Marsupilami - YKY

Başlatan pearl jam, 25 Ocak, 2013, 14:11:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BAHADIR

Ben şu an bir ilk yaşıyorum arkadaşlar...

Alıntı yapılan: hanac - 13 Mart, 2013, 21:40:12
Okudum ve pek beğenmedim.

Hasan ilk defa okuduğu bir çizgiromana olumsuz yorum yapıyor ve beğenmedim diyor... :)

Yoksa başka olumsuz yorumları var mı?

Bunu bilse bilse kendisi bilir değil mi?

Var mı acaba?  :-X  ???  :)

hanac

Gerçekten kolay kolay beğenmedim demem.

Her çeşit çizgiromanı zevkle okurum.

Ama bu Marsupilami'den hiç zevk almadım.

Elimdeki bütün Marsupilami'leri satmaya karar verdim.  :)

Mister NO

Yetişkinler için olmadığı kesin.  ;D

Çocukların beğenebileceğini düşünüyorum. Canlı renkler ve yaş grubuna hitap eden çizgiler çocukların ilgisini çekebilir.

tunaorhun

Kerimoğlu

Marsupilami'yi beğendim ve kızımla defalarca okuduk. 2.'yi aldım okumadım, 3.'yü de bugün alacağım. Marsu ve Spiriou'nun ortak maceraları da basılsa ne güzel olur...

HacıGeraltEmmi

4. sayı haftasonu satışta olacakmış.

darkwood

Alıntı yapılan: designer73 - 10 Temmuz, 2013, 13:44:36
4. sayı haftasonu satışta olacakmış.

"Kara Mars" adlı son hikaye ile, YKY bu cıvıl cıvıl serinin ilk 4 hikayesi tamamlanmış oluyor, bakalım devamıda gelecekmi?
Darkwood Sakinleri..

ercoktay

Asterix Şeflerin Savaşı kitabından sürpriz bir kare.

tommikser

Çok güzel yakalamışsınız.Sanırım bakmakla görmek arasındaki fark bu :D

pearl jam

Hasan abi beğenmeyince almamıştım  :) ama bugün ilk sayısını okudum ve gayet de beğendim.

Çizimler ve renklendirme çok güzel, çizimleri çocukluğumda doğan kardeş'de yayımlanan çizgi romanlara benzettim nostaljik bir tad aldım. Hikaye anlatım tarzı da eğlenceli özellikle çocuğu olanlar kaçırmasın derim. Ben diğer kitapları da en kısa zamanda alıcam.

tommikser

Ben Hasan abinin yeşil resmini mor renkle değiştireyim :D ;D

Ahmet Oktay

Mister NO

MarsuPilami Müzikali

MarsuPilami Müzikali Bostancı Gösteri Merkezi 12 Nisan 2015 Saat 14:00

Arkadaşlığın, dayanışmanın ve dürüstlüğün önemini vurgulayan MarsuPilami Müzikali minik seyircilere muhteşem bir heyecan ve görsel şölen yaratıyor.

MarsuPilami'lerin yaşadığı Sarmaşık Ormanı'nda işler her zamanki gibi. Düşünceli fakat aklı kıt ayı Panda, çok aç bir şekilde uyanıyor ve kamışsız kaldığını farkediyor. Bu yüzden de, sonunda arkadaşlarına haber veriyor. Arı ve kedi ile birlikte raydan çıkan bir yolculuğa başlıyor.

MarsuPilamiler'de aile olmaya hazırlanıyor; çünkü küçük bir Marsupilami dünyaya gelecek; fakat bir gece ansızın Yaramaz Çocuk ormanda gezinirken yavru Marsupilami'nin doğacağı yumurtayı çalıyor, ormanda birşeylerin ters gittiğini gören orman halkı bu duruma çözüm bulmak için birlik olup mücadeleye başlıyorlar. Öyle zor bir yolculuk başlar ki oyun tam anlamıyla bir macera havasında ilerler. Üstelik tembel ve yaramaz çocuk, MarsuPilamiler ve orman arkadaşlarının yolculuğunu engellemeye çalışır.

http://www.biletix.com/etkinlik/SKSNB/TURKIYE/tr?camefrom=FB__20150219_40740436&adbid=876949055681848&adbpl=fb&adbpr=116865478356880

Mister NO

Küçük kardeşlerimizi çizgi romana başlatmak için bu müzikal bir neden olabilir.  ;)

Denemeye değer derim...

karayel2018

yeni baskısı yapılır mı bu çizgiromanın ?