Yayınevleri Dijital Çizgi Roman Satmayı Düşünmeli mi ?

Başlatan Gambit, 06 Aralık, 2012, 10:24:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Biz de almayız böylece e-kitapta ortadan kalkar. Çizgiromanın kıyameti de bu olur. Kısa dönemde olmaz da uzun vadede muhtemel.
Crom! Ölüleri Say...

aa

Esse Gesse Hayranı...

DAMPYR

Alıntı yapılan: aa - 08 Şubat, 2013, 10:51:23
Ben her zaman kağıdı tercih ederim.
Kağıt gibisi yok valla.Onu alıcan, inceliyecen, mürekkebin kokusunu duyacaksın.e-kitapta bu zevklerin hiçbiri yok... :-\ >:( :(

rumar80

alan ford

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Şubat, 2013, 11:03:04
Kitabı elde tutmanın hazzı hiçbir yerde yok.

Evet ama saklayacak yer gibi ciddi bir sorun var. Ben öncelikle kitaplarda yavaş yavaş e- kitap olayına başlayacağım. Çizgi romanlar için basılı ürünlere devam şimdilik.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

omega red

ne zaman dijital kitap konusu açılsa hep dönüp dolaşıp "kağıdın dokusu-kokusu bambaşka" durumuna gelmesinden siz de sıkılmadınız mı?

pizagor

e-kitap bendeki sahip olma dürtüsünü karşılamıyor. Altın fonu almak gibi, hayali birşey alıyorsun bana göre...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

Alıntı yapılan: pizagor - 08 Şubat, 2013, 11:51:33
e-kitap bendeki sahip olma dürtüsünü karşılamıyor. Altın fonu almak gibi, hayali birşey alıyorsun bana göre...
aynen... 8) :D ;)

DAMPYR

Alıntı yapılan: omega red - 08 Şubat, 2013, 11:49:05
ne zaman dijital kitap konusu açılsa hep dönüp dolaşıp "kağıdın dokusu-kokusu bambaşka" durumuna gelmesinden siz de sıkılmadınız mı?
Güzelde ,Normal Kitapta belki e-kitap olabilir ama Çizgi romanda asla... :D :) ;)

rumar80

Alıntı yapılan: omega red - 08 Şubat, 2013, 11:49:05

Açıkçası sıkılmadım. Daha önce bilgisayar ekranından Avengers okumaya kalmış biri olarak gözlerimin ne kadar rahatsız olduğunu çok iyi biliyorum.

Maalesef bu nedenle şimdilik o kitabı elimde tutmaya devam edeceğim.

alan ford

Alıntı yapılan: rumar80 - 08 Şubat, 2013, 14:09:18
Açıkçası sıkılmadım. Daha önce bilgisayar ekranından Avengers okumaya kalmış biri olarak gözlerimin ne kadar rahatsız olduğunu çok iyi biliyorum.

Maalesef bu nedenle şimdilik o kitabı elimde tutmaya devam edeceğim.

Ben de bilgisayar ekranında bir şey okumakta çok zorlanıyorum. O yüzden bir e book reader alacağım. İncelemedeyim.

rumar80

İ-pad'de nispeten kolay ve az göz yorucu. Geçen gün bir Sherlock Holmes kitabı indirdim. Okuması fena değil. Belki onunla olabilir ama çizgi roman konusunda hala çekincelerim var.

s.b

Ben e- kitap m- kitap anlamam arkadaş. Kitap dediğin kağıttan olur.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hanac

Alıntı yapılan: s.b - 08 Şubat, 2013, 14:39:12

Kokulu e-kitap çıkacakmış.  :)

alan ford

Alıntı yapılan: s.b - 08 Şubat, 2013, 14:39:12

Abi olur olur da artık evde yer kalmadı kitaplık koyacak. Kitap kokusu dokusu iyi güzel de şu yer konusuna bir çözüm bulunsa. Hele taşınmalardan hiç bahsetmeyeyim. En son gecenin üçüne kadar koli bantlarıyla boğuşuyordum. Adamların taşırken çınlattıkları kulaklarım da cabası  :D