Yeni geleneksel toplantı - 28 Nisan 2013 Pazar

Başlatan rumar80, 24 Şubat, 2013, 20:31:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Mesut abiye de ikramlarından dolayı teşekkür ederiz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

s.b

Alıntı yapılan: hanac - 28 Nisan, 2013, 22:55:26
Sami abi, baltam hazırmış.

Yakında elime geçecek.

Bu arada hesabı sen ödemişsin, teşekkürler.

Baltanda gelince çekeceğimiz var demek ki. İki bardak suyun hesabı mı olur arkadaşlar. Afiyet olsun.
Alıntı yapılan: pizagor - 28 Nisan, 2013, 23:19:16
Baltayla Zagor olunmuyor sayın hanac... Pasajın bir yakasından diğerine oraya kuracağımız sarmaşık düzeniyle geçmeni bekliyoruz :)

Böyle bir şeyi musait bir zamanda denetmek lazım kendisine.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Saint2

Güzel bir gün olmuş... Ben nöbetteydim ne yazık ki... Bisiklet turu ile ilgilendim...   :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

DAMPYR

Alıntı yapılan: s.b - 28 Nisan, 2013, 22:47:20
Ben de ekledim. Niye hava atıyorsunuz ki. Yoksa Fatih(kalidor)i mi kıskanıyorsunuz? Ayrıca öyle Zagor t-shirtü giymeyle kimseyi yıldıramazsınız. Hem baltan bile yok.
Sami Bey Bence Hasan(Zagor) Baltasını Barış döneminde olduğumuzdan toprağa gömmüş.Böyle kızdırmaya devam ederseniz her an yeniden baltasına sarılabilir gibi geliyor bana... ;D :D ;)

haysat

Katılan tüm arkadaşlara teşkkürler.

Sami baba çaylar için saol.

Mesut konukseverliğin için teşekkürler.

Bu toplantının en güzel yanı "Pazar " günü olmasına rağmen katılımın yüksek olması idi.

Hasan genelde pazar toplantılarını  sevmez,katılım az oluyor diye.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

cyrano

valla, toplantıyı yakalayamadım. ama inat ettim sonunda bazı arkadaşlarla buluştum. onlar beni buldu daha doğrusu, zira sarhoştum. büyülü dükkan'ın sahibi de çok yardımcı oldu, ona ayrıca teşekkürler. isimleri hatırlamıyorum. Hasan'ı hatırlıyorum ama nick name'ini hatırlamıyorum. tekrardan çok teşekkürler, yeniden görüşmek üzere,

selametle,
umut.

hanac

Hasan benim, güçlü adeleli bir Zagor klonu.  :)

Hayır Hasan benim, hayır benim .....

Hepimiz Hasan'ız  ;D

Not: Umut, V maskesi bende, belki bir gün Engin'e gönderirim.

cyrano

engin, hasan kardeş sana aldığım hediyeye el koymuş. bi de hediyenin ne olduğunu ifşa etti sağ olsun. artık diyecek bir şey bulamıyorum.

V

Canı sağolsun, ne diyelim.Lakin Hasan kardeşimiz KEL(Acı ama öyle ne yapalım. ::) )

Şimdi maskeyle birlikte kullanması için küt kesim "V" peruğu da lazım ona. ;D
"İstemem,eksik olsun.."

kalidor

Alıntı yapılan: cyrano - 03 Mayıs, 2013, 20:13:01
engin, hasan kardeş sana aldığım hediyeye el koymuş. bi de hediyenin ne olduğunu ifşa etti sağ olsun. artık diyecek bir şey bulamıyorum.

Hasan Abi'nin yeni nicki baltacı hanac olsun bence  ;)
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Bundan sonraki toplantıya her katılımcı için yaptıracağımız dev madalyonlarla katılmayı planlıyoruz. Ayriyeten her katılımcı değişik renkte pelerin ve tayt giyecek. İsteyen uzun çizme de giyebilir. Ben kürklü don giyip geleceğim  :D Hulki'nin kim olacağı belli  :D  Kadıköy sokaklarında dolaşırız.

Crom! Ölüleri Say...

gamlıbaykuş

Adamlardaki özgüvene ve cesarete hayran kaldım.

Peki Fatih herkes bir kılığa girse ve sen haliyle Conan olacağına göre nasıl olacak bu iş :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

DAMPYR

O iş Türkiyede zor olur Polislerden Bir Gaz bombası ikramı yiyebilirsiniz... :o ::) :)

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR