Berserk - Gerekli Şeyler (Yarım kaldı)

Başlatan hanac, 04 Aralık, 2012, 22:00:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

roy

Berserk'in benim için anlamı çok büyük en hoşuma giden mangalardan biri. Elime ilk aldığımda çok duygulanmıştım paraya sıkışıkta olsam bir forumda "Durmadan shonen basıyorlar Bersek, Sun Ken Rock gibi bir şeyi bassalar iki elim kanda olsa alırım." yazdığım için aceleyle aldım. Pişmanmıyım değilim 2. cildinide en yakın zamanda almayı düşünüyorum. Konusu çok iyi çizim olarakta yaklaşık 25 sene önce başladığını ve seinen olduğunu hesaba katarsak iyi sayılır sonuçta shonenlerde ve özellikle soujolardaki görüntü güzelliğini seinenlerde beklememek lazım gerçi soujo veya shounen gibi seinen manga çizenlerde var ama seinen okuru çizimden çok kurguya bakıyor.

antiochia

Bersek uzun zamandır yayımlanmıyor. Bitirdiler mi acaba?

dean

Alıntı yapılan: antiochia - 06 Mayıs, 2014, 20:56:10
Bersek uzun zamandır yayımlanmıyor. Bitirdiler mi acaba?

Uzun zamandır yayınlanmıyor doğru, ama bitirdik demediler. Hellsing de bu ay bitti. Hellsing bittiği için  Berserk'e geçmeleri olası.

antiochia

dean

Arkadaşlar, Berserk ile ilgili bilgisi olan var mı ? İlk sayının üzerinden bir yıl geçti. Haber dahi yok.

antiochia

Alıntı yapılan: dean - 24 Haziran, 2014, 14:58:00
Arkadaşlar, Berserk ile ilgili bilgisi olan var mı ? İlk sayının üzerinden bir yıl geçti. Haber dahi yok.

Herhalde satış rakamları iyi olmadığından bitirdiler ya da ara verdiler..Ben umudu kestim..

dean

Alıntı yapılan: antiochia - 24 Haziran, 2014, 15:35:45
Herhalde satış rakamları iyi olmadığından bitirdiler ya da ara verdiler..Ben umudu kestim..

Her ne olduysa haber verilmemesi kötü. Hiç yayınlanmayacaksa alırım ingilizcesini okurum. Ama haber yok ki.

Huma

Alıntı yapılan: dean - 24 Haziran, 2014, 15:51:45
Her ne olduysa haber verilmemesi kötü. Hiç yayınlanmayacaksa alırım ingilizcesini okurum. Ama haber yok ki.

Katılıyorum. Yayına başladığından beri sadece 2 cilt görebildik. Bu hızla devam ederse de bitmesi pek mümkün görünmüyor. Ben İngilizce çevirisini okumaya başlamayı düşünüyorum yakın zamanda.

Harun Ça

Berserk güncelde biraz ağır çıkan bir manga zamanında da senede bir albüm çıkarak devam etmiş ama bizde çıkacak daha 35 albüm var. Ben de satış rakamlarının kötü gittiğini düşünüyorum. Uzun zamandır çıkmadığı için almayı düşünmüyordum ama belki bir hareketlenme olur diye aldım.

Mrtekin

Ben artik animesini seyredip, Berserk defterini kapattim.

Animesi cok basarili.

Tavsiye ederim.
They drew first blood...

antiochia

Alıntı yapılan: Mrtekin76 - 25 Ekim, 2014, 10:13:21
Ben artik animesini seyredip, Berserk defterini kapattim.

Animesi cok basarili.

Tavsiye ederim.

Ben İngilizcesini ve internette yapılan türkçe çevirisi ile takip ediyorum

cmkrbn

Berserk konusunda bir haber varmı? 2.ciltte kalakalmış öyle ..

shiroyasha

En son birkaç ay önce facebook sayfaları üzerinden telif haklarında anlaşmazlık olduğu ve şimdilik yayının durdurulduğu yönünde bir açıklama yapmışlardı.
Gelişme olursa haber vereceklerdi. VERİLMEDİ :( 

cmkrbn

Newcomicreader

2016 da devam Edecek galiba görüşmeler olumlu    :D