Dampyr Cilt 22 Speciale - Oğlak

Başlatan tommikser, 26 Aralık, 2012, 19:34:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Neyse ya artık yapacak birşey yok.Basılmış bir kere alıp okuyacağız... :-\ ::) ;)

s.b

İlk dört Speciale sayıyı basmış 22. cilt olarak. 670 sayfa falandır herhalde.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tunaorhun

Alıntı yapılan: tunaorhun - 03 Ocak, 2013, 23:41:28
32 lira fiyat biçmişler.
İdefix' de bu kitap 320 sayfa görünüyor. Buna göre yorum yapmıştım ama çizgizamanından  680 sayfa olduğunu öğrendim. Öyleyse fiyat normal.

darkwood

Evet mevcut fiyat normal olarak görünüyor. Okuma doyuruculuğu da güzel.
Fakat ayrı bir seri olarak kapakları ile birlikte çıksaydı çok daha iyi olurdu.
Ayrıca bu güne kadar çıkan Süper ciltlerin arasında dobişko bir cilt olarak bu sürekli serinin
koleksiyon ciltleri görüntüsünüde bir parça  bozmuş oldu.
Eh tamamen ticari bir düşünce ile yapılan bir işten ancak bu beklenir.  ::)
Darkwood Sakinleri..

NIC

22. ciltten birkaç çizim

İlk sayı;

İkinci sayı;

can amca

Oğlak maalesef bunu hep yapıyor. Efsanevi Tex'te de önce aylık maceralardan seçkilerle başlayıp sonra maxileri yayınlatıp araya renkli aylık serilerden oluşan cildi sokuşturmuştu. Bari Dampyr'de yapmasaydı bunu. Ayrı "Dampyr Özel Cilt"  gibi bir başlık ve farklı tasarımda verselerdi. Ama olan olmuş.
Şimdi her yılbaşında olduğu gibi aylık ve AS anlaşması yinelenene kadar Tex tahminen Şubat ortasına kadar yayınlanmayacak; bu arada efsanevi cilt bombardımanı olacak. Bari NN Dev albümü yayınlasalar da Nemo hikayesinin sonunu okusak.

DAMPYR

Demekki yayıncıların kafasına göre bildiği isimle yayınlama hakkı var.yapılan sözleşmelerde orjinal ismiyle yayınlayacaksın diye bir madde yok... :-\ :'( >:(

Gambit

Turkiye de LaL yayincilik. Hoz ve de Marmara disinda koleksiyon cildine onem veren yayinci yok maalesef.

Dampyr i cok severim ve koleksyonumda tutarim ama bu is yakismadi Dampyr e

rumar80

Ben dört macerayı da çok beğendim. Doya doya macera, Caleb'in geçmişi vs. Süper

DAMPYR

Gelin bir kampanya başlatalım.Dampry daha kısa aralıklarla yayınlansın istiyoruz.Bizi duy Oğlak yayıncılık Dampry Forever... 8) 8) 8)

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 06 Ocak, 2013, 19:21:04
Gelin bir kampanya başlatalım.Dampry daha kısa aralıklarla yayınlansın istiyoruz.Bizi duy Oğlak yayıncılık Dampry Forever... 8) 8) 8)
Dampry benden başka isteyen yok galiba... ??? :'( >:(

hanac

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 06 Ocak, 2013, 19:21:04

Yahya, daha önce Dampyr ile ilgili kampanya zaten düzenlendi.

Bence kampanyanın ciddiye alınması için gerçekçi bir altyapısı olması lazım.

Öyle ayda bir kampanya düzenlersek ciddiye alınmayız.

Mesela Thorgal kampanyamız pek ilgi görmedi.

Çok iyi düşünülmüş ve desteklenmiş kampanyalar için yılda bir olsun diye düşünüyorum.

rumar80

Dampyr konusunda yapılan kampanya Oğlak'ı çok etkilemiyor bence. Ben her zaman her şekilde Dampyr'e varım diyorum.
   Ayrıca kampanya konusunda bence de seçici olmalıyız.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 07 Ocak, 2013, 19:43:29
Yahya, daha önce Dampyr ile ilgili kampanya zaten düzenlendi.

Bence kampanyanın ciddiye alınması için gerçekçi bir altyapısı olması lazım.

Öyle ayda bir kampanya düzenlersek ciddiye alınmayız.

Mesela Thorgal kampanyamız pek ilgi görmedi.

Çok iyi düşünülmüş ve desteklenmiş kampanyalar için yılda bir olsun diye düşünüyorum.
Haklısınız Ben daha kısa aralıklarla yayınlansın istiyorum ama Oğlak 6 ayda bir Dampyr yayınlamayı bırakırsa aksatırsa bir kampanya düzenliyelim olmazmı... ??? :-\ ;)

darkwood

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 08 Ocak, 2013, 12:44:40
Haklısınız Ben daha kısa aralıklarla yayınlansın istiyorum ama Oğlak 6 ayda bir Dampyr yayınlamayı bırakırsa aksatırsa bir kampanya düzenliyelim olmazmı... ??? :-\ ;)

Oğlak ı daima takipteyiz merak etmeyin.  ::)
Darkwood Sakinleri..