American Vampire

Başlatan rumar80, 05 Aralık, 2012, 08:55:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Kazanamasan bile MUTLAKA Pearl ve Skinner Sweet'in şu an için 5 ciltlik maceralarını al ve oku.

emre ozdamarlar

5. cilde bugun basladim ve Dracula'yla ilgili ilk kismi okudum, benim icin 10 uzerinden 10.
Scott Snyder sert ve kaliteli hikayeler yazmayi beceriyor. Dustin Nguyen'in kirli, tarama tarzi cizimlerini de cok begendigimi belirteyim.

rumar80

Madem Vertigo'nun kapısı açıldı Fables yerine bunu istesek... Gerçekten güzel bir çizgi romanı Türk okurları da okusa.

Sinan Başak

rumar80

dean

Sinan Başak

İlkeeerrr, bak bu da Vertigo

Nightrain

Alıntı yapılan: rumar80 - 24 Ocak, 2014, 20:14:46
  Madem Vertigo'nun kapısı açıldı Fables yerine bunu istesek... Gerçekten güzel bir çizgi romanı Türk okurları da okusa.

Fables+American Vampire olsun, hepimizin dediği olsun. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

emre ozdamarlar

American Vampire gercekten kaliteli bi seri. Dilimize mutlaka kazandirilmali.

dean

Belki birgün bizde de ... Vertigolar böyle... Hem de Türkçe  ... neden olmasın ?

emre ozdamarlar

Yakisir vallahi.

5. cildi bitirdim bu arada, yine muhtesemdi. Hele bu ciltteki son sayi, yeni ve buyuk bi macerayi baslatacak gibi duran kisim muazzamdi.

Scott Snyder, Jason Aaron gibi efsane yazarlarin Marvel ve DC icin super kahraman maceralarinda harcanmasi zoruma gidiyor acikcasi.

rumar80

6. Cildi okuyorum. Bu cilt standart serinin dışında kısa maceralar içeriyor. Birinin çizeri de Milazzo.
Artık sıra yeni başlayacak "Second cycle"da

emre ozdamarlar

6.cilt ciktiysa ben yavastan kutuphanenin yolunu tutayim, gelmistir kesin :)

rumar80

Iki bölümlük "Long Road to Hell" ve kısa öyküler var. Bir solukta bitirdim bile... :D

rumar80

Ve Second cycle başladı. Bu sefer cilt olayına girmeden bodoslama fasiküllerini gidiyorum. Şimdilik üç sayı okudum.
   60'lı yıllardayız. Skinner kendi başına takılırken Pearl ailesinin evine dönmüş ve kaçak vampirlere yardım etmekte ama ufukta kara bulutlar birikmeye başlamış bile. Adı da Gray Trader. Emre cildi bekleyecek misin?