KAHRAMAN

Başlatan poe, 07 Aralık, 2012, 18:36:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

poe

Gölge e-Dergi Nisan sayısına Kayra Keri Küpçü ile birlikte KAHRAMAN başlıklı bir dosya oluşturacağız.
Sadece yazar-çizerler değil okurların da yer almasını istiyoruz. Bu dosyada kahramanı ile birlikte yer almak isteyenler hayalsaati@gmail.com dan yada buradan iletişime geçebilirler.

Polisiye severler polisiyenin kahramanlarıyla, sinema severler sinemanın kahramanlarıyla, fantastik severler fantastiğin kahramanlarıyla yerini alırken dosyamızda Altın madalyon sakinlerinden bir kaçının da çizgi roman kahramanları hakkında yazmak isteyebileceğini düşündüm gölge için.
Bunu sadece inceleme olarak düşünmeyin: bir arkadaşımız mesela Conan, Zagor yada Batman'lı hikaye yazabilir. Bir kahramanla nasıl tanıştığını anlatabilir. Kahramanın bir gününü yazabilir.
Kolay gelsin

hanac

Çok güzel bir fikir Ahmet.

Senin şahsında bütün Gölge ekibini kutluyorum.

"kalidor - Conan"  ikilisi forumumuzun vazgeçilmezi, ben yarın Fatih'i taciz ederim.

hanac

Sami Abi (s.b) - Teks

pizagor - Savage Dragon

hennessy - Hulk

ikili olarak dikkat çeken diğer arkadaşlar.  :)

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 07 Aralık, 2012, 20:13:23
Çok güzel bir fikir Ahmet.

Senin şahsında bütün Gölge ekibini kutluyorum.

"kalidor - Conan"  ikilisi forumumuzun vazgeçilmezi, ben yarın Fatih'i taciz ederim.

Daha önce de dile getirmiştim: Kalidor'dan Conan vs. Hulk, Conan vs. Superman istiyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

poe

:) daha bu forumdan çok kahraman çıkar...

kalidor

Alıntı yapılan: pizagor - 07 Aralık, 2012, 20:26:14
Daha önce de dile getirmiştim: Kalidor'dan Conan vs. Hulk, Conan vs. Superman istiyorum...
bir denerim ama aklımda conan vs predator var. Gerçi ilk predator filminde sıfat olarak karşılaşmışlıkları var;)
Crom! Ölüleri Say...

poe

Alıntı yapılan: kalidor - 08 Aralık, 2012, 00:35:58
bir denerim ama aklımda conan vs predator var. Gerçi ilk predator filminde sıfat olarak karşılaşmışlıkları var;)

ahanda listeye yazdım. zaman uzun diye düşünme şıp diye geçiyo günler...

poe

Kahraman dosyasına katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar facebook kullanıyorsa etkinlik sayfamızın adresi...
https://www.facebook.com/events/513844048645839

poe

katılmak isteyen arkadaşlara hatırlatayım. Son tarih 1 mart