Suicide Squad

Başlatan rumar80, 10 Şubat, 2013, 21:48:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

New 52'nin maceralarından biri de Suicide Squad. Marvel'ın Thunderbolts'ta yaptığının benzerini yapmaya çalışan DC'nin serisinin adı bu.
   DC'de hükümetin karanlık işlerinde adı geçen Amanda Waller bir grup süper kötüye New York'tan Kaçış filmindeki gibi özel yapılmış bombalar enjekte ettirir ve belli bir zaman süresinde belli birişi yapmaları yoksa öleceklerini söyler. Görevin yerine getirilebilmesi için herkes feda edilebilir.
   İlk cildini okudum. Kötü değil. Özellikle Harley Quinn öyküsü güzel. Süper bir seri değil, okunabilir. Belki sadece Death of The family'nin uzantısı için devam edilebilir.

kandorlu

DC nin kötü adamlardan oluşan ekibi Suicide Squad aslında çok yeni sayılmaz 1987 den 92 ye kadar sürmüş bir serisi var Thunderbolt ise 1990larda ortaya çıktı diye biliyorum yani SS daha eski.

Yeni 52 de ise yeni elemanlardan oluşan bir ekip oluşturmuşlar eski ekipten sadece Deadshot var galiba Amanda Waller ise yine devlet adına olayları organize eden kişi eski versiyonda baya kilolu bir abla ama burda baya fit yapmışlar :).

Ayrıca green lantern filminden hatırlayanlarda olacaktır Smallville dizisinde ise pam grier tarafından canlandırılmıştı. 

rumar80

SS gerçekten daha eski, ama Thunderbolts kadar başarılı olamadı. Belki Marvel'ın pazarlaması ama....

dean

Önümüzdeki günlerin en önemli çizgi romanlarından olacak kuşkusuz Suicide Squad;

Vol. 1: Kicked in the Teeth (#1-7)
Vol. 2: Basilisk Rising (#8-13 & 0)
Vol. 3: Death Is For Suckers (#14-19)
Vol. 4: Discipline and Punish (#20-23)
Vol. 5: Walled In (#24-30)

tommikser

Bu yayını çok merak ediyorum.Okuyan herkes bayılıyor.Ne dersiniz bence JBC'ye yakışır.Ertan abi ne der bilmiyorum tabii.O kadar yayınlanacak Batman varken bu araya girer mi?Bence gıcık oluncaya kadar baskı yapalım belki de işe yarar :D

Jedmau

drgavsever

Sevgili jedmau,
yeni yayınlarınızı raflarda ne zaman görebileceğiz?

dean

Jedmau

Alıntı yapılan: drgavsever - 07 Aralık, 2014, 13:48:36
Sevgili jedmau,
yeni yayınlarınızı raflarda ne zaman görebileceğiz?

Deli gibi çalışıyoruz :)

Pazartesi Noel Baskıya giriyor , cuma ailenin ölümü

Dark knight returns bitmek üzere fakat en az bir 10 kere son okuma yapmak istiyorum , çok Önem verdiğim bir  yayın , kusursuz olmadı için uğraşıyoruz

panthei

Rahat okunan aksiyonu bol cilt. Grubun kendi içindeki güven problemi, iç çatışmaları, ego vurguları hikayeyi ilgi çekici yapıyor.  Özellikle Harley Quinn-Joker ilk karşılaşma hikayesini çok beğendim, güzel dialoglar yazılmış. Sonu da ayrıca güzel.