Thomas Ott - ( Numaralar ) - Flaneur Comics

Başlatan hennessy, 05 Şubat, 2013, 22:45:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

flaneurcomics

THOMAS OTT '' NUMARALAR,CINEMA PANOPTICUM VE R.I.P FLANEUR COMICS. HER BİRİ SADECE 666 KOPYA ÖZEL BASKI OLARAK T.OTT KÜLLİYATINI YAYINLIYOR...T.OOT, 66 ZÜRİH DOĞUMLU SANATÇI ÇİZGİ ROMAN DIŞINDA SENARİST,YÖNETMEN VE MÜZİSYENDİR...scratch art TEKNİĞİ İLE YAPTIĞI TÜM ÇİZİMLER VE YARATTIĞI ATMOSFER BAMBAŞKA BİR ÇİZGİ ROMAN EVRENİNİN TAM ORTASINA BIRAKIYOR OKURU..."NOIR" ÇİZGİ ROMANLARI İLE THOMAS OTT KÜLLİYATI FLANEURDAN GELİYOR

gunes

altay1944

thomas ott...Aykırı bir çizgiromancı.Alışılagelen çizgilerin çok ötesinde bir tarzı var.İlk kez alacak kişi için yadırgatıcı olabilir.Türkçede satış piyasası öylesine comics ve fumettilere indexlendi ki bu tür için risk edici olabilir.Umarım alıcısı olur ve umarım başarılı olur ...ki gibrat benzeri frankofon çıkarma sermayesi geri dönebilsin.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 05 Şubat, 2013, 22:45:34
THOMAS OTT '' NUMARALAR '' ÇİZGİ ROMANI YAKINDA '' FLANEUR COMICS' ETİKETİYLE

http://www.youtube.com/watch?v=CYpq7_Pei-A&feature=youtube_gdata_player

Haklısın Altay örneğin bu sahne çok itici geldi birden bana... :o :o :o

pearl jam

alan ford

Yadırgatıcı evet , Ott'un hedefi de bu zaten anladığım kadarıyla , ama itici mi? Asla. tam aksine insanın merakını gıdıklayan bir atmosfer. Benin merakla beklediğim kitapların başında geliyor.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

emre ozdamarlar

hennessy

Yukarda paylaştığım resimdeki espri ve bakış açısı beni çok etkilemiştir.

Çizimde çok güzel bence de.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: alan ford - 07 Şubat, 2013, 12:21:44
Yadırgatıcı evet , Ott'un hedefi de bu zaten anladığım kadarıyla , ama itici mi? Asla. tam aksine insanın merakını gıdıklayan bir atmosfer. Benin merakla beklediğim kitapların başında geliyor.
İtici derken insana bir ayyyyy dedirtiriyor.Onu anlatmak istedim yoksa çizimler ve konu muhteşem.Tam bana göre... :o ;D :D

omega red

mart bitmek üzere... thomas ott ve crumb kitaplarından bi haber var mı?

pearl jam

Mart' a yetişir mi bilmem ama Facebook'tan sırada Thomas Ott külliyatı olduğunu açıkladılar.

omega red

pearl jam