C.S.I - Arunas

Başlatan darkwood, 05 Aralık, 2012, 22:58:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

CSI "Olay yeri Soruşturma" sayısını Kuzgun Çizgiromanevin'den promosyonlu özel fiyatı ile temin edebilirsiniz.

Darkwood Sakinleri..

hennessy

C.S.I.merak ettim hafta sonu mesut abiye gittiğimde bir bakacağım
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Aralık, 2012, 23:12:25
C.S.I.merak ettim hafta sonu mesut abiye gittiğimde bir bakacağım
Sanırım tek sayı çıktı devamı gelmedi diye hatırlıyorum.yoksa bu yeni sayımı... ??? :P ;)

hanac

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 06 Aralık, 2012, 14:05:25
Sanırım tek sayı çıktı devamı gelmedi diye hatırlıyorum.yoksa bu yeni sayımı... ??? :P ;)

Nayn, yeni değil. O zaman çıkan tek sayı bu.

rumar80

Tam anlamıyla manga diyebilir miyiz emin olamasam da Cumartesi günü Kuzgun'dan aldığım bu kitabı dün okudum. Hikaye dizinin geçtiği yerde yani Las Vegas'da geçmekte. Genç bir kız evinde öldürülmüş olarak bulunur. CSI ekibi de görev başındadır.
   Bu arada bir grup liseli genç te staj için CSI'a başvurmuştur. İçlerinden seçilen 5'i başlar başlamaz karşılarında bu vakayı bulur. Kendi insiyatiflerini kullanarak davayı çözmeye çalışırlar.
   CSI merkezinde yeni karakterlerle gelişen ancak CSI kurallarına uygun ilerleyen bir macera. Dizi karakterleri arada görünüyor. Mükemmel değil, ancak meraklısına ilgi çekici gelebilir.

s.b

Sizi gidi Mangacılar sizi. Ben daha bu kitabı okuyamadım. Sırası gelince bunu da okuruz artık.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

darkwood

Ben artık manga okumayı alışkanlık haline getirdim, yeni nesilinde bir bildiği vardır elbet.  ;)
Darkwood Sakinleri..