Güngezgini ( Daytripper ) - Çizgi Düşler

Başlatan rumar80, 15 Aralık, 2012, 20:31:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omega red

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 25 Aralık, 2012, 19:52:01
bulmalıyım abicim ben daytripper" i...  Kesin bulmalıyım yani! :o  :)  ;)  :D

istanbulda oturuyorsanız gon, arkabahçe veya büyülü rüzgardan bulabilirsiniz. ya da 13gezegen.com dan da sipariş verebilirsiniz

berkuralcan

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 25 Aralık, 2012, 19:52:01
Size bir şey söyleyeyim mi, daha okumadan çizgilerine bittim ben bu çizgi romanın! Vallahi şahane!

Hele yılın bu son haftasında, feci, acımasız iş koşuşturmaları içindeyken  denmiş ya,
bulmalıyım abicim ben daytripper" i...  Kesin bulmalıyım yani! :o  :)  ;)  :D

Hey, altevren'i keşfettim. Karamba karambita.... Ne mübarek bi evren orası... Du bakalım... Kafamı bi toplayayım, dalacağım tüm yazılarına.
Beni çok aşar o evren ama... Olsun az buçuk nasiplenirim inşallah.  :)

Estafurullah diyorum, olur mu öyle şey :)

Sadece elimizden geleni yapıyoruz, iyi çizgi roman herkese aittir, istediğiniz kadar nasiplenebilirsiniz :D

Hayal Kahvem

Eyvallah, berkuralcan, yazılarınıza denk geldiğim için sevinçliyim. :)

hanac

Bu gazla Daytripper'i satın almak isteyenlere bir haber verelim.

Geçen gün Büyülü Dükkan'da 7 adet vardı.  :)

Hayal Kahvem

Benim Daytripper kitabım bugün elime ulaştı. Darkwood'a yardımı için çok teşekkür ederim.

Ayrıca AltEvren sahiden şahane bir blog. Berkuralcan'ın yazıları sayesinde beyin kıvrımlarının arttığını hissettiğimi  söyleyebilirim.
Amsterdam'da yaşayan, çok sevdiğim bir çizgi roman sevdalısına AltEvren'i ve Daytripper'ı duyurdum.
Benden duyup, hemen AltEvren'i okuduğunu, yazılara bayıldığını,  dünyanın bir yerlerine sipariş edip hem Daytripper'ı hem de  Asterios-Polyp'i satın aldığını
öğrenince nasıl sevindim anlatamam. :)

Daytripper'ı okumaya başladım. Sözlük kullandığımı itiraf etmeliyim.Müthiş!
Daytripper'ı okuduktan sonra hakkında yorum yazmanın fazla bir anlamı olmayacağını düşünüyorum,
çünkü Daytripper hakkında söyleyebileceğim tek kayda değer şey, "Gidin ve okuyun." olacaktır.

gizli not: yalanım yok. son cümleleri şurdan aşırıp, kendime uyarladım. http://altevren.net/index.php/farkl-tatlar/429-daytripper  ;D

Altın Madalyon'a ve AltEvren'e, bana  katkıları için çok teşekkür ederim.   ;)

emre ozdamarlar

Daytripper Avrupa'nın en büyük cizgi roman festivali olan Angouleme'de de "halkın seçimi" ödülünü almış.

http://fabioandgabriel.blogspot.com/2013/01/daytripper-also-selected-for-public.html

berkuralcan

Alıntı yapılan: Hayal Kahvem - 07 Ocak, 2013, 22:36:06
Benim Daytripper kitabım bugün elime ulaştı. Darkwood'a yardımı için çok teşekkür ederim.

Ayrıca AltEvren sahiden şahane bir blog. Berkuralcan'ın yazıları sayesinde beyin kıvrımlarının arttığını hissettiğimi  söyleyebilirim.
Amsterdam'da yaşayan, çok sevdiğim bir çizgi roman sevdalısına AltEvren'i ve Daytripper'ı duyurdum.
Benden duyup, hemen AltEvren'i okuduğunu, yazılara bayıldığını,  dünyanın bir yerlerine sipariş edip hem Daytripper'ı hem de  Asterios-Polyp'i satın aldığını
öğrenince nasıl sevindim anlatamam. :)

Daytripper'ı okumaya başladım. Sözlük kullandığımı itiraf etmeliyim.Müthiş!
Daytripper'ı okuduktan sonra hakkında yorum yazmanın fazla bir anlamı olmayacağını düşünüyorum,
çünkü Daytripper hakkında söyleyebileceğim tek kayda değer şey, "Gidin ve okuyun." olacaktır.

gizli not: yalanım yok. son cümleleri şurdan aşırıp, kendime uyarladım. http://altevren.net/index.php/farkl-tatlar/429-daytripper  ;D

Altın Madalyon'a ve AltEvren'e, bana  katkıları için çok teşekkür ederim.   ;)

Ben de nazik yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum :)

Yaptığımız iş - zaman zaman çizgi roman okurları için bile - biraz Don Kişot'luk bizim, böyle yorumlar duymak gerçekten çok anlamlı :)

hanac

Hayal Kahvem

Alıntı YapO zaman Beatles dan gelsin "Daytripper", Yıl 1965.

http://www.youtube.com/watch?v=8EwHnCDJljo

Çok güzelmiş Hanac!  :D

V

Marmara Çizgi'yi beklemeden okudum ve nadide bir eser kesinlikle.Türkçe baskısını da  alacağım inşallah..
"İstemem,eksik olsun.."

dean

Çizgi Düşlerden Güngezgini adıyla kitap yayınlanmıştır arkadaşlar.

pearl jam

darkwood

Türkçesini merakla beklediğim yayınlardan biriydi. Bakalım beklediğime değecekmi?  ::)
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

Arkadaşlar Hem bu yayın hem de Y son erkeğin baskı kaliteleri muhteşem olmuş. Tebrikler. Çok güzel bir kağıt kullanılmış.

hanac

Sonunda çıkmış çok sevindim.

Çizgi Düşler'e çok teşekkürler.