Hulk "now"

Başlatan rumar80, 04 Şubat, 2013, 15:53:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Hulk'un yeni serisi "Indestructible" sıfatı ile anılıyor. Son yıllarda Daredevil'ı sıfırdan alıp çok okunanlara taşıyan Mark Waid ile Wolverine ve Avengers çizimleri yapmış Leinil Yu direksiyondalar.
   Bruce Banner Hulk olmayı önlemeye çalışıp başaramamaktan sıkılmıştır. Kendi gibi zeki insanların (Tony Stark, Reed Richards) kahraman olarak anılması, kendisinin ise akılsız bir canavar sayılmasına da bozulmaktadır. Bu amaçla SHIELD'e başvurur. İsteği kendisine ait bir laboratuardır. Burada insanlık için icatlar yapacaktır. Hulk'a dönüşeceği zaman da SHIELD ona hedefi gösterecektir.
   Deneme sürüşünde Çılgın Düşünür (Mad Thinker) ile kapışılır. Plan Maria Hill'in hoşuna gider. Artık Banner ve Hulk SHIELD ajanıdır.
   Ben beğendim. Hele Banner'ın Hill'e adım adım planını anlatması güzel. Merakla bekleyeceğim.
   İkinci sayıda hemen Iron Man ile kapışma da olacak.  ;)

rumar80

pizagor

Şu Hulk'ın tipini bir oturtamadılar, kimi zaman canavar şeklinde çizildi, kimi zaman ise manken gibi... Leinil Yu sanki tam kıvamını yakalamış, korkutucu ama canavar gibi de değil!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pearl jam

Sin city deki marv a benzettim ben

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Değişik bir imaj yaratmışlar yine, kapak resminin altına Hulk yazmasalardı.
Bunun Hulk olduğunu çoğu kişi anlayamazdı sanırım.
Darkwood Sakinleri..

s.b

Hulk'un o serisi, bu serisi, şu serisi almış başını gidiyor. Bizde ne serisi yayınlanıyor?
Ahanda "o" serisi işte. Adamı günaha sokmayın arkadaş ya.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

dean

İlk 3 sayısını okudum. Hulk'ta rahatlıkla olmuş bu diyeğimiz Now serilerinden. Bir kere en baştan Bruce Bennner'ın mantık güzel; nasıl Tony, Reed karizma karizma dolaşıyo,kahraman olarak seviliyo,benim neyim eksik mantığı olmuş yahu! Artık zavallı modda dolaşan Bruce biraz sıkmıştı, bu Now serisi ile başlayan macera Hulk hikayesine yeni bir soluk getirmiş, oldukça beğendim.

hanac

Alıntı yapılan: dean - 12 Haziran, 2013, 15:34:20
Bu Now serisi ile başlayan macera Hulk hikayesine yeni bir soluk getirmiş, oldukça beğendim.

Dean, Hulk Sevenler Derneği'nin 9 numaralı üyesi sensin.

Beğendiğine göre, TR de yayınlanması için kampanya başlatalım.  :)

dean

Alıntı yapılan: hanac - 12 Haziran, 2013, 22:50:58
Dean, Hulk Sevenler Derneği'nin 9 numaralı üyesi sensin.

Beğendiğine göre, TR de yayınlanması için kampanya başlatalım.  :)

Planet Hulk'tan sonra çok olaylar oldu (bir ara renk bulamacına dönmüştü Hulk çizgi romanları) ama ongoing seriye başlangıç açısından bu güzel olabilir. Keşke diyoruz.

DAMPYR

İlyasın yayınlayacağı Hulk Serisi hangisi bilen varmı.... ??? ::) :D

rumar80

Bildiğim kadarı ile Essential Rampaging Hulk. Zamanında Ali Recan'ın yayınladığı maceralar ve devamı. Toplam 2 cilt.

rumar80

hanac

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 25 Haziran, 2013, 15:41:43
İlyasın yayınlayacağı Hulk Serisi hangisi bilen varmı.... ??? ::) :D

Var, ben biliyorum.

1977-1978 yılları arasında yayınlanan "The Rampaging Hulk" serisi.

Toplam 2 esenşil ediyor, yani Büyülü ortadan böldüğüne göre 4 cilt olarak yayınlayacak.

Sanırım bu serinin bir kısmı Ali Recan dönemimde TR de yayınlanmıştı.

hanac

Aynı anda cevap yazmışız.  :)