Dinç Onur Galeri

Başlatan Dinconur, 06 Aralık, 2012, 16:18:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tarkan Kurt

Dostum mükemmel çalışmalar. Çok beğendim, tebrikler.

rumar80

Ellerine sağlık. Gerçekten çok güzel çizimler.

haysat

Tebrikler..
Güzel çalışmalar,devamını bekliyoruz.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Dinconur

Çok teşekkürler yorumlar için  :-[

E dergiye çizimlerimle  katilmayi çok isterim gerçekten.  dediğim gibi arşivimde epey çalışma var bloguma yerleştirdikçe burayada koyucam  mümkünse dergiyede yollarım ::)

Aslında buraya yaptığım çizgiroman sayflarını koymak istiyorum ama elimde taranmışları yok.:/ yakın bi sürede koyucam.

connyapku

Super olmus umarim ilerde bu cizimleri bir cizgiroman olarak okuruz.

Dinconur

şuan için hayalim o   :d   ülkemizde keşke güçlü bir sektörü olsa bu işin

pizagor

Alıntı yapılan: Dinconur - 06 Aralık, 2012, 23:18:58
şuan için hayalim o   :d   ülkemizde keşke güçlü bir sektörü olsa bu işin

Aramızda aklında hikayelerle dolaşan bazı arkadaşlarımız olduğunu biliyorum. Birbirinizi bulmanız dileğiyle...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

emre ozdamarlar

Cok guzel hocam cizimler, devami da gelsin.

Dinconur

tekrardan selamlar buraya koydugum çizimleri e dergiyede yollasam yanında yazılarla beraber sanırım bir sorun olmaz :d. 

devam ediyorum eski konsept çizimlerime 

bunlarda  üniversite son da planladıgım  istanbulda geçen  bir zombi salgını consepti  ve atmosferinde geçen salgın hikayemin  consept çizimleriydi. biraz eskiler hehe    bunun da  yaklaşık 15 16 sayfalık bir  hazirlanmış çizgiroman sayfası geçmişi var :d.  ama o zamanlar çok amatör sayfalar çıkariyordum o yüzden utancımdan paylaşamıcam xD  allahtan sonradan adrew loomisi keşfettim :P

a4 lere tek kare çizimler   karakalem

BU SONUNCUDA  İLK AŞA WORMSEYEWİEV DENEMELERİMDEN :D ÇOK  SORUNLU AMA  ...ATMOSFER İYİ KOYİYM DEDİM :p

SkyWolka

Çok güzeller.Hele şu Constantinopolis çiziminde nutkum tutuldu.Keşke yarın kadar çizebilsem ama benden geçti ne yazıkki yaş oldu 22

DAMPYR

vayyy ne güzel çizimler.süper olmuş.aramızda ne yetenekler var.çizdikçe bizle paylaşmaya devam edin... 8) 8) 8)

aa

Muhteşem...tebrik ederim...
Esse Gesse Hayranı...

Dinconur

Alıntı yapılan: SkyWolka - 08 Aralık, 2012, 10:32:32
Çok güzeller.Hele şu Constantinopolis çiziminde nutkum tutuldu.Keşke yarın kadar çizebilsem ama benden geçti ne yazıkki yaş oldu 22

ben 22 de çizmeye başladım :d

Dinconur

yakın bir zamandan beri  marvel dc fanart yapiyorum.  renkli çalışmalarımı ve deneylerimi bu uluslararası kahramanlar üzerinde yapmak daha rahatlatıcı oluyor :d

marker kullanıyorum     hayatimdaki ilk spiderman denemem diyebilirm.   ilk yaptıgımda epey kaslı yapmışım bide zirh gibi durdu tayti .  şuan daha ince ve kıyafetimsi çizebiliyorum çok şükür :d.   yakında yeni yaptiğimida eklicem. 

s.b

Bu güzel eserleri gördükçe, acaba ben de bir denesim mi diyorum. Nerede bizde o kabiliyet kardeşim. Eline sağlık.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN