Star Wars (Ep4-Ep5 arası)/Yeni Seri

Başlatan hennessy, 04 Ocak, 2013, 21:44:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

önümüzdeki çarşamba günü yani 09.01.2013 tarihinde STAR WARS isimli yeni bir çizgi roman serisi başlıyor. Tamamen klasik film kahramanları ve klasik dönemde geçiyor. Seri Yavin-4 savaşından sonra, DS yok edildikten sonra, Sidius'un Darth Vader'a yeni bir görev vermesi ile başlıyor

http://starwars.wikia.com/wiki/Star_Wars_(Dark_Horse)

yazar Brian Wood gerçekten sağlam bir adam:
http://en.wikipedia.org/wiki/Brian_Wood_%28comics%29

alıntı : yildizsavaslari.com
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Brian Wood Belit'li Conan serisini bırakmış mı o zaman? Bitirmişte olabilir ???
Crom! Ölüleri Say...

pukay

ilk sayının incelemesi yapıldı ve gayet olumlu tepkiler var

Pulluk

Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

hennessy

Vader çizimi çok iyi bu arada Sidious her zamanki gibi Vader'ı haşlıyor bıu seriyi incelemek lazım

hennessy

hennessy

Hikaye Yavin-4 savaşından hemen sonra başlıyor.Wedge, Luke ve Leia yeni bir asi merkezi olabilecek bir gezegen aramak için görevdedirler. ve Imperial Fleet izlerini bulur. muhteşem.Arkadaşımın yorumu okumuş banada verecek bende bakacağım....

hennessy

Ganner Rhysode

Evet ikinci sayıda çıktı. Tek kelime ile mğkemmel.
Brain Wood gerçektende yeni bir hava getirmiş Klasik Asi dönemine. Çizimler muhteşem. Leia her zamankinden daha seksi. Serinin basılan ilk iki sayısı yok satıyor. her ikisininide baskıları tükendi ve ek baskıların yolda olduğu açıklandı.

Hikaye tam olaram Ep4:A New hope'un sonunda gördüğümüz Yavin 4 savaşından tam 2 ay sonra geçiyor. Yani hikaye Ep4 ile EP5 arasındaki zaman dilimin. Asiler Ölüm Yıldızını yok etmişlerdir lakin artık gizli üsleri imparatorluk tarafından bilindiği için yeni bir üs gezegen aramaktadırlar. Bu arama Ep5-teki HOTH gezegenini bulana kadar devam edecek.

konu şu an için şöyle: yeni üs ararken nereye gitseler karşılarına imparatorluk kuvvetleri çıkmaktadır. Leia en sonunda Asi'lerin için de bir imparatorluk ajanı olduğunu anlar. ve bu ajanı yakalamak için Asi birliklerinin içindeki en acayip adamlarını bir araya getirip bir takım kurar. SW'nin büyük karakterleri Luke ve Wedge Antilles'te bu grubun içindedir. Han ise Chewbacca ile birlikte Jabba'ya borcunu ödeyebilmek için kaçakçılığa devam etmektedir. Bakalım Han Solo ne zaman fultime Asilere katılacak.