All New X-Men "now"

Başlatan rumar80, 07 Şubat, 2013, 07:30:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Seri 41 sayıda tamamlandı. 7 ciltte toplandı. X-Men: Battle of the Atom,  The Trial of Jean Grey ve The Black Vortex gibi önemli crossoverlarda bu dönem gerçekleşti.

Vol. 1: Yesterday's X-Men (#1-5)
Vol. 2: Here To Stay (#6-10)
Vol. 3: Out of Their Depth (#11-15)
X-Men: Battle of the Atom (#16-17) [Uncanny X-Men (#12-13)]
Vol. 4: All-Different (#18-21)
All-New X-Men/Guardians of the Galaxy: The Trial of Jean Grey (#22-24) [Guardians of the Galaxy (#11-13)]
Vol. 5: One Down (#25-30)
Vol. 6: The Ultimate Adventure (#31-36)
Guardians of the Galaxy & X-Men: The Black Vortex (#38-39) [Guardians of the Galaxy (#24-25)]
Vol. 7: The Utopians (#37-41)

ferzan

Battle of the Atom cildinde Uncanny X-Men ile yollar kesişmiş, o seriden de sayılar yer almıştı...Devamında da kesişecek mi seriler?..Kesişecekse aşağıdaki listeye Uncanny X-Men sayılarını da yanda karışmayacak şekilde ayrıca ilave edip son bir güncelleme yapabilmemiz mümkün mü?..Zira bizde her ikisi de yayınlandığı için, daha rahat olur meraklısına...Şahsen ben Uncanny X-Men'i All New X-Men'den ayrı düşünemiyorum...Yetiş imdada Dean... :) Atom Savaşı'na kadar olan kısma hakimim ama sonrasında hiçbir bilgim yok...Çıktıkça sora öğrene sırasına göre okumaya devam edeceğim...

Bu arada, son zamanlarda okuduğum en iyi X serileridir All New de, Uncanny de, Atom Savaşı da...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

dean

Alıntı yapılan: ferzan - 17 Ekim, 2016, 15:17:18
    Battle of the Atom cildinde Uncanny X-Men ile yollar kesişmiş, o seriden de sayılar yer almıştı...Devamında da kesişecek mi seriler?..Kesişecekse aşağıdaki listeye Uncanny X-Men sayılarını da yanda karışmayacak şekilde ayrıca ilave edip son bir güncelleme yapabilmemiz mümkün mü?..Zira bizde her ikisi de yayınlandığı için, daha rahat olur meraklısına...Şahsen ben Uncanny X-Men'i All New X-Men'den ayrı düşünemiyorum...Yetiş imdada Dean... :) Atom Savaşı'na kadar olan kısma hakimim ama sonrasında hiçbir bilgim yok...Çıktıkça sora öğrene sırasına göre okumaya devam edeceğim...

Bu arada, son zamanlarda okuduğum en iyi X serileridir All New de, Uncanny de, Atom Savaşı da...

Now döneminde All-New X-Men'in yolu artık Uncanny X-Men ile kesişmeyecek. Lakin iki kere Guardians of the Galaxy ile kesişecek. Uncanny X-Men ile yolların kesişmesi Secret Wars'ın ardından gelen All-New, All-Different evreninde gerçekleşiyor. Ama ona çok var. En azından Türkçe yayın için. Şu anki listeyi ise Uncanny X-Men ve Guardians of the Galaxy sayılarını ekleyerek güncelliyorum.