House of Cards

Başlatan hennessy, 22 Şubat, 2013, 19:43:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Ilk iki sezonu bir solukta izledim ama nedense hala üçüncü sezonu izlemedim.

Chuck

SPOİLER

İkinci sezonu da Frank'i başkan yaparak bitirdik. Şimdi karşısında Dünya var. Bakalım neler olacak :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Chuck

House of Cards'ıda yeni sezonunu beklediğim diziler kervanına kattım. Ama Lampard gibi bu sezon diğer iki sezona göre biraz daha zayıf geldi. Bu arada 3. sezonda Claire saçı siyahken melek sarıyken şeytan oluyor. Tabi Frank için. . :D

Ahmet Oktay

Netflix diziye 5. sezon onayı verdi.

Chuck

Yeni sezonu yayınlandı.

Chuck

Spoiler

We don't submit to terror. We make the terror.

Final bölümünün sonlarına doğru Frank ve Claire'in yaptığı konuşmalar ve sonrasında yaptıkları ister istemez 'yapımcılar bizim politikacılarla ilgili araştırma mı yapmış' sorusunu sordurdu.

4. sezon 3. sezona göre çok çok daha iyi. Açıkcası sezon finali için seçimleri düşünmüştüm ama olay çok farklı noktalara gitti. Bir sene daha bekleyeceğiz artık.

dean

Yeni sezon 30 Mayıs'ta Netflix üzerinden yayınlanacak.

dean

dean

Dizinin beşinci sezonu yayınlandı.

dean

Kevin Spacey'nin taciz skandalının ardından Netflix 6. sezonun son olacağını duyurdu.

ferzan

Ben 5. sezonu final sanıyordum, sonu da öyle düşündürmüştü...Demek 6. sezon son sezon olacak...Kevin Spacey 'nin taciz olayını da ilk kez buradan duyuyorum... ???
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

dean

House of Cards için işler pek hayırlı görünmüyor. Netflix, çekimleri başlayan 6. sezonu şu an için durdurmuş durumda. Kevin Spacey ile tüm ilişkilerini de kestiler. Dizinin şu anki haliyle devam etmesi imkansız görünüyor. Altıncı sezon gelmeden iptal olabilir ya da Frank Underwood'u öldü kabul edip dizi devam edebilir. Her olabilir. Ama dizinin mahvolduğu kesin.

hennessy

Robin Wright hakketten aşık olunacak bir kadın. Oyunculuğu gerçekten çok iyi. İyi bir senaryo ile çok sağlam bir veda yapabilirdi dizi. Claire Underwood  karakteri Frank'ın yanında harika duruyordu.

Ama Frank ölünce yada Kevin diziden çıkarılınca işler değişti. Bir kaç bölüm güzeldi. Ama sonra bir aile üzerine yüklenen kişisel bir hesaplaşmaya dönünce hikaye sarpa saran oldu.

Ama genede izlenecek bir sezon. Sonu gerçekten Lost'un sonu gibi kötü bitirdiler. Zaten Frank diziden çıkarılmasa idi aynı son onla olacaktı. 7/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

Dün gece son bölümü izleyerek diziyi bitirdim. Spoiler içeren bir şey yazmayacağım. Dizinin 6 sezonunun olacağı duyurulduğunda en azından finali olacağından ve yarım kalmayacağından ötürü mutlu olmuştum. İzledikten sonra diyebileceğim tek şey keşke finalsiz yarım yamalak iptal olsaymış.

6. sezon agresif şekilde kötü. House of Cards her ne kadar kurgu bir dizi olsada, son derece gerçekçi bir yapımdı. 6. sezon ise tam tersi. Kötü Türk dizilerinde her hafta gördüğümüz berbat bir olay orgüsüne sahip. Her bölüm damdan düşer gibi diziye dahil olan ve olay örgüsünün kurulmadığı karakterler ve hikayeler izlemek son derece zevksiz, diziye yakışmayan unsurlar.

Claire Underwood, çok güçlü bir yan karakter. Ama bu dizi ne olursa olsun Francis Underwood karakterinin dizisi. Onu denklemden çıkardığınız zaman çoğu hikaye ve karakter dizi ile bağlantısını kaybediyor. Özellikle Doug Stamper üzerinden ne demek istediğim rahatlıkla anlaşılabilir.

Kevin Spacey'in özel hayatındaki kabul edilemez davranışları maalesef diziyi rezil etti. House of Cards benim için 5 sezon yayınlanan ve finalsiz biterek üzen harika bir dizidir. 6. sezonu aklımdan çıkarmak istiyorum.

ferzan

Birkaç aydır diziyi süründürüyordum kenarda, bu yorumlar üzerine hiç başlamıyorum o halde...Hatırımda ilk 5 sezonuyla kalsın...Evvelce de yazmışım yukarıda, 5. sezonu final sanıyordum diye...Böylesi çok daha hayırlı olacak benim için...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com