.
   Comics aleminin kötülerinin zırt pırt tekrar ortaya çıkmaları beklenen bir şeydir kabul, ama her seferinde bir öncekinden farklı bir planla çıkarlar. Ki yine de comicslerde tıkanma da olmaktadır. Sıfırlamaların temelinde de bu yatmaktadır. Fumettilerde sıfırlama yapılamadığı için maceralar vasatlaşmakta ve aynı kalıplarda dönmektedir. Örümcek adamın ABD'nde yaşadığı sıkıntılar hemen önümüzde
  Burada comics/fumetti/manga/vs kavgası için yazmıyorum. Sadece uzuuun yıllar aynı şablonla giden bir serinin sıkıntıya düşebilmesinin ne kadar doğal olduğunu dile getirmeye çalışıyorum.
   Zagor olsun, Tex olsun onlarla büyüdük, saygımız sonsuz, ama biraz da farklı bir macera okumak istiyor insan. Örneğin şablon aynı bile olsa Boselli'nin Tex'lerini hala keyifle okuyabiliyorum.
Evet sonu önceden tahmin edilebilen çizgi romanlar pek zevk vermiyor.artık kendini tekrar eden çizgi romanlar ziredeyken bırakmalı.... :D ::) ;)

hennessy

altay1944

Martinin zamanı doldu der ya bazı arkadaşlar;bence zagorun  zamanı çoktan doldu.Martinleri almayı bırakmadım ama zagordan ayrılalı çok oldu.Niye yayınevleri yenilere öncelik vermez bir türlü anlamam onları.Bonellinin elinde,star comicsin elinde onlarca yepyeni seriler var Üstelik çoğu limitli seri.Al bas ,tamamla.Daha ne olsun...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hennessy

hennessy

Shanghai Devil n. 15

Keşke Fuat bey yayınlasa............

hennessy

hennessy

hennessy

hennessy